PrimeXBT (офіційний сайт https://primexbt.com ) є крипто-біржею, зареєстрованою на Сейшельських островах. Назва холдингу – Prime XBT Trading Services, номер компанії 148707. Біржа з’явилася на ринку на початку 2019 року.

З тих пір також відкрився офіс в Сент-Вінсенті та Гренадінах, також перенесли свою торгову інфраструктуру до Швейцарії. Зараз вони можуть похвалитися обігом понад 375 млн.дол. США в день і стверджують, що в їх штаті більше 30 співробітників.

Однією з головних особливостей PrimeXBT є те, що можна торгувати різними активами. До них відносяться 6 пар крипто-валют з максимальним кредитним плечем 100x і ряд валютних / товарних активів з кредитним плечем до 1000x!

Prime XBT також використовує ліквідність, що надається більшими біржами і маркет-мейкерами в галузі. Вона об’єднує свою ліквідність з більш ніж 12 різними біржами.

На PrimeXBT торгують трейдери з більш ніж 150 різних країн. Однак, з огляду на певні правила, є деякі країни, з яких вони не приймають трейдерів. До них відносяться США, Канада, Ізраїль, Японія і деякі інші.

Довідка про біржі Prime XBT

Сайт біржі primexbt.com
Твітер @primexbt
Фейсбук https://www.facebook. com/primexbt/
Активні валютні пари 6
Мова інтерфейсу 16 мов, в тому числі російська та англійська
Добовий обсяг торгів $545 000 000 
Валюти введення \ виводу усі криптовалюти, долариєвроUSDT
Комісія 0,05%
Реферальна система є
Оцінка роботи тех. підтримки 4 із 5

Реєстрація на Prime XBT

Щоб почати торгувати на біржі PrimeXBT, вам необхідно зареєструвати обліковий запис. Для цього вам знадобляться адреса електронної пошти та пароль.

Переходимо на офіційний сайт біржі і вибираємо в меню “Реєстрація” (в меню також можна вибрати російську мову сайту).

Після заповнення реєстраційної форми Вам буде вислано лист на електронну скриньку, в якому буде посилання підтвердження реєстрації. Після підтвердження свого емейл ви зможете увійти в свій обліковий запис, отримати доступ до торгової платформи і її функцій.

PrimeXBT не вимагає ніяких ідентифікації особистості при реєстрації, так як вона є однією з небагатьох бірж, які не виконують перевірку KYC і AML у трейдерів.

Це повністю анонімна біржа, вона буде корисна для тих трейдерів, які цінують свою конфіденційність в Інтернеті і не хочуть завантажувати особисті документи.

Поповнення рахунку і виведення коштів

Prime XBT є повністю крипто-валютною біржею. Це означає, що рахунок не може бути поповнений у традиційній валюті (Fiat), ви можете поповнювати і знімати кошти тільки в bitcoin. Якщо вам потрібно отримати bitcoin для фінансування, вам доведеться використовувати шлюз Fiat, який доступний на платформі.

Щоб поповнити свій рахунок, перейдіть в розділ “Поповнення рахунку” в особистому кабінеті. На цій сторінці ви побачите адресу біткойнів вашого біржового гаманця PrimeXBT , на який вам потрібно перевести біткойни для початку торгівлі.


Виведення коштів здійснюється в тій же послідовності. У розділі Виведення коштів вам необхідно вказати суму в біткойнах для виведення і номер вашого біткойнового гаманця, потім підтвердити оплату.

Торгова платформа Prime XBT

Як трейдер, ви будете витрачати більше 90% свого часу на основну торгову платформу біржі. Тому дуже важливо, щоб вона була добре продумана і мала інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Багато трейдерів були приємно здивовані торговою платформою Prime XBT. Вони розробили свої власні торгові технології і мають великий функціонал, який може задовольнити трейдерів з найвищим рівнем майстерності.

На платформі PrimeXBT є три основні розділи, доступ до яких можна отримати з панелі інструментів у верхньому меню.

Перше, що ви помітите в платформі, це те, що вона пропонує безліч налаштувань. Ви можете створювати власний робочій простір, доступ до якого можна отримати у верхній частині платформи.

Існує зручна система віджетів. Ви можете вставити нову панель в будь-який бажаний робочий простір. Ці віджети можуть містити графік, форму ордера, угоди, повідомлення і т.д.


Робочий простір можна навіть розділити на кілька екранів, і ви можете додати кілька віджетів, необхідних для торгівлі, щоб зробити торгівлю зручною.

Для трейдерів також доступний широкий вибір торгових ордерів:

  • Ринковий ордер.
  • Лімітний ордер.
  • Стоп-маркетингові ордера.
  • Захисні накази.
  • Один-Скасування-Решта (OCO).

Prime XBT «Турбо» Платформа

Для тих, хто тільки починає працювати з Prime XBT, платформа Turbo є найбільш зручною. Вона дозволяє швидко зайняти позицію по активу протягом певного періоду часу, щоб отримати прибуток.

Ви можете думати про них як про “цифрові” інструменти, в той час, якщо ваш прогноз цін був вірним після закінчення терміну дії, ви отримаєте фіксований платіж. Ви можете йти як вгору, так і вниз.

Угоди займають 30 секунд, 1 хвилину або 5 хвилин (дуже короткі). Потенційний прибуток від угод може досягати 85%.

Ви можете торгувати такими активами, як BTC / USD, ETH / USD, EUR / USD, GBP / USD, EUR / JPY і USD / JPY в режимі Turbo.

Кредитне плече на Prime XBT

Для тих, хто не знає, торгівля з кредитним плечем – це можливість торгувати на більшу суму, ніж у вас є на рахунку, можливість торгувати “позиковими коштами”.

Торгуючи з кредитним плечем, ви можете збільшити свій прибуток в кілька разів, з великими збитками при відкритті “неправильних” угод.

Як уже згадувалося вище, максимальне кредитне плече на PrimeXBT становить 100:1 для кріптовалютних пар і до 1000:1 для деяких валютних пар. Це означає, що для відкриття позиції необхідно використовувати тільки 1% (або 0.1%) від необхідного капіталу.

Точне кредитне плече, за допомогою якого ви зможете зайняти позицію, буде залежати від типу активу, яким ви торгуєте, і від розміру позиції, яку ви займаєте.

Наприклад, кредитне плече 100: 1 є в таких популярних парах, як BTC / USD, ETH / USD, XRP / USD.

Повний список лімітів кредитного плеча для інших активів можна знайти у вашому особистому кабінеті на біржі.

Комісії на Prime XBT

Стандартна комісія за торгівлю на Prime XBT становить 0,05% для кріпточастиць і 0,01% для валютних пар.

По комісіям за торгівлю біржа значно виграє у інших брокерів, з додатковими знижками на комісії для трейдерів з високим оборотом.

Що таке Covesting?

Через модуль Covesting ви можете інвестувати разом з іншими трейдерами або створити свій власний фонд на біржі.

Наприклад, якщо ви новачок в торгівлі, ви можете вибрати зі списку успішних трейдерів і торгувати своєю стратегією, отримуючи прибуток практично пасивно.

Чи безпечна біржа Prime XBT?

З огляду на постійно зростаючі новини про злом кріпто- бірж, одним з найважливіших факторів для трейдера є безпека. Це також один з основних критеріїв оцінки, коли мова йде про оцінку криптографічної біржі.

На інформаційній сторінці біржі є цілий розділ, в якому детально описані протоколи безпеки, які використовуються PrimeXBT.

Налаштування безпеки акаунтів на біржі

Prime XBT пропонує двухфакторну аутентифікацію для забезпечення безпеки облікових записів. Це означає, що вам доведеться аутентифікувати логін в телефоні за допомогою Google Authenticator.

Включати 2FA не обов’язково, але настійно рекомендується. Ви можете зробити це досить легко за допомогою налаштувань управління аккаунтом в розділі “Налаштування безпеки”. PrimeXBT надасть Вам QR-код і резервний ключ.

Підтримка користувачів на біржі

Найшвидший і ефективний спосіб отримати підтримку – це чат, доступ до якого можна отримати безпосередньо з торгової платформи. Він працює 24 години на добу 7 днів на тиждень, менеджери реагують дуже швидко і допомагають вирішити всі проблеми.

Крім того, ви можете зв’язатися з командою за адресою support@primexbt.com, якщо у вас виникнуть питання з приводу біржі.

Висновок та відгуки про PrimeXBT

З цього огляду ясно, що Prime XBT може бути привабливим варіантом для вас, щоб торгувати крипто-інструментами з кредитним плечем. Є багато трейдерів, які шукають альтернативи таким бірж, як BitMEX, і їм може сподобатися ця біржа у багатьох відношеннях.

Дійсно, високий рівень кредитного плеча робить ту ж саму привабливу пропозицію, яка дозволить цим користувачам збільшити свій прибуток на позичені гроші. Управління ризиками в такій торгівлі просто необхідно.

Біржа відносно нова і вже досить популярна, багато оцінили якість торгівлі на ній.

Якщо ви шукаєте біржу, яка використовує позикові кошти з відносно передовою технологією, прозорими платежами і строгими процедурами забезпечення безпеки, то ця біржа буде вам корисна.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...