Біржа EXMO.me – це широко відома торгова площадка, що користується особливою популярністю серед трейдерів та всього крипто товариства Росії та СНД. Завдяки продуманому інтерфейсу, зручності використання біржових інструментів та великому обороту грошових коштів, сьогодні Ексмо посідає лідируючі позиції не тільки на пострадянському просторі, а й перебуває в десятці кращих біржових ресурсів усього світу.

Запуск торгового майданчика, на той момент відомої як ExMoney, стався в 2013 році. Ресурс швидко набирав обертів і динамічно розвивався, за перший рік роботи заслуживши довіру 100 тисяч користувачів. Допрацювавши функціонал обмінника до рівня біржі, вже до 2015 року сайт Ексмо зайняв місце в ТОП-10 криптобірж Європи, а в 2017 році ресурс відсвяткував реєстрацію мільйонного користувача. На початку 2018 року розробники анонсували старт краудсейла власної криптовалюти – EXMOcoin (EXO).

Короткий огляд біржі EXMO

 • Сайт – https://exmo.me/
 • Твіттер – https://twitter.com/Exmo_com
 • Вконтакте – https://vk.com/exmo_com
 • Фейсбук – https://www.facebook.com/exmo.market
 • Телеграм – https://t.me/exmo_com
 • Кількість підтримуваних валют – 18
 • Торгуються пари – 46
 • Мова інтерфейсу – 11 мов, в їх числі російська, англійська, польська
 • Обсяг торгів за 24 години – 60 000 000 доларів
 • Введення/виведення коштів – криптовалюта, фіатні гроші
 • Комісія за операцію – 0,2%
 • Реферальна програма – є
 • Робота технічної підтримки – 24/7

Початок роботи: як зареєструватися на Ексмо і пройти верифікацію

Реєстрація на біржі дуже проста, займає не більше 5 хвилин. Потрібно придумати логін (мінімум 5 латинських символів), вказати свою e-mail адресу та двічі ввести складний пароль. Ознайомившись з умовами угоди і підписавшись на розсилку новин (за бажанням), потрібно вирішити капчу і натиснути кнопку «Реєстрація». Користувач відразу буде перенаправлений в розділ біржі «Рахунки», для внесення коштів. А на email прийде лист з посиланням для підтвердження і активації облікового запису.

Налаштування 2FA авторизації

Встановити двох факторну автентифікацію на вхід в аккаунт і фінансові операції на біржі можна у вкладці «Налаштування» в профілі користувача. Там же можна отримати API-ключ, налаштувати оповіщення і розсилку, встановити обмеження для доступу до аккаунту за IP-адресою, подивитися історію авторизації і змінити пароль.

Для захисту своїх коштів від зловмисників, Ексмо пропонує два варіанти:

 • підтвердження входу і дій кодом з SMS;
 • генерація тимчасових паролів за допомогою Google Authenticator.

Обидва способи можна застосовувати як для повного захисту, включаючи запит підтверджень при виведенні коштів на адреси, збережені в списку «Мої рахунки», так і тільки для авторизації на сайті.

Верифікація користувача: навіщо потрібна і як пройти

Як і на інших біржах, верифікувати на EXMO потрібно для того, щоб мати можливість поповнювати рахунок через системи з високими вимогами щодо безпеки: CryptoCapital, Neteller, Payza. Також, для використання пластикових карт систем VISA або MasterCard для внесення фіатних засобів або їх зняття, аккаунт повинен бути верифікований.

Повна процедура передбачає проходження трьох етапів:

 1. Підтвердження особистості. Приймається будь-який документ – ID-карта, національний або закордонний паспорт, з інформацією на латиниці. В заповненій формі потрібно вказати П.І.Б., дату народження, серію і номер документа, що посвідчує особу, країну видачі та строк дії. До заявки потрібно прикласти кольорову скан-копію або якісне фото документа.
 2. Підтвердження адреси проживання. Знадобиться банківська виписка, рахунок на оплату комунальних послуг або будь-який документ, виданий компетентними органами. У заявці потрібно вказати точну і повну інформацію про місце проживання, включаючи країну і дату видачі документа, копія якого буде прикріплена.
 3. Верифікація оферти. Для завершення процедури потрібно роздрукувати угоду, прочитати її і поставити особистий підпис на кожній сторінці. Відскановані копії всіх сторінок потрібно завантажити на сайт Ексмо.

Додатково, служба безпеки може запросити фото користувача з документом, що посвідчує особу, або фото на тлі особистого облікового запису на біржі EXMO. З повними вимогами щодо подачі документів можна ознайомитися в розділі «Підтримка» за наступною адресою: https://exmo.me/ru/support.

Як поповнити рахунок на біржі EXMO

Перед тим, як почати працювати з функціоналом біржі, потрібно поповнити баланс. Ексмо допускає всі крипто валюти, представлені до торгів. Для введення крипто монет, наприклад біткоінів, в розділі «Гаманець» потрібно знайти рядок BTC і натиснути кнопку «Поповнити», потім згенерувати свою унікальну біржову адресу для поповнення. Його можна використовувати для переказу коштів з власного гаманця, онлайн-обмінників або інших криптовалютних бірж. Мінімальна сума поповнення – 0,001 BTC, комісія – 0%. Кошти зараховуються автоматично після появи 1 підтвердження транзакції в мережі.

Якщо потрібно покласти гроші для покупки криптовалюти на біржовий рахунок, EXMO приймає платежі в доларах, євро, рублях, злотих і гривнях. Найвигідніші способи поповнення фіатних рахунків:

Валюта Платіжна система Мінімальна сума Максимальна сума Розмір комісії Верифікація
Долар OkPay 1 USD 15 000 USD 0% Не потрібна
Долар CryptoCapital 0.5% Потрібна
Долар Money Polo 5 EUR 50 000 EUR 0% Не потрібна
Євро OkPay 1 EUR 15 000 EUR 0% Не потрібна
Рубль OkPay 10 RUB 50 000 RUB 3% Не потрібна
Рубль AdvCash 20 RUB 50 000 RUB 8% Не потрібна
Гривня AdvCash 10 UAH 15 000 UAH 6% Не потрібна
Гривня

 

Visa / MasterCard 250 UAH 15 000 UAH 3% Не потрібна
Злотий OKPAY 10 PLN 30 000 PLN 0,5% Не потрібна
Злотий Money Polo 20 PLN 50 000 PLN 0,5% Не потрібна
Злотий DotPay 2% Потрібна

Як правило, зарахування коштів відбувається моментально. У разі затримок варто звернутися до технічної підтримки біржі.

Як вивести кошти з біржі EXMO

Для перерахування криптовалютних коштів на свій гаманець, адресу іншої біржі або сервісу з обміну валют, користувач повинен в розділі «Гаманці» натиснути кнопку «Вивести» в рядку потрібної криптовалюти. Умови переведення коштів індивідуальні для кожного виду криптовалюти. Наприклад, для виведення біткоінів мінімальна сума транзакції становить 0,01 BTC, а фіксована комісія – 0,001 BTC.

Також, не складно розібратися, як виводити фіатні гроші з рахунку Ексмо. Найвигідніші способи зняття коштів:

Валюта Платіжна система Мінімальна сума Максимальна сума Розмір комісії Верифікація
Долар AdvCash 1 USD 40 000 USD 0% Не потрібно
Долар Payeer 10 USD 5 000 USD 0% Не потрібно
Євро AdvCash 5 EUR 5000 EUR 0% Не потрібно
Євро Payeer 10 EUR 5000 EUR 1% Не потрібно
Рубль Payeer 10 RUB 50 000 RUB 0% Не потрібно
Рубль AdvCash 20 RUB 50 000 RUB 0% Не потрібно
Злотий CryptoCapital 0% Не потрібно
Гривня AdvCash 10 UAH 15 000 UAH 1% Не потрібно

Завдяки стабільній роботі, а також простому виведенню коштів, Ексмо входить до списку найбільш надійних криптовалютних бірж.

Як торгувати на біржі Ексмо

Інтерфейс біржі EXMO настільки зрозумілий, що в ньому розберуться навіть трейдери початківці. Як користуватися опціями торговельного майданчика можна розглянути на конкретному прикладі покупки біткоінів за рублі. Для простої конвертації валют на Ексмо є спеціальний розділ – «Обмін». Там користувачеві досить вибрати валюти обміну і вказати потрібну суму в рядку «Я віддаю», значення «Я отримую» система заповнить автоматично, провівши розрахунок за ринковим курсом.

Для участі в торгах по кожній із доступних валютних пар потрібно перейти в розділ «Торги». Вгорі сторінки буде відображатися курс кожної валютної пари з швидким доступом до торгів по ній. Приховати непотрібні і додати ті, що цікавлять, можна за допомогою меню «Налаштування валютних пар». Для аналізу ринку нижче розташовується графік «японські свічки», праворуч від нього – чат, призначений для користувача.

Біржовий функціонал знаходиться в нижній частині сторінки. Там користувачі знайдуть вікна покупки / продажу, список своїх активних ордерів, біржовий стакан з пропозицією і попитом ринку і історію останніх угод з обраної парі.

Купівля та продаж можуть здійснюватися в двох режимах:

 • По ліміту – користувач самостійно встановлює кількість валюти і її ціну, такий ордер буде виконаний після появи зворотної пропозиції. Також можна обрати підходящу пропозицію в біржовій склянці.
 • По ринку – можна вказати тільки кількість, тоді вартість система виставить автоматично. Якщо виставити потрібну суму від угоди, тоді кількість списаних коштів буде визначено автоматично по актуальному курсу. Заявки «по ринку» проводяться моментально.

Інформацію про виконані ордери можна подивитися у вікні «Моя історія торгів» внизу сторінки, а заявки, які очікують виконання або виконані, але частково, можна побачити у вікні «Мої активні ордери».

Комісія за операції і кешбек на біржі EXMO

Розібравшись, як користуватися функціоналом біржі Ексмо, потрібно ознайомитися з політикою списання комісії за торгові операції. Біржа списує 0,2% від суми кожної угоди в валюті, що купляє. Тобто, купуючи 1 біткоін, користувач отримає 0,998 BTC за вирахуванням комісії.

Для користувачів, що оперують великими сумами, EXMO пропонує систему повернення частини сплачених комісійних зборів. Сума розраховується залежно від обсягу проведених операцій протягом місяця. Для розрахунку кешбек враховуються угоди з будь-яких валютних пар (в перерахунку на біткоіни), нарахування бонусних коштів проводиться тільки в BTC першого числа кожного місяця.

Історія з EXMO Coin, анонс і закриття ICO

Випуск власної криптовалюти біржа Ексмо проанонсувала 1 грудня 2017 року. Незабаром з’явилася інформація про те, коли і як будуть продавати нові монети: закритий pre-sale був запланований на 21-23 квітня 2018 року, а запуск краудсейла призначений на 26 квітня. За задумом авторів проекту, краудсейл повинен був проводитися рівно 1 місяць, до 26 травня, в цей період кожен бажаючий міг стати інвестором проекту і купити монети. Вартість 1 EXMOcoin (EXO) склала б 1 USD.

За допомогою краудсейла розробники планували залучити до 300 мільйонів доларів, які мали розподілятися наступним чином:

 • 50% направлять до фонду маржинального кредитування;
 • 26% будуть інвестовані в розвиток біржі;
 • 10% піде на маркетингову кампанію;
 • 9% будуть витрачені на ліцензування;
 • 5% складуть страховий фонд.

У числі переваг для інвесторів розробники пропонували:

 1. Нарахування дивідендів з кінця квітня 2018 роки;
 2. Зростання вартості EXO і високий попит на нього;
 3. Гарантований викуп токенів самою біржею;
 4. Наявність страхового фонду.

Однак 21.06.2018 року, криптовалютна біржа EXMO, офіційно оголосила про відмову від публічного етапу проведення ICO. Причиною цього називається стабільний приріст користувачів сервісу, і відповідно позитивна динаміка фінансових показників біржі. Також згадується посилення регулювання сфери ICO з боку фінансових і наглядових органів.

Реферальна програма EXMO

За умовами реферальної програми, запропонованої на Ексмо, реферер, який залучив за своїм посиланням нових користувачів, буде отримувати 25% від суми комісійних зборів з них. Правилами забороняється створювати підробні аккаунти і розміщувати свої реферальні посилання в рекламі від Яндекс або Google. Детальну інформацію про умови і банери для розміщення на сайті можна знайти в особистому кабінеті, у вкладці «Реферальна програма».

Криптовалютна біржа EXMO – це надійний та перевірений часом ресурс, що дозволяє користувачам зручно і швидко конвертувати свої кошти в криптовалюту або навпаки. Ексмо дає можливість заробляти на трейдерстві, підтримуючи оптимальний оборот коштів і залучаючи нових користувачів. Майданчик пропонує достатню кількість валютних пар для торгівлі, додаючи тільки перспективні і перевірені криптовалюти. Рівень захищеності рахунків на біржі дозволяє зберігати зароблені кошти протягом довгого часу.

Країна
Великобританія
Адреса
2 Kingdom Street, London, United Kingdom
Телефон
-
Кількість торгових пар
183
Обсяг торгів
2272 BTC
Зареєструватися
Обсяг торгів
Кількість торгових пар
Країна
Адреса
Телефон
Обсяг торгів
2 852 591 354
Кількість торгових пар
591
Країна
Китай
Адреса
-
Телефон
-
Обсяг торгів
2272 BTC
Кількість торгових пар
183
Країна
Великобританія
Адреса
2 Kingdom Street, London, United Kingdom
Телефон
-
Обсяг торгів
5 985 BTC
Кількість торгових пар
515
Країна
Росія
Адреса
-
Телефон
-

Команда розробників не зупиняється на досягнутому, про що говорить запуск власної криптовалюти EXMOcoin, кошти від продажу якої частково будуть вкладені в розвиток самої біржі. За прогнозами експертів, у монети EXMO великі перспективи зростання, тому вона приваблива для інвесторів різного масштабу.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...