Криптобіржа Yobit розпочала роботу в 2014 році, під час інтенсивно зростаючої уваги до світу криптовалют. Станом на сьогоднішній день її послугами користується вже 5 мільйонів трейдерів. Популярність ресурсу цілком заслужена – Yobit представляє собою цілий портал різних інструментів для трейдерів, поряд з інвестиційними пропозиціями і майданчиком для проведення ICO для своїх проектів і участі в чужих.

Короткий огляд біржі Yobit

 • Сайт: https://yobit.net/
 • Аккаунти у соціальних мережах: Twitter @YobitExchange
 • Кількість користувачів: 5 мільйонів
 • Кількість підтримуваних криптовалют: 477
 • Кількість активних валютних пар: 6550
 • Мова інтерфейсу: китайська, англійська, російська
 • Добовий оборот: $43 мільйони
 • Власна криптовалюта: YOVI
 • Комісія: 0,2%
 • Реферальна програма: є
 • Якість роботи технічної підтримки: 2 з 5

Реєстрація на біржі Yobit

Переходимо на сайт біржі https://yobit.net/. Перед тим, як зареєструватися на торговому майданчику, потрібно виставити зручну мову інтерфейсу, наприклад, російську. Для цього вгорі в правому куті потрібно вибрати «RU». Русифікація реалізована не на найвищому рівні, але це абсолютно не заважає комфортній роботі з біржею.

Реєстраційна форма вимагає введення мінімальної кількості інформації про себе:

 • вибрати логін, який в подальшому буде видно іншим користувачам, наприклад, в чаті;
 • вписати адресу електронної пошти, до якої є доступ;
 • придумати пароль, що складається з букв в обох регістрах і цифр.

Потім потрібно ознайомитися з правилами біржі, вирішити капчу і завершити процес натисканням кнопки «Зареєструватися». Процедура верифікації особистості не передбачена, введення і виведення коштів завжди доступні користувачам, не вимагаючи надання копій документів.

На адресу пошти, вказану при реєстрації, буде направлено лист з посиланням для активації облікового запису. Також, в листі додані посилання на YouTube з оглядом біржі, відеокерівництво по біржових торгах, як поповнити і як вивести гроші через платіжну систему QIWI і інструкцією по трейдерству. Ця інформація буде корисна починаючим користувачам біржі.

Активація двофакторної автентифікації

Як і будь-який сервіс, пов’язаний з різними операціями і зберіганням грошових коштів, YObit рекомендує включити 2fa авторизацію. Це допоможе користувачеві захистити кошти від дій зловмисників, вимагаючи для входу в обліковий запис унікальний код авторизації.

Щоб почати використовувати цю функцію, потрібно в профілі в розділі «Налаштування» включити її. Для генерації кодів біржа використовує утиліту Google Authenticator, яку потрібно завантажити на мобільний пристрій і відсканувати QR-код.

У цьому розділі можна налаштувати розсилку на електронну пошту, оповіщення при різних діях на біржі і приховати особисту інформацію від інших користувачів. Внизу сторінки є червона кнопка, після натискання якої буде заморожена будь-яка активність в аккаунті, якщо є підозра на злом.

Управління рахунками і торги на біржі Yobit

Перед початком роботи на майданчику потрібно розібратися з інтерфейсом. На перший погляд він здається досить завантаженим. На верхній панелі сайту розташоване меню навігації по розділах, перехід в призначений для користувача профіль і зміна мови. У правому сайдбарі розташований чат, гра «Dice» і новини з твіттер-аккаунта біржі. У лівому сайдбарі відображається баланс користувача по різних валютах і розділ «Маркет». У центрі сторінки розташований біржовий функціонал – статистика по обраній валютній парі, японські свічки, бланки формування ордерів на покупку і продаж, біржовий стакан.

Як поповнити біржовий баланс

Будь-які дії з рахунками відбуваються в розділі «Баланси». Для поповнення фіатного рахунку потрібно натиснути «+» в рядку потрібної валюти:

 • Долари – без комісії можна отримати через системи електронних платежів Payeer, AdvCash, PerfectMoney і Capitalist.
 • Рублі – QIWI-переклад з комісією 4%; Payeer, AdvCash і Capitalist без комісії.

Іноді кошти зараховуються з затримкою до 24 годин, але цей момент обумовлений в угоді.

Поповнення криптовалютного рахунку проходить звичним чином: система генерує індивідуальну адресу для поповнення і QR-код, на який користувач буде перераховувати криптомонети зі свого гаманця, з рахунку обмінника або з іншої біржі. Після відправки транзакції в мережу, вона відобразиться в стовпці «Очікування зарахування» зі статусом «В процесі». Там же можна відстежувати кількість підтверджень.

Як купувати і продавати криптовалюту на біржі Yobit?

Поповнивши рахунок, можна брати участь в торгах. У лівому сайдбарі в розділі «Маркет» потрібно вибрати валютну пару, наприклад, за рублі користувач хоче купити біткоіни. Для покупки всіх криптовалют цей процес однаковий. У центрі сторінки функціонал переключиться на інформацію за обраною парою.

Щоб купити біткоіни, потрібно створити ордер на покупку: у полі «Кількість» вписується сума в біткоінах, яку потрібно отримати. Далі система автоматично підставляє найбільш вигідну ціну і розраховує підсумкову суму покупки – вартість самих біткоінів + 0.2% комісійних зборів. Комісія фіксована для операцій з усіма валютами.

Після натискання кнопки «Купити» у заявки є три варіанти:

 1. Вона буде виконана моментально, якщо на біржі є зворотня пропозиція – один користувач продає достатню кількість, а інший купує за тією ж ціною.
 2. Вона буде виконана частково – біткоіни є в продажу за потрібною ціною, але в недостатній кількості.
 3. Заявка буде розміщена в біржовій склянці – в даний момент на біржі немає ордера на продаж з потрібною ціною.

Функціонал продажу біткоінів працює абсолютно аналогічно, включаючи розмір комісії – 0,2% від суми угоди. Невиконані заявки можна контролювати в розділі «Ордери», а інформація про виконані зберігається в «Історії».

Як вивести кошти з YOбіт?

Меню виведення коштів знаходиться в розділі «Баланси». Для зняття валюти потрібно натиснути кнопку «-». Переклад криптовалюти являє собою звичайну транзакцію – потрібно вказати кількість монет і гаманець одержувача. Для зняття фіатних коштів з біржі YOбіт кожен користувач знайде зручний спосіб. Як виводити гроші з біржового рахунку вигідніше:

Валюта зняття Платіжна система Розмір комісії
USD Payeer 3%
USD AdvCash 3%
USD PerfectMoney 4%
USD Карти VISA, MasterCard 6 $ + 5%
RUR QIWI 7%
RUR WebMoney 3%
RUR ЯндексГроші 3%
RUR Capitalist 5%
RUR Рахунок оператора мобільного зв’язку 3%
RUR AdvCash 3%
RUR Payeer 3%

Для підтвердження зняття коштів на пошту, вказану при реєстрації, буде відправлено e-mail з посиланням для підтвердження дій. Після переходу по ній кошти моментально будуть зараховані на вказаний рахунок.

YOVI – криптовалюта біржі Yobit

Криптовалюта Yovi Coin – один із прибуткових інструментів майданчика. Торги по ній проходять за принципом ROM (Rise-only-market), який має на увазі:

 • розмір «стінки» обмежений 0,01 BTC $;
 • сума в ордері не може перевищувати 0,01 BTC;
 • крок підвищення 0,000001 BTC (100 Сатоши);
 • одночасно можна розмістити тільки 2 ордери в ROM.

Методика зростаючого ринку виключає можливість продажу монет Yovi за ціною нижчою, ніж вона була куплена. Майнінг монети не передбачений, її можна тільки купити на біржі YOбіт.

Реферальна програма біржі Yobit

Програми нарахування заохочень за залучення нових користувачів широко поширені в сфері біржової торгівлі. Майданчик YOбіт обіцяє рефереру відрахування в розмірі 20% від суми комісії. Свої реферальні посилання можна подивитися в профілі користувача у вкладці «Партнери», там же вказано, як вивести гроші, отримані за активність рефералів. Створення «фейкових» аккаунтів та інші махінації заборонені та загрожують блокуванням основного аккаунта.

Інші можливості біржі Yobit

Розробники ресурсу домоглися додати в функціонал все, що користується популярністю в криптоспільноті:

 • InvestBox – інструмент для отримання пасивного доходу. Користувачам пропонується вибрати відповідний інвестиційний план з фіксованим відсотком прибутковості по криптовалютах зі списку;
 • ICO – майданчик для інвестування в нові криптовалюти або розміщення власного проекту;
 • AddCoin – цей інструмент дозволяє запропонувати свою криптовалюту для участі в торгах на YOбіт;
 • Yobicode – генератор унікальних кодів для поповнення. По суті, створює «подарункову карту» на задану суму;
 • Dice – азартна гра на основі генератора випадкових чисел;
 • FreeCoins – кран, що роздає незначну кількість криптомонет і приймає пожертвування;
 • YoPony – гра за принципом тоталізатора. Ставку в розмірі не менше 0,01 біткоіна можна зробити на перемогу однієї з десяти коней.

Як купити перспективні монети на Yobit?

По-справжньому гідну нову криптовалюту на біржі YOбіт обрати дуже складно. Серед безлічі доступних монет, ймовірно, ховаються і прибуткові «бомби», але є й пустушки. Тому початківцям трейдерам варто звернути увагу на більш популярні криптовалюти, перевірені часом. А любителям ризикових вкладень залишається тільки орієнтуватися на власну інтуїцію та відгуки користувачів.

За прогнозами аналітиків хороші перспективи у монети XEM – від розробників New Economy Movement (NEM). Це друга за популярністю після біткоіна криптовалюта в Японії.

Ще один цікавий варіант – EOS. Хоч думки в мережі про нього неоднозначні, в 2017 році він вразив криптоспільноту грандіозними планами щодо вдосконалення всієї системи, тому на ICO розробником вдалося зібрати 1 мільярд доларів. Але час йде, плани поки не реалізуються, а ціна на EOS неухильно зростає. А при перших же кроках до реалізації ідеї курс взагалі злетить «на місяць».

Біржа Yobit – ресурс, який допоможе починаючому трейдеру розібратися в принципах біржової торгівлі, ознайомитися з великою кількістю криптовалют і потренуватися прогнозувати ринок. Досвідченим трейдерам YOбіт може запропонувати зручний біржовий функціонал і додаткові прибуткові інструменти. Скарги на періодичні збої в зарахуванні або виведенні коштів не відлякують користувачів – ці проблеми пов’язують із взаємодією з системою QIWI.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...