За останні кілька років криптовалюта завойовує все більшу популярність, внаслідок чого постійно створюються нові блокчейн-проекти. Більшість з них народжується за допомогою ICO. Це форма залучення інвестицій за рахунок продажу користувачам певної кількості монет за невисокою ціною. Користувачі, що взяли участь в успішному ICO, можуть заробити неймовірні суми грошей. Але що ж робити, якщо грошей на інвестиції немає? В цьому випадку ви можете заробити безкоштовні токени в bounty ICO.

Яким чином отримати безкоштовні токени ICO?

Щоб початківець блокчейн-стартап став комерційно успішним, його творці повинні подбати про те, щоб про проект говорило все більше людей. Методів реклами початківців криптопроектів є багато, але найбільш дієвими є Bounty та Airdrop ICO.

Безкоштовні токени в Bounty ICO

Баунті, яке проводиться новими блокчейн-проектами, являє собою програму лояльності, де користувачі отримують безкоштовні монети ICO за його рекламу. Для їх отримання необхідно виконати певні нескладні умови, які спрямовані на збільшення популярності стартапу (поставити лайки, репостнути інформацію про ICO та подібне). В Bounty ICO можна отримати безкоштовні токени і за реєстрацію облікового запису або створення гаманця. Такі кампанії проводить практично кожен новий проект протягом кількох місяців. У деяких випадках – по кілька разів.

Також рекомендуємо прочитати нашу статтю – “Що таке ICO простими словами?”

Заробіток токенів в Airdrop ICO

Аірдроп – це роздача токенів за те, що самі користувачі звернули увагу на проект. Розробник просить просто зареєструватися на сайті або заповнити деякі форми. Умови завдань для отримання токенів в аірдропах є простішими ніж в баунті, але розмір нагороди значно нижчий.

Здійснюючи подібні дії, ви допомагаєте блокчейн-стартапу здобути популярність, яка є основним ключем до успішності. Відповідно, чим більше користувачів візьме участь в баунті і аірдропах, тим вище шанс збільшення вартості віртуальних монет, і тим вище буде заробіток на безкоштовних токенах за реєстрацію в ICO.

Що потрібно зробити для отримання безкоштовних токенів ICO?

Поширення інформації про ICO може здійснюватися багатьма способами, яких з кожним днем ​​стає все більше, з огляду на розвитку криптоіндустріі. Нижче перераховані найбільш популярні, які використовуються переважною більшістю криптовалютних стартапів:

 1. Різні дії, які будуть рекламувати проект в соціальних мережах – підписки, лайки, коментарі, репости та інші;
 2. Коментарі та відгуки про проект на спеціалізованих криптовалютних форумах. Тут мешкає велика кількість потенційних інвесторів. В основному, потрібні коментарі на форумі BitcoinTalk, місячна аудиторія якого складає десятки мільйонів відвідувачів;
 3. Переклад і розміщення основної інформації про стартапи на інших мовах. Це різні анонси, white paper й інші матеріали, які можуть зацікавити користувачів;
 4. Написання та розміщення статей про проведення ICO в тематичних блогах, новинних та інших ресурсах;
 5. Створення відеороликів про компанію на відеохостингу;
 6. Пошук багів і недоліків в програмному забезпеченні проекту;
 7. Розсилка листів по електронній пошті з інформацією про проведення ICO.

Скільки можна заробити на ICO з безкоштовною роздачею токенів?

Токени, які ви заробили за участь в баунті-кампанії рекомендується розглядати не як отримання грошей тут і зараз, а заробіток в довгостроковій перспективі. Але він можливий лише в тому випадку, якщо стартап виявиться успішним, що останнім часом відбувається вже не так часто. Але в цьому випадку, можлива сума зароблених грошей не обмежена і залежить від вартості токенів.

Також можна зробити і по-іншому. Токени, зароблені за виконання умов bounty-кампанії ви обмінюєте на криптовалюту, якій більше довіряєте, і в якій, на вашу думку, більше шансів на зростання вартості.

Зазвичай, за виконання нескладних завдань можна отримати до декількох доларів, а вибір – продати токени, або залишити їх в надії на збільшення вартості, буде завжди за вами. Якщо постійно знаходити нові проекти, що пропонують безкоштовні токени за ICO в 2020, можна заробляти до декількох сотень доларів на місяць.

Останнім часом сильно зросла кількість невдалих проектів, які після проведення ICO працюють протягом декількох місяців, а потім закриваються через брак коштів або інших причин. В цьому випадку, користувачі, що зберегли токени в надії отримати прибуток, втратять всі, а час, який пішов на виконання завдань, буде витрачено даремно. Тому дуже важливо брати участь тільки в тих баунті-кампаніях, де проекти мають реальні шанси на успіх.

Отримати детальну інформацію про проведені кампанії можна на криптовалютних форумах. Їх аудиторія настільки велика, що всі нові проекти, які варті уваги, будуть анонсовані на них. Інформацію про стартапи також можна знайти в соціальних мережах, наприклад, в Твіттері або Фейсбуці.

Перед тим, як починати виконувати завдання, необхідно бути впевненим, що за їх виконання ви зможете отримати винагороду. Для цього рекомендуємо звертати увагу на такі фактори:

 1. Репутація і популярність того, хто проводить збір коштів. Серед них можуть бути відомі в криптовалютному співтоваристві люди, які вже запустили не один успішний проект. Разом з цим, є і персони, які створюють проект за проектом, але жоден з них не став успішним;
 2. Організація роботи з учасниками баунті-кампанії. У тому випадку, якщо облік учасників ведеться некоректно, краще припинити роботу, оскільки ви можете не отримати винагороду. Облік повинен проводитися через онлайн-таблиці або в спеціально створених гілках форуму;
 3. Чіткість поставлених завдань і умов їх виконання. Все повинно бути розписано так, щоб звести до мінімуму ймовірність виникнення спірних ситуацій з організаторами баунті;
 4. Сума інвестицій в ICO. Чим вона більше, тим більше грошей виділяється для винагороди учасників, які виконують завдання. Якщо активність інвесторів не така висока, як очікувалося, то ваш заробіток значно знизиться;
 5. Відгуки учасників, що раніше брали участь в баунті. Якщо кампанія триває вже протягом деякого часу, пошукайте на форумах відгуки учасників, які допоможуть зрозуміти, чи виплачується винагорода за виконані умови;
 6. Наявність гаранта. Останнім часом це досить часто практикується, в його якості можуть виступати різні організації. Це можна вважати показником того, що збір коштів організовується не просто так, а для реалізації прибуткового, в майбутньому, стартапу.

Рекомендуємо взяти участь в декількох баунті-кампаніях відразу, так як це збільшить можливий прибуток.

Що робити з токенами далі? Відповідь на це можна знайти в нашій статті – “Як заробити на ICO?”

Як не стати жертвою шахраїв, заробляючи безкоштовні токени ICO в 2020 році?

Часто відбувається те, що організатори airdrop-кампаній виявляються шахраями, вони задіють методи соціальної інженерії або поширюють вірусне програмне забезпечення. Наприклад, можуть створюватися проекти, де користувачі, що володіють певною кількістю валюти на рахунку, мають можливість безкоштовно отримати нову криптовалюту. При цьому, в формі реєстрації запитується не тільки адреса гаманця та кількість монет, а й приватний ключ і конфіденційні дані. Якщо в шахраїв буде ця інформація, криптовалюту з рахунку можна легко вкрасти. Також подібні компанії можуть виявитися фінансовими пірамідами або інструментом фішингових сайтів.

Як отримати безкоштовні токени ICO? Висновки

Беручи участь в баунті та аірдропах, ви можете заробляти безкоштовні токени за реєстрацію ICO в 2020 році, після чого обмінювати їх на інші валюти або сподіватися на підвищення курсу. Але щоб заробляти хороші гроші, необхідно підібрати ті проекти, які мають найбільші шанси на успіх. Остерігайтеся шахраїв, так як можете втратити не тільки час, а й гроші.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...