Все про криптовалюти та криптобіржі

Криптовалюта є одним з найнадійніших і найбільш перспективних платіжних засобів. Операції з криптовалютою проводяться в найкоротші терміни, її легко обміняти на будь-яку іншу валюту, а зберігання можна здійснювати за допомогою флешки або на хмарному сервері. Ці та інші переваги однозначно показують, що майбутнє за криптовалютою. Цей розділ сайту був створений для того, щоб у всіх бажаючих був простий і зручний доступ до повної та актуальної інформації про існуючі криптовалюти, а також про сервіси для їх зберігання та обміну.

Огляди криптобірж

Огляди криптовалют

Розвиток світової економіки неможливий без вдосконалення засобів обміну. На початку розвитку людства людства замість товарно-грошових відносин існував тільки натуральний обмін або бартер. Згодом з’явилися перші, примітивні грошові одиниці, які виготовлялися з кістки, каменю, відливалися з металів. Вже зараз стає очевидним, що звичні нам паперові гроші поступово витісняються електронними переказами. Причиною цього є недостатнє зручність використання і зберігання, можливість підробки і багато іншого. Наступний щабель розвитку – криптовалюта.

Більш детально на цю тему – у наших статтях:

Огляд гаманців криптовалют

В яку валюту інвестувати?

Як вивести криптовалюту?

Заробіток на биржі криптовалют

Яку біржу криптовалют обрати?

Що таке ICO?

ТОП бірж криптовалют 2020

Як заробляти на ICO?

Хмарний майнінг 2020

Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
Даний сайт використовує «cookies» та інші технології, щоб допомогти Вам в навігації, а також для отримання статистичної інформації. Натиснувши кнопку «Приймаю», Ви даєте згоду на обробку даних і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Приймаю
×