Біржі криптовалют – каталог

Трейдери, інвестори, кріптобіржі, майнери – поняття, які міцно закріпилися в уявленні сучасних людей. Однак кожен, хто тільки починає робочий шлях добувача криптовалюти, не завжди розуміє всіх тонкощів процесу. Про те, що являють собою кріптобіржі, навіщо вони потрібні і в чому їх особливості – можете дізнатися з наших оглядів.

B
E
H
L
P
Y

Кріптобіржа: поняття та призначення

Слово “біржа” давно входить в усі словники й зрозуміло без зайвих пояснень. Але сучасні технології дійшли до того, що на рівні з брокерами – молодими людьми в строгих костюмах, які голосно кричать “продаю” або “купую”, з’явилися й онлайн-торговці. Вони реалізують кріптовалютні пари, які, згодом, можна обмінювати на реальні гроші – долари або євро.

Сама біржа являє собою віртуальний майданчик, де ведуться справжнісінькі торги. Ті чи інші криптовалюти то набирають в ціні, то втрачають свою значимість. За всім цим процесом стежать учасники – майнери, інвестори та трейдери. І у кожного з них своя унікальна роль і завдання.

Принцип роботи біржі

  1. Для того, щоб почати роботу, необхідно завести особистий аккаунт на одному з порталів. Обов’язковою умовою для повноцінної участі в процесі є поповнення рахунку.
  2. У спеціальному терміналі, де, по суті, і відбувається торгівля, реєструється ордер. Це своєрідна заявка, в якій прописується бажана дія – продаж або купівля криптовалюта. Ордер залишається в загальній системі до моменту його виконання – зустрічної транзакції від іншого учасника біржі.
  3. Під час здійснення операції купівлі / продажу, саме майданчик, на якому відбулася угода, стягує свої комісійні.
  4. Отриманий прибуток клієнт може виводити – конвертувати в бажану валюту. Однак і за цей аспект необхідно буде сплатити комісійні.

Якщо провести аналогію зі стандартними біржами, то процедура, в цілому, досить схожа. Там також хтось продає, а хтось купує, хтось вигідно вкладає кошти, а хтось прогорає за одну операцію.

Чому тоді перевагу слід віддавати віртуальним майданчикам? Вся справа в одержуваної вигоди. І якщо трейдери на класичних біржах можуть виграти за довгий період тільки близько 9-10% від початкової вартості акцій, то криптовалюта здатні за лічені хвилини зрости на 30%, а то і 40%.

Тому найбільш успішні трейдери реєструються відразу на декількох біржах, щоб отримувати прибуток не тільки від коливання курсу, а й різниці платформ.

Трейдер, інвестор і майнер: ким бути

Серед ролей, які розподіляють між собою учасники торгів на кріптобіржах, найбільшу популярність здобули трейдери, інвестори і майнери. У кожного з них своя мета і алгоритм дій для її досягнення.

Трейдерам важливо заробити на різниці курсів. Вони є своєрідними посередниками між “продавцями” і “покупцями”. І, здавалося б, як може існувати така позиція, коли можна провести операцію безпосередньо. Але щоб угода відбулася на відповідних умовах, необхідний великий досвід, знання кріптовалютного ринку. Тому всі операції не є випадковими.

Більш пасивну позицію вибирають для себе інвестори. Адже на біржах можна не тільки бути трейдером, активно вивчати ордера і вчиняти угоду за угодою. Інвестори зазвичай закуповуються великими активами, щоб згодом продати весь портфель. Їх цікавить висока ціна, яка може формуватися днями, тижнями, а то й місяцями.

Майнери працюють по-іншому. Вони отримують прибуток з того, що самостійно добувають кріпторесурси. Але і тут є кілька важливих нюансів. Добути менш популярні віртуальні гроші куди простіше, ніж відомі усім біткоіни. Тому, маючи якісь запаси, вони намагаються якомога вигідніше обміняти їх на топові віртуальні гроші. Підсумком всіх операцій є переклад, наприклад, біткоіна, в національну валюту. Куди майнер направить ці кошти – на особисті витрати або нові закупівлі залишається за кадром.

Даний сайт використовує «cookies» та інші технології, щоб допомогти Вам в навігації, а також для отримання статистичної інформації. Натиснувши кнопку «Приймаю», Ви даєте згоду на обробку даних і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Приймаю
×