Експерти досі не можуть зійтися на єдиній думці щодо EOS. Багато хто впевнений в тому, що у нової операційної валюти є великий потенціал, адже поки доступна тільки альфа-версія системи. Її робота у 2017 році швидше за все відносилася до тестування, а не повноцінного функціонування.

Завдяки особливому механізму, платформа зможе обробити дуже багато операцій за секунду, тому користувачі напевно її оцінять. Запустили робочу версію в 2019 році, проте більш чіткої інформації про плани розробників поки що немає. Для усунення і відновлення неполадок додатку активно використовується DPoS – сучасний алгоритм. Буде доступно вирішення юридичних питань між користувачами.

Завдяки ринковій капіталізації, яка досягла дев’яти мільярдів, EOS криптовалюта зайняла восьму позицію в рейтингу всього світу.

Довідка

 • Сайт https://eos.io/
 • Twitter – twitter.com/eos_io
 • Біржі: Binance, LiveCoin

Курс EOS до рубля та долара

Продажі EOS починалися з мінімальної ціни, лише одного цента за токен, але цілеспрямована розкрутка, просування проекту дозволили за тридцять днів, збільшити вартість до одного долара. Ще за два місяці вартість валюти зросла до п’яти умовних одиниць. Після зростання ринкової капіталізації EOS до 2 000 000 у.о., вона потрапила до світового рейтингу двадцяти криптовалют. Восени ціни різко впали, на думку експертів це сталося завдяки зростанню конкуренції та недовіри до творців валюти.

Творець платформи зміг переконати великих інвесторів в тому, що курс EOS до долара стабілізується, і це дійсно сталося найближчим часом. Попит підвищився після вагомих аргументів, на користь цієї системи, яка має кращу масштабованість. Чим більше ЕОС придбає інвестор, тим більшими можливостями він зможе користуватися для того, щоб запустити свій додаток. Це спрацювало – з кінця минулого року курс знову почав зростати.

Якщо спостерігати за динамікою курсу, то можна сказати що ЕОС знаходиться в стадії становлення, але після зниження вартості завжди йде і її зростання. А це приносить вигоду і для тих, хто інвестує, і для тих, кого цікавлять обмінні операції. Що ж впливає на таку стратегію зміни показників курсу?

 1. Операційна система дозволяє створювати інтерфейс.
 2. Сама платформа дуже гнучка і зручна.
 3. Всі порушення і несправності виправляються в найближчі секунди.
 4. На майданчику можна виконувати всі дії – міняти, формувати візуальну складову, немає необхідності шукати допомоги на сторонніх ресурсах.

Стабілізація курсу валюти по відношенню до рубля і долара на початку цього року може говорити про те, що переваги були дійсно оцінені.

Пропускна здатність часто стає вирішальним показником для багатьох інвесторів, адже за рахунок постійного зростання криптовалютного ринку і щоденного зростання обсягів торгів, часто виникають проблеми з транзакціями. Саме потужність самої системи і стала ключовим моментом, який привертає увагу вкладників до криптовалюти EOS. На даному етапі успішно здійснюються понад вісімдесят тисяч транзакцій за секунду, наприклад, ліміт платіжного гіганта Visa становить всього чотири тисячі.

Як поведе себе криптовалюта EOS? Курс рубля і долара залежить від багатьох факторів. Експерти говорять про три важливі події 2019 року, які можуть позначитися на її вартості:

 • Спеціальний гість Томас Кокс, який представляє організацію David Moss SPV, повинен зустрітися з розробниками, що може послужити зростанням популярності монети.
 • Сама система повинна пройти масштабне оновлення, що послужить причиною поліпшення і стабілізації роботи альфа-версії. Це теж може залучити нових інвесторів, що стимулює попит.
 • Спеціальна зустріч Токен 2049, яка присвячена крипті, дозволить всім бажаючим дізнатися більше про валюти, а також дасть можливість познайомитися із засновником EOS.

Чи стане дорожчати криптовалюта EOS? Прогноз на наступний рік стверджує, що так. На думку аналітиків, найактивніший попит на EOS буде спостерігатися влітку цього року, після проведення власниками другого етапу ICO, тоді вартість може досягти і двадцяти доларів за монету.

Курс EOS до рубля вже зараз активно зростає. Це пояснюється тим, що мова йде не просто про чергову криптовалюту, а про нову операційну систему, яка заснована на blockchain і технологіях Ethereum. Її створювали, як багатозадачну інноваційну розробку, яка змогла об’єднати в собі як фінансову структуру, так і цифрову валюту.

Історія EOS

Вперше про криптовалюту EOS почули влітку 2017 року, а вже перші продажі принесли досить гарну суму інвестицій. Монета EOS привернула особливу увагу дев’яноста великих інвесторів. Саме тому було прийнято рішення видати десять відсотків з усієї суми токена, яка була необхідна для запланованого емісійного процесу.

Перший продаж мала обсяг в двісті мільйонів монет, сума, еквівалентна 652 000 ефіріумов, якщо розглядати грошовий еквівалент, то за один EOS віддавали 90 центів. Через двадцять чотири години після відкриття продажу вартість EOS збільшилася в два рази, одразу несхвально сприйняли аналітики, які не вірили в настільки успішний старт.

Даний інноваційний проект був розроблений Деном Ларрімером, який відомий, як творець Steemit, і BitShares. Перші збори коштів принесли близько шістсот п’ятьдесят одну тисячау дев’ятсот дві ETH, що в перекладі в долари становить 170 мільйонів. Такі результати змусили багатьох визнати, що цей проект – найуспішніший і знаходиться в лідерах криптовалютного напрямку. Зараз EOS має показник більше 790 мільйонів, він впевнено залишається капіталізованої валютою, міцно зберігаючи своє місце в десятці кращих. Як показує стабільна EOS ціна – криптовалюта майбутнього тільки починає свій шлях на біржах.

За контрактом краудсейла валюти встановлена ​​загальна частка токенів – один мільярд, з яких десять відсотків зарезервували розробники, двадцять – були продані в перший етап торгів. Передбачається ще триста п’ятдесят етапів, на яких і будуть розпродані сімсот мільйонів, які залишилися. Тривалість кожного такого періоду становитиме 23 години.

Особливості криптовалюти ЕОС:

 1. EOS є децентралізованою операційною системою, яка дозволяє створювати унікальні програми та запускати децентралізований сервіс.
 2. Тут відсутні транзакційні збори, користувач може володіти ресурсами і використовувати їх, пропорційно встановленими ставками, а не оплачувати кожну операцію.
 3. При виправленні помилок переважає консенсус, завдяки делегованому захисту акцій. Мережа призначає спостережні вузли представників, які приймають рішення, при цьому сама мережа не опитується.
 4. Відсутня паралельна обробка інформації, а асинхронний зв’язок дозволяє працювати мільйонам користувачів і виконуватися аналогічного кількості операцій.

Це далеко не всі відмінності, які змушують інвесторів вкладатися – не дивлячись на нестабільний курс криптовалюти EOS – це дійсно новий підхід до використання технології блокчейн. Перспектива розвитку носить сприятливий характер.

Якщо говорити про чіткі переваги, слід зазначити наступні:

 • Транзакції виконуються набагато швидше, адже тут застосований унікальний алгоритм.
 • Досвідчений фахівець Даніель Ларімер особисто контролював створення системи, а він відомий, як справжній професіонал у сфері криптовалюти.
 • За рахунок того, що десять відсотків монет розділені саме між розробниками на десять років, в їх інтересах стимулювати та удосконалювати діяльність платформи.
 • Курс EOS до долара стабілізується поступово, а ось показники масштабності ще більше привертають нових вкладників. Проведення ICO дозволило зібрати велику суму коштів, частина з яких піде на проведення рекламних компаній, з метою збільшення інвесторів. Більше вкладів – більше попит, вище вартість.
 • Система працює дуже гнучко, є можливість заморозки розробок, якщо в них помічені порушення або неточністі, а так само можливість миттєвого виправлення.
 • Для якісного і надійного проведення процесу ICO валюти можна скористатися продуктивним ресурсом ефіріума.
 • Система розрахована на одночасне виконання всіх актуальних завдань і контролю достовірності кожної транзакції, тобто потужність дозволяє децентралізувати процеси. Це забезпечує підтримку величезної кількості комерційних додатків, які працюють на платформі.
 • Багатофункціональність – це окрема перевага системи. Користувачеві доступно персональне форматування інтерфейсу, інформація самостійно визначається, береться з бази даних, можна створити свій власний інтерфейс.

Єдине, що бентежить: майнінг криптовалюти EOS, не тільки не доступний на даному етапі, він в принципі не планується розробниками. Однак існує ряд альтернативних рішень, які оцінили професійні учасники криптовалютного ринку.

Біржі, які працюють з EOS

 • Біржа «Binance». Її запустили в 2017 році, але вона стала дуже популярною. Адже саме тут можна придбати найрізноманітніші альткоіни, наприклад, EOS-токени. Для поповнення рахунку необхідно так само використовувати тільки крипту, іноді це ускладнює роботу. ЕОС можна обміняти на ETH або BTC.
 • HitBTC є європейською криптовалютною біржею, яка пропонує токени. Для поповнення рахунку можна скористатися євро або доларами, що цілком комфортно, але багато хто говорить про те, що робота біржі повинна бути більш прозорою.
 • Bithumb – найбільша, південнокорейська біржа, яка лідирує за кількістю торгівлі EOS. Її мінус в тому, що працює вона тільки з корейськими іенамі, тому для решти країн проблемно з нею співпрацювати.
 • Kraken дозволяє обміняти ЕОС на ETH або BTC, але на досить хитких умовах. Тут не складно зареєструватися, а комісія буде відносно невисока. Для поповнення рахунку можна скористатися звичайними або канадськими доларами, євро або японською ієною. Якщо навантаження на платформу занадто сильне, робота може бути уповільнена.
 • Shapeshift єдина біржа, на якій вам не доведеться реєструватися. Пропонує широкий вибір криптовалют, на які можна обміняти ЕОС, відрізняється високими комісіями, які компенсує комфортом і конфіденційністю роботи.
 • Bitfinex – тут ви зможете безпосередньо змінювати ЕОС на долар, що можна вважати рідкістю. Саме тому у біржі такі високі рейтинги популярності. Щоправда, розробники не подбали про зручність інтерфейсу, і новачкам буває складно розібратися з системою.

Як придбати або заробити EOS?

Як може бути придбана криптовалюта EOS? Курс рубля стабілізується, і користувач зацікавлений покупкою, що цілком природно. Для цього можна скористатися кредитною карткою на CEX.IO і Coinbase. Якщо біржі негативно ставляться до використання кредиток, то ці сервіси з задоволенням працюють і з дебетовими, і з кредитними картками. Можна купити біткоіни або інші крипти, після чого зробити обмін на сервісі Changelly.

У багатьох виникає питання: як майнити криптовалюту EOS? Розподіл відбувається тільки через Ефіріум, майнити її в принципі не вийде. Знадобиться обзавестися Ефіріумом, після чого передати інформацію за спеціальною адресою.

Для того щоб ваші монети були в безпеці і не потрапила ваша EOS криптовалюта, гаманець просто необхідний, не слід залишати їх на біржах. Заведіть свій гаманець, не дивлячись на те, що офіційною версією по підтримці цієї валюти гаманцями немає, використовується ERC-20. Так що всі гаманці, які сумісні з цим стандартом, підійдуть для зберігання ЕОС.

Придбати EOS можна тільки під час етапу ICO, який відбувається згідно з графіком, встановленим розробниками. Чим вище буде популярність системи, тим дорожче будуть коштувати придбані інвесторами монети. Отримати монети можна тільки в процесі торгів на різних біржах.

Як вивести EOS?

Найкраще перевести EOS в іншу криптовалюту на біржах, які перераховані вище, після чого обміняти на гроші. На даний момент тільки одне відділення Ощадбанку готове обміняти ЕОС, тому процес досить складний.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...