Криптобіржа LiveCoin – надійна і зручна площадка для трейдерства та інвестицій в цифрові валюти, яка успішно працює з 2014 року. Розробники ресурсу стежать за ринком та своєчасно додають нові, актуальні та перспективні монети. Важливе оформлення та функціонал біржі, а також особлива увага приділяється щодо безпеки акаунтів і засобів користувачів. Саме тому ЛайвКоін – безумовний фаворит трейдерів серед бірж, що мають інтерфейс і надають підтримку російською мовою.

Довідка про біржі LiveCoin

 • Сайт біржі: https://livecoin.net/
 • Твіттер: @livecoin_net.
 • Вконтакте: https://vk.com/livecoin_net.
 • Фейсбук: https://www.facebook.com/livecoin.net.
 • Підтримка: криптовалюта 177.
 • Активні валютні пари: 372.
 • Мова інтерфейсу: 9 мов, в тому числі російська та англійська.
 • Добовий обсяг торгів: $51 мільйон.
 • Валюти введення/виведення: всі криптовалюти, рублі, долари і євро.
 • Комісія: від 0,02% до 0,18%.
 • Реферальна система: є.
 • Оцінка роботи технічної підтримки: 4 з 5.

Як зареєструватися на біржі LiveCoin

Перший крок для роботи на біржі ЛайвКоін – це реєстрація. Для цього на головній сторінці потрібно натиснути кнопку «Відкрити торговий рахунок». Для заповнення реєстраційної форми знадобиться придумати логін (латинськими літерами), пароль з 12 символів (мінімум з 1 цифрою і 1 великою літерою), e-mail-адресу і, якщо є, реферальний код. Після цього система пропонує ознайомитися з правилами біржі та поставити «галочку».

На e-mail буде відправлений лист, що містить код підтвердження. Його можна скопіювати і ввести самому, а можна просто перейти по посиланню. Тепер можна зайти на сайт, використовуючи свій логін і пароль. Відразу після входу біржа запропонує встановити 4-значний PIN-код, який буде запитуватися для підтвердження платіжних операцій.

Налаштування 2FA авторизації і повідомлень

Перед поповненням рахунку потрібно забезпечити безпеку зберігання коштів на біржі. Налаштування двофакторної аутентифікації можна знайти в розділі «Рахунок» у вкладці «Безпека». Після реєстрації у всіх користувачів встановлений базовий рівень – зміна налаштувань підтверджується через e-mail, а для платежу потрібен ще і пін-код.

Для підвищення рівня безпеки, потрібно активувати 2FA-авторизацію за допомогою додатка Google Authenticator. Це можна зробити, натиснувши кнопку «Змінити рівень безпеки» і дотримуючись подальших інструкцій.

Серед інших налаштувань безпеки є:

 • регулювання тривалості сесії від 30 хвилин до 48 годин;
 • створення списку дозволених IP;
 • настройка унікального вітання при вході на сайт, щоб легко відрізнити оригінал від фішингових копій;
 • верифікація для отримання доступу без блокування коштів на 10 днів.

Для проходження верифікації початкового рівня потрібно відправити фотографію свого обличчя з аркушем паперу поруч, на якому буде чітко написане актуальне число і назва біржі. Цей файл буде збережений. У разі, якщо змінилася IP-адреса, або втрачений доступ до e-mail-адреси чи 2FA, кошти не будуть проходити 10-денний карантин. Користувач може відправити електронною поштою 2 нових фото з аркушем паперу, але на різному фоні. Підтримка приймає необроблені зображення високої якості, з роздільною здатністю не менше 1920х1080.

Допоміжним інструментом безпеки вважаються повідомлення. Налаштувати їх відповідно до своїх вимог можна за посиланням. Автоматично оповіщення по e-mail включені на всі події, що стосуються платежів і налаштувань безпеки.

Як поповнити рахунок на біржі LiveCoin: як завести гроші та криптовалюту?

Для поповнення свого біржового рахунку користувачеві потрібно зайти в розділ «Баланс». Біржа LiveCoin розділяє рахунку на два види:

 • фіатні – в рублях, доларах або євро;
 • криптовалютні – крім всіх популярних, є ще близько 150 інших криптомонет.

Закинути гроші на будь-який з фіатних рахунків можна за допомогою електронних платіжних систем:

Назва ЕРС Комісія за введення рублів Комісія за введення доларів Комісія за введення євро
Capitalist 0% 0% 0%
Perfect Money 2% 2%
Payeer 5% 3% 3%
Advcash 10% 10% 10%
Qiwi 9% 15% 15%

Для поповнення криптовалютного рахунку спочатку потрібно впевнитися, що біржовий гаманець активний і приймає надходження. Його стан можна дізнатися, навівши курсор на значок перед кнопкою «Поповнити». Для переказу коштів біржа згенерує нову адресу і ознайомить користувача з умовами зарахування. Наприклад, для біткоін-транзакції потрібно три підтвердження, а для ефіріума – 29 підтверджень, крім того, рекомендується проводити пробну транзакцію на невелику суму.

Як вивести кошти з біржі LiveCoin

ЛайвКоін дає можливість вивести кошти не тільки в криптовалюті, але і в фіаті. За переказ грошей на рахунку користувача в електронній платіжній системі біржа стягує комісійні збори:

Назва ЕРС Комісія за виведення рублів Комісія за виведення доларів Комісія за виведення євро

 

Обмеження по сумі виведення
Capitalist 3% 2% 2%
Perfect Money 6% 6%
Payeer 2% 2% 2%
Advcash 1% 2% 2%
Qiwi 4% 3% 2% Еквівалент 15 000 руб

Для всіх платіжних систем є обмеження мінімальної суми переказу – це 10 доларів або євро і 100 рублів. Також, адміністрація біржі попереджає, що суми в фіат і криптовалютах, еквівалентні 20 000 доларів і вище, виводяться тільки вручну в робочий час.

Щоб перевести з біржового рахунку на особистий гаманець криптовалюту, потрібно вказати кількість монет, що надсилаються, та гаманець для отримання. Біржа за відправку різних монет бере комісію різного розміру:

 • за біткоіни – 0,001 BTC;
 • за ефіріум – 0,01 ETH;
 • за лайткоіни – 0,02 LTC;
 • за монери – 0,03 XMR;
 • за даш – 0,002 DASH.

З усіма комісіями і зборами ЛайвКоіна можна ознайомитися в розділі «Тарифи та ліміти».

Ще один спосіб як виводити гроші або монети – створення ваучера на певну суму. Засоби по ньому можуть бути зараховані на рахунок будь-якого користувача біржі. Ваучер повністю анонімний, а всі дії з ним мають незворотній характер.

Як торгувати на біржі LiveCoin

Завдяки русифікованому інтерфейсу всі біржові інструменти одразу стають зрозумілими. Коротко про інтерфейс: в розділі «Торгівля» зліва – вибір валютної пари, праворуч – графік «японські свічки», який можна перемкнути на показ глибини ринку. Нижче розташовані поля оформлення ордерів на покупку і продаж, під ними – біржовий стакан. У самому низу сторінки інформація про активні ордери користувача, історія торгів на ринку та список закритих ордерів.

Для створення заявки на покупку криптовалюти, наприклад, монери за біткоіни (пара XMR / BTC) потрібно у вікні «Купити XMR за BTC» в рядку «Ви купите» вказати бажану суму монери, а система сама підставить вартість покупки, включаючи комісію. Для підтвердження ордера потрібно натиснути «Купити XMR». Це називається «ринковий» ордер, він буде виконаний моментально.

Якщо натиснути «Перейти до лімітного ордеру», то для формування заявки необхідно буде ввести не тільки кількість монеро до покупки, але й ціну, по якій їх треба купувати. Такий ордер буде виконаний тільки тоді, коли ринок досягне заданої ціни, або інший користувач, продаючи монери, виконає заявку.

Комісія біржі ЛайвКоін

Торгова комісія біржі для початкового рівня користувачів становить 0,18% з кожної угоди. З ростом місячного обороту ставка знижується:

Обсяг торгів за 30 днів, $ Розмір комісії, %
0 – 100 000 0,18
100 001 – 200 000 0,16
200 001 – 400 000 0,14
400 001 – 600 000 0,12
600 001 – 800 000 0,1
800 001 – 1 000 000 0,08
1 000 001 – 1 500 000 0,06
1 500 001 – 2 000 000 0,04
2 000 001 – ∞ 0,02

Як купити перспективні монети для інвестиції на біржі LiveCoin

Перед тим, як почати працювати на біржі, потрібно вибрати декілька цікавих валютних пар з безлічі доступних на LiveCoin. Зовсім нові і маловідомі монети показують відчутно великі відсотки приросту до вартості, але вони мають властивість так само швидко обвалюватися. Довгострокових вкладень в такі валюти краще не робити. З актуальною ситуацією на ринку можна ознайомитися в розділі «Огляд ринку».

За прогнозами аналітиків, хороші результати може показати китайська монета NEO. Підвищений інтерес спостерігається і до WAVES, який, по своїй суті, є аналогом EOS (головного конкурента Ефіріума). Завдяки непоганий реалізації ідеї створення соц. мережі на базі блокчейн, монета SNT (STATUS) має оптимістичні прогнози. Поки що низька вартість SNT дозволяє розглядати її як один із варіантів для довгострокового вкладення.

Реферальна система біржі LiveCoin

Щоб зацікавити трейдерів залучати нових користувачів, ЛайвКоін пропонує цікаві умови реферальної програми. За кожного користувача, який прийшов за реферальним посиланням біржа відраховує від 10% до 50% суми комісійних зборів, отриманих від рефералів. Розмір відрахувань залежить від терміну отримання винагороди:

 • при необмеженому терміні – 10%;
 • протягом 6 місяців з моменту реєстрації – 20%;
 • 1 місяць після реєстрації – 50%.

Детальні умови рефералки, індивідуальний код та посилання для запрошень, рекламні банери для сайтів доступні в розділі «Реферальна програма»

В цілому, робота з біржею LiveCoin залишає приємні враження – гроші зараховуються на рахунок швидко, доступний широкий вибір криптовалют для поповнення, в біржовому функціоналі немає нічого зайвого, що дуже спрощує завдання новачкам. Досвідчені трейдери оцінять гнучку комісію, швидкість та плавність роботи сайту, без підвисань і збоїв.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...