З ростом популярності криптовалют зростає і число бажаючих на них заробити. Разом з цим, на біржах все частіше додаються нові альткоїни і з’являються нові трейдери. Тому китайські розробники в квітні 2017 року представили світу свій амбітний і перспективний проект – криптовалютну біржу Бінанс. Вона одразу привернула увагу всієї блокчейн-спільноти та трейдерів низькими комісійними зборами і великою кількістю валютних пар.

Короткий огляд біржі Binance

 • Офіційний сайт: https://binance.com/.
 • Офіційний твіттер: @binance_2017.
 • Кількість користувачів: більше 6 000 000.
 • Доступні криптовалюти – 104 варіанти: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Zcash, Monero, Ethereum, TRON, IOStoken, VeChain, ICON, Ripple, NEO, EOS і інші.
 • Кількість валютних пар: 247.
 • Мови інтерфейсу: 8 мов, включаючи російську.
 • Обіг коштів за 24 години: 3 мільярди доларів.
 • Власна криптовалюта: Binance Coin – BNB.
 • Валюти введення/виведення коштів: тільки криптовалюта.
 • Комісійні збори: від 0,1%.
 • Реферальна програма – доступна.
 • Оцінка роботи технічної підтримки: 4 з 5.

Реєстрація аккаунта на Binance

Сама процедура реєстрації стандартна: на головній сторінці сайту binance.com потрібно натиснути «Register» та заповнити реєстраційну форму. Від користувача потрібно ввести адресу e-mail, до якої є доступ, придумати унікальний пароль. Він повинен складатися мінімум з 8 символів, включаючи великі літери та цифри. В полі «Referal ID» можна вписати ідентифікатор реферера, якщо він відомий, або залишити його порожнім. Також, це поле може бути вже заповнено, якщо користувач перейшов за реферальним посиланням.

Ознайомившись з правилами використання біржі, потрібно завершити заповнення реєстраційної форми натисканням кнопки «Register». Сайт запросить вирішення капчі: управляючи повзунком внизу, потрібно перетягнути елемент пазла на місце.

Після цього лист з підтвердженням реєстрації буде відправлено на пошту, в ньому потрібно натиснути «Verify Email». Завершилася активація облікового запису, тепер можна заходити на сайт, використовуючи свій binance login і пароль.

Двохфакторна (2FA) аутентифікація на біржі Бінанс

При першому вході кожен користувач повинен ознайомитися з елементарними правилами безпеки. Після цього сервіс запропонує підключити 2FA, з двома варіантами отримання коду підтвердження:

 • За допомогою Google Authentication, який можна завантажити на мобільний пристрій з Гугл Плей або Апстор. Додатком потрібно відсканувати згенерований QR-код і активувати цей спосіб автентифікації.
 • По SMS. Для цього потрібно ввести номер телефону та код із повідомленням, який прийде протягом хвилини.

Також можна відкласти прийняття рішення по активації 2FA-авторизації.

Верифікація особистості

Після налаштування безпечного входу, користувач потрапить в особистий кабінет, в якому можна змінити налаштування облікового запису та пройти процедуру верифікації. Вона не є обов’язковою, якщо добовий обсяг виведених з біржі коштів не буде перевищувати 2 біткоїни. Щоб збільшити цей ліміт до 100 біткоінів, потрібно надати:

 • Копію або фото лицьового боку документа, що посвідчує особу.
 • Копію або фото тильної сторони документа.
 • Своє фото з документом в розгорнутому вигляді в руках, посиланням на біржу Binance і актуальною датою. Всі зображення повинні бути на 100% зрозумілі та в єдиному форматі «.jpg».

Умови подальшого «апгрейда» аккаунта і зміни обмежень щодо виведення коштів обговорюються в індивідуальному порядку через технічну підтримку біржі.

Як почати працювати на біржі Binance

Розібравшись з тим, як зареєструватися, можна переходити до знайомства із самим ресурсом. Будь-які дії на біржі починаються з введенням коштів. Користувачам потрібно враховувати, що Бінанс не підтримує ані переклади, ані торги фіатної валюти. Він працює виключно з криптовалютою. За введення засобів комісія не стягується.

Як поповнити біржовий рахунок

Внести кошти на свій рахунок можна практично в будь-якій криптовалюті з тих, що доступні до торгів на біржі. Для поповнення балансу потрібно перейти на вкладку «Funds» і вибрати розділ «Deposits». Відкриється сторінка, на якій можна буде вибрати валюту поповнення. Система згенерує індивідуальну адресу – це і буде рахунок користувача в обраній криптовалюті. На нього можна здійснювати перекази з особистого гаманця, з рахунків на інших біржах. Інші валюти на цю адресу переводити заборонено: вони будуть втрачені.

Якщо у користувача є тільки фіатні гроші (рублі, долари, євро), перед тим, як торгувати на біржі Бінанс, потрібно буде скористатися послугами онлайн-обмінника або іншої біржі, наприклад, EXMO. Докладний огляд на дану біржу можна прочитати на нашому сайті. Сервіси дозволяють придбати криптовалюту за гроші. Рекомендується звернути увагу на Bitcoin Cash або Ethereum, тому що в цих валютах транзакції проходять максимально швидко.

Після відправки транзакції в мережу, інформація про неї буде відображатися в правій колонці сторінки поповнення. Далі там можна буде відстежувати історію фінансових операцій.

Торгівля на біржі Binance

Основна перевага, через яку біржа набула широкої популярності серед трейдерів, – це комісія 0,1% від суми операції. Крім того, її можна скоротити ще вдвічі, до 0,05%, якщо оплачувати збори власної криптомонетної біржі – Binance Coin (BNB). Включити опцію автоматичної конвертації потрібної кількості BNB можна в особистому кабінеті.

Перед початком торгівлі необхідно вибрати потрібну платформу в розділі Exchange з двох варіантів: basic або advanced. У другому варіанті стають доступними більше інструментів для аналізу ринку, але сильніше завантажений інтерфейс. Тому трейдери вважають за краще використовувати базовий варіант.

Огляд інтерфейсу біржі Binance

 1. Справа вгорі сторінки розташовується колонка, в якій можна вибрати валютну пару. Для цього в рядку пошуку потрібно вписати літерне позначення монет і додати їх у список «Favorites». Там же можна подивитися добові коливання у відсотковому вимірі та обсяг торгів по конкретній парі.
 2. Справа нижче відображається історія торгів по заданій парі. Тут можна ознайомитися з угодами, які вже відбулися.
 3. Зліва розташований біржовий стакан, в якому розміщуються актуальні заявки користувачів на покупку і продаж за обраною валютною парою. Тут можна поставити фільтр на відображення тільки ордерів на покупку або тільки на продаж, і налаштувати кількість відображуваних знаків після коми в графі «Price».
 4. По центру у верхній частині сторінки розташований графік – «японські свічки» з налаштуванням відображення від хвилини до тижня. Він переключається на графік обсягу торгів.
 5. Під графіком знаходиться панель формування ордерів покупки і продажу. Заявка на покупку може бути сформована у вкладці «Limit» з ціною, вказаною користувачем. Вкладка «Market» сформує ордер, де в полі ціни буде ринкове значення. У закладці «Stop-limit» можна зробити відстрочену заявку на покупку валюти в разі, якщо вона досягне заданої. Щоб сформувати заявку на продаж, можна використовувати підставлену вартість або вписати бажану, а потім вказати суму монет на продаж.

Заявки виконуються моментально, якщо на ринку є аналогічний «зворотний ордер». Наприклад, користувач-1 хоче продати 1 БінансКоін за 0,012 Ефіріума, він сформував заявку і вона висить в «Order Book». Користувач-2 хоче за 0,012 Ефіріума купити 1 БінансКоін, він створює заявку, і система автоматично закриває угоду.

Познайомившись з досить простим і зручним інтерфейсом сервіса, користувачеві повинно стати зрозумілим, як купити або продати монети. Варто відзначити, що Бінанс обробляє операції зі швидкістю 1.4 млн/сек.

Виведення коштів з біржі Бінанс

У знайомстві з роботою сервісу потрібно розібратися, як вивести кошти з біржових рахунків. Щоб перерахувати кошти на свій гаманець або на іншу торгову площадку, потрібно в розділі «Funds» обрати вкладку «Withdrawals». Зліва вибрати потрібну криптовалюту, вписати адресу-одержувача та бажану суму до перекладу.

Для кожної криптовалюти встановлені індивідуальні ліміти на виведення і розмір комісійних зборів:

Валюта Мінімальна сума до виведення Комісія
Біткоін 0,002 BTC 0,001 BTC
Ефіріум 0,1 ETH 0,01 ETH
БінансКоїн 2 BNB 0,7 BNB
НЕО 1 NEO 0
БіткоінКеш 0,002 BCC 0,001 BCC
ЗетКеш 0,01 ZEC 0,005 ZEC

Binance Coin – власна криптовалюта біржі

25 липня 2017 року Бінанс випустили власну монету на блокчейні Ефіріума – Binance Coin (BNB). Це була одна з ключових подій в розвитку всього ресурсу. Цей токен призначений для зниження комісійних зборів, з його допомогою користувачі зможуть задіяти додаткові опції на майданчику Бінанс. На сьогоднішній день вартість 1 BNB = 13 $, ринкова капіталізація монети становить 1 350 976 720 $, а оборот за 24 години – 103 705 000 $.

У плани розробників входила одноразова емісія в розмірі 200 млн. монет, 100 млн. із них було розпродано за 20 днів на ICO. Зараз в обороті є трохи більше 99 млн. BNB, тому що розробники здійснюють свій план по знищенню токенів. Ще під час запуску криптовалюти було оголошено, що кожен квартал компанія буде витрачати до 20% прибутку на скупку з подальшим «спалюванням» Бінанс Коінів. Поступово менша кількість монет повинна стимулювати інтерес трейдерів і крипто спільноти, провокуючи зростання ціни.

Торги по цій криптовалюті доступні на біржі Binance та EtherDelta. Зберігати монети рекомендується в гаманці MyEtherWallet, який підтримує усі криптовалюти, що використовують блокчейн Ефіріума.

Умови реферальної програми Бінанс

Умови програми залучення нових користувачів дуже привабливі. На даний момент Бінанс обіцяє винагороду в розмірі 20% від суми кожної угоди запрошеного користувача. Реферальні платежі будуть надходити в валюті початкового внеску. Цілком очевидно, що творці залишають за собою право в будь-який момент змінити умови реферальної програми і розмір винагороди. Користувачам забороняється створення акаунтів-дублікатів, що використовують загальні рахунки.

Своє реферальне посилання або QR-код кожен користувач може знайти за посиланням https://www.binance.com/invite.html. Там же можна подивитися число запрошених рефералів та історію нарахування винагороди.

Мобільні додатки Binance для Android та iOS

Наявність версії біржі для мобільних телефонів на будь-якій платформі дозволяє контролювати свої кошти та оперативно реагувати на зміну ситуації на ринку. Додатки Binance по функціоналу не поступаються сайту: там можна знайти звичні та необхідні опції, можна просто моніторити коливання, а можна активно торгувати. Додаток дозволяє здійснити як введення засобів, так і вивести їх.

В доопрацюванні програми розробники прислухаються до відгуків користувачів і швидко реагують на їхні скарги, виправляючи виявлені недоробки. Binance доступне для скачування в Гугл Плей і App Store.

Перспективні криптовалюти на біржі Binance

Початківцям трейдерам на Бінансе буває складно зорієнтуватися через велику кількість торгуючих пар криптовалюти. Тому, орієнтуючись на ситуацію на ринку, варто звернути увагу на деякі криптопроекти, що активно розвиваються, наприклад, Monero (XMR), Ripple (XPR), Miota (IOTA), Neo (NEO), EOS (EOS). Вони базуються на перевірених гідних технологіях і показують цікаву динаміку зростання.

Binance відгуки

Якщо почитати численні відгуки про роботу Бінанс від користувачів, можна зробити висновок, що китайськими розробниками проведена велика робота, і зроблена вона якісно. Функціонал біржі дозволяє трейдерам комфортно заробляти, стабільна робота ресурсу гарантує збереження коштів, технічна підтримка вирішує виникаючі проблеми в найкоротші терміни.

0
0
0
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...