Криптобіржа HitBTC – це спільний проект розробників з Естонії та Ізраїлю, який почав працювати в 2013 році. За 5 років існування він заслужив довіру багатьох користувачів, завдяки високому рівню безпеки особистих рахунків, наявності «cold storage» і гнучкого біржового функціоналу, адаптованого до роботи з торговими ботами. Біржа пред’являє мінімальні вимоги для торгівлі та символічні збори за виведення коштів в криптовалюті. І тільки не русифікований інтерфейс ускладнює роботу на біржі російськомовної крипто спільноти.

Короткий огляд біржі HitBTC

 • Сайт біржі: https://hitbtc.com/
 • Твіттер: @hitbtc
 • Фейсбук: facebook.com/hit.btc
 • Дата заснування: квітень 2013 року
 • Мови інтерфейсу: EN, CN
 • Підтримується криптовалют: 217
 • Торгується пар: 411
 • Оборот за добу: $462 012 821
 • Комісія: 0,09-0,1%
 • Реферальна система: є

Як зареєструватися на HitBTC

Знайомство з будь-якою біржею починається з реєстрації. Для створення свого аккаунта ХітБТЦ потрібно на головній сторінці сайту в верхньому правому куті натиснути «Register», після чого буде потрібно ввести тільки e-mail адресу та пароль з 6 символів, що складається з цифр і букв в обох регістрах. Після введення капчі, підтверджуючи реєстрацію, користувач автоматично погоджується з правилами використання.

На вказаний e-mail буде надісланий лист з посиланням для підтвердження, натиснувши на яке, користувача буде переадресовано знову на головну сторінку біржі HitBTC. Тепер потрібно знайти кнопку «Sign in» і, використовуючи зазначені при реєстрації адресу пошти і пароль, залогінитися на біржу.

Налаштування облікового запису HitBTC: заповнення профілю і 2FA авторизація

Перед тим, як користуватися біржею, потрібно заповнити призначений для користувача профіль, який знаходиться під значком «Шестерня»:

 1. Перша вкладка – «General Settings». Тут можна змінити свій нікнейм, який бачитимуть інші користувачі в коментарях в блозі ХітБТЦ, чаті Trollbox або на форумі біржі. Тут же можна виставляти часовий пояс.
 2. Друга вкладка – «Security», де настроюються основні параметри захисту облікового запису. Вгорі розташовані поля зміни пароля, нижче – настройка таймера автоматичного виходу з профілю в разі бездіяльності користувача. На вибір представлені варіанти: ніколи, 30 хвилин, 1 годину, 8 годин, 1 день і 7 днів. Наступний, найважливіший пункт – налаштування двофакторної аутентифікації. ХітБТЦ підтримує використання будь-яких додатків або розширень браузера, які використовують алгоритм тимчасових паролів, але рекомендує використовувати Google Authenticator. Внизу сторінки можна подивитися параметри активної сесії і історію входів в систему.
 3. Третя вкладка – «API», персональний ключ для доступу сторонніх додатків і торгових ботів до даних ринку і торгівельних операцій.
 4. Четверта вкладка – «Account Verification». Тут можна дізнатися, які дані знадобляться для проходження верифікації особистості, і які можливості це відкриє.
 5. П’ята вкладка – «Affiliate». Тут можна ознайомитися з умовами реферальної програми та створити своє реферальне посилання.

Верифікація аккаунта HitBTC

Верифікація не є обов’язковою умовою використання біржі, але для поповнення фіатних рахунків та виведення грошових коштів буде потрібно проходження процедури підтвердження особи. Залежно від обсягу інформації, яку надає про себе користувач, акаунти бувають трьох видів:

 • базовий (General) – присвоюється одразу після реєстрації, дає можливість працювати тільки з криптовалютою. Обмеження – суми до 5 000 євро в криптовалютному еквіваленті;
 • перевірений (Verified) – має доступ до операцій з фіатними засобами після надання персональної інформації та підтвердження адреси проживання. Обмеження – суми до 25 000 євро в криптовалюті, до 10 000 євро в місяць в фіаті;
 • кваліфікований (Qualified) – вимагає розширеного пакета інформації, збільшує обсяги введення/виводу – більше 25 000 євро в криптовалютному еквіваленті і до 50 000 євро в місяць в фіаті.

Для отримання статусу «Verified» з поштової адреси, зазначеної при реєстрації, на e-mail біржі потрібно відправити:

 1. Прізвище, ім’я, дату народження і копію документа, що посвідчує особу, в якому є латинська транслітерація.
 2. Адреса (країна, місто, індекс, вулиця) і докази проживання – копії паперових рахунків за комунальні послуги на ім’я користувача.
 3. Інформація про банківський рахунок і доказ володіння ним (виписка або лист від банку).

Всі документи повинні або бути виписані на міжнародній мові, або бути переведені із засвідченням. Верифікація аккаунта фахівцями займає в середньому від 3 до 5 днів. Криптобіржа HitBTC в роботі з коштами дотримується правила KYC – «know your client», це означає, що перед проведенням фінансової операції повинна бути проведена ідентифікація контрагента. Глобальна мета цього – припинити відмивання грошей, фінансування тероризму та ухилення від сплати податків при роботі через онлайн-біржі.

Як поповнити рахунок на біржі HitBTC?

Біржею передбачені різні способи поповнення для різних валют. Поповнення криптовалютного біржового рахунку здійснюється звичайним перекладом з особистого гаманця користувача або з рахунків інших бірж. Закинути долари на біржу можна тільки SWIFT-платежем. Зарахування євро підтримується через систему SEPA.

Важливо!  На жаль, на момент написання огляду поповнення і зняття коштів з рахунків фіатними валютами доступно тільки для громадян ЄС.

Для поповнення рахунку будь-якої криптовалюти, наприклад, біткоіна, необхідно зайти в розділ «+ Deposit», в якому буде представлений список монет, підтримуваних біржею. Після натискання на значок «+» навпроти обраної валюти, система згенерує адресу поповнення та QR-код. Там же буде відображатися комісія за поповнення. Для біткоінів вона становить 0,0006 BTC.

Після зарахування біткоінів, вони будуть внесені на основний рахунок (Main account). А участь у торгах можлива тільки з торгового аккаунта (Trading account). Стрілки в стовпці Transfer призначені для перенесення коштів з одного рахунку на інший.

Як вивести кошти з біржі HitBTC?

Перед тим, як виводити гроші з криптовалютних рахунків, їх потрібно перевести назад на «Main account», тільки потім натиснути кнопку «Withdraw». Одразу відобразиться інформація про вартість проведення транзакції – для біткоінів ця плата фіксована і складає 0,001 BTC. Щоб перевести криптовалюти в особистий гаманець або на іншу біржу потрібно вписати суму переказу і вказати адресу одержувача.

Як торгувати на біржі HitBTC

Всі інструменти для торгівлі на біржі ХітБТЦ зібрані в розділі «Exchange». На цій сторінці відобразиться графік по одній з пар. Вибрати конкретну можна у вікні «Instruments» праворуч. Для торгів доступні пари з біткоінами, ефіріумом і доларом, а також тут продаються токени ICO.

Створити ордер на покупку або продаж за обраною парою можна нижче на сторінці, в секціях «Buy» або «Sell». Якщо є зворотня пропозиція, то створений ордер виконається моментально, закривши заявку іншого користувача. Якщо немає – він потрапить в біржовий стакан (Order book), який знаходиться поруч. Також, для трейдерів доступний інструмент «Market Depth», що показує глибину ринку.

Відстежувати ордера і свою історію можна в секції «My order and trades». Інструмент «Time and Sales» відображає 100 останніх укладених угод на біржі за обраною валютною парою. Також, тут розташовується «TrollBox» – багатомовний призначений для користувача чат, в якому є розділ для спілкування російською.

На біржі HitBTC можна створити 3 види ордерів:

 1. Market – припускає обмін за ціною ринку і буде виконаний за кілька секунд.
 2. Limit – заявка з ціною, встановленою користувачем. Обмін буде проведений тільки при досягненні валютою необхідної ціни. Може бути виконаний повністю або частково.
 3. Scaled – ордер, сформований з послідовних заявок покупки і продажу з певним кроком.

Крім цього, ХітБТЦ пропонує додаткові інструменти для спрощення роботи трейдерів:

 • опція «Stop» призначена для скорочення фінансових ризиків, забезпечує виконання ордера при досягненні валютою стоп-ціни;
 • опція «Good till Cancelled» за замовчуванням використовується на всіх біржах. Ордер буде доступним, аж поки не здійснеться, або його не закриє сам трейдер;
 • опція «Immediate or Cancel» – якщо заявка або її частина не виконається негайно, вона буде скасована;
 • опція «Fill or Kill» – виключає часткове виконання заявки. Ордер або закривається повністю, або скасовується;
 • опція «Day» – заявка дійсна до кінця дня;
 • опція «Good till date-time» – програмує скасування ордера в зазначений день і час.

Для всіх ордерів, що не виконалися моментально, біржа надає знижку в розмірі 0,01%, комісія в цьому випадку складе 0,09%. З усіх інших угод застосовується стандартний комісійний збір – 0,1%.

Реферальна програма HitBTC

В якості винагороди за залучення нових користувачів біржа обіцяє відрахування до 75% від суми комісії, утриманої з користувача. Генерація посилань та інформація про рефералів, включаючи вже отримані бонуси від них, знаходиться в профілі користувача у вкладці «Affiliate». Для перекладу доходу від рефералки на основний рахунок стає доступна сума, що перевищує 0,01 BTC. Для отримання більш детальної інформації можна почитати ФАК.

ICO на біржі HitBTC

Всі нові криптовалютні проекти вдаються до методу краудфандінга ICO. Біржа HitBTC надає можливість починаючим розробникам розмістити свою криптовалюту на торговому майданчику, звісно, після узгодження з розробниками. Для користувачів же створюється зручний інструмент для інвестицій в перспективні монети, без витрачання часу на пошуки і вивчення пропозицій. Нові криптовалюти можна купити і зберігати на рахунку свого облікового запису.

Надалі, коли у проекту завершиться етап ICO, такі монети будуть доступні до торгів, обміну та зняття з рахунку. Щоб ознайомитися з пропозицією, потрібно на сторінці «Exchange» в секції «Instruments» відкрити вкладку ICO.

В цілому, відгуки про біржу HitBTC користувачі пишуть в позитивному ключі, тому що це дійсно візуально приємний і зручний для роботи майданчик, де розробники постаралися приділити увагу навіть дрібницям.

Окремою подяки заслуговує перемикання кольору оформлення сайту з світлого на темний в режимах «День-Ніч». Незважаючи на відсутність русифікації, інтерфейс цілком зрозумілий, немає труднощів у використанні функціоналу біржі. Також, в числі переваг згадується велика кількість валютних пар для торгів та відсутність обов’язкової верифікації для невеликих обсягів.

Залишається сподіватися, що розробники прислухаються до російськомовного співтовариства трейдерів і допрацюють опції виведення фіатних грошей.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...