Ethereum – це крипта, яка займає друге місце після Bitcoin за параметрами капіталізації. Це монета, що служить платформою для створення децентралізованих додатків на основі смарт-контрактів. Ethereum має великі перспективи і є цікавим варіантом для інвестицій. Проте, навіть досвідчені трейдери, які вже заробляють на курсі криптовалют, часто не знають безліч фактів з історії цієї криптовалюти. Але ж як показує практика, навіть незначні події в минулому, можуть серйозно позначитися на нашому майбутньому.

Довідка

 • Сайт – https://ethereum.org/
 • Twitter – twitter.com/ethereumproject
 • Біржі: EXMO, Binance, Livecoin, YoBit

Курс Ethereum до рубля і долара

Динаміка курсу ефіріума тривалий час була пасивною. З періоду заснування крипти та до січня 2017 року ціна зросла з 2 дол. до 8 дол., через що вигідне користування криптовалютою перебувало під сумнівом.

Важливим було те, що створив токен молодий розробник з Росії. Сьогодні курс крипти проходить п’ятий етап розвитку:

 • Період застою і формування технічного боку проекту не дозволяв рости.
 • Перший значний зліт, який протримався до 13 червня і закінчився на позначці 389,94 дол.
 • Швидке падіння, яке опустило курс до вартості 156,47 дол.
 • Далі курс крипти став нестабільним, кожен день підвищуючись і знижуючись без вагомих причин.
 • 10 грудня вартість крипти була на позначці 446,49 дол. І з нього почалося підвищення, яке призвело до позначки в 829,99 дол.

Графіки крипти Ethereum спочатку аналізуються в співвідношенні з доларом. Так можна відстежувати зміни курсу ефіріума.

Однією з істотних особливостей графіка курсу крипти Ефіріум є його нічні коливання, які часто змінюють курс на понад 10%, але вже до ранку ситуація знову нормалізується. Існує кілька причин для цього, всі вони пов’язані з ситуацією на ринку.

Фахівці стверджують, що основною причиною підвищення курсу крипти в 2018 році стане обмеження емісії. Воно призведе до штучного підняття ціни криптовалюти, адже вона буде в дефіциті. Це призведе до того, що діяти на вартість буде налаштованість користувачів на токен. Тому в майбутньому курс монети точно буде підвищуватися.

Що відноситься до перспектив, то тут все багатозначно і є кілька суджень. Розрахунок наступного підвищення дуже складний, адже зараз сервіс ще не повністю може працювати в останніх умовах, які пропонує обмеження створення токенів. Це положення певний час буде діяти на майбутні криптовалюти, але в подальшому Ефіріум зможе звикнути до нових правил.

Необхідно зауважити, що ціна крипти підвищилася в півтора рази за добу після повідомлення про її створення. Тому можна припустити, що монета є вигідною і має невеликі обсяги торгів на криптобіржах. У 2019 ця крипта може просто підвищитися до декількох тисяч дол. Вклавши свої кошти зараз, можна заробити в два рази більше через рік.

Фахівці вважають, що користувачам необхідно замислюватися про створення особливого резерву, який міг би згладити дані реакції на події, які відбулися з криптою. Розглядати Ефіріум Класик необхідно лише для тривалої роботи, так як короткочасні вклади хоч і принесуть певний дохід, але він буде набагато менше, ніж передбачався.

Гранична точка, яка показувала реакцію користувачів на зміни, була на рівні 33. Відлік від даного рівня є відміткою, яка буде знаходитися у токена на шляху. На Ефіріум діють всі модифікації в системі і обсяги торгів кожен день збільшуються, що призводить до зменшення волатильності. Тому вартість буде залежати від дії змін все менше і поступово стабілізується.

Ознайомтеся з актуальним курсом інших криптовалют.

Історія криптовалюти Ефір

Монету часто називають криптою другого покоління. Вважати її аналогом фіатних грошей не можна, вона скоріше є способом для обліку використання ресурсів мережі. Вона має також функцію обмеження недобросовісних користувачів.

Платформа Ефіріум була створена Віталієм Бутеріним в 2014 році і мала успішний розвиток, формуючи все нові сервіси. У 2016 році на базі криптовалютибув створений інноваційний проект ДАО. Вкладники набували токени, які наділяли правом голосу при прийнятті рішення, на що витрачати зібрані гроші.

Спочатку голосування внаслідок хакерської атаки на сервіс було викрадено кілька десятків млн. доларів. Це призвело до зниження вартості ефіріума. Через деякий час розробники знайшли зловмисника і заморозили його рахунок.

Дане положення справ не сподобалося користувачам системи. В результаті розробники вирішили оновити платформу і закрити дірку, яку використовував хакер для крадіжки коштів. Незгодні користувачі відмовилися працювати з оновленою платформою, і продовжили працювати на старому коді. Так з’явився Ефіріум Класік.

Особливості криптовалюти Ethereum

Ефіріум за рахунок смарт-контрактів може легко увійти в життя простих користувачів. Розумні контракти – протоколи, які застосовуються для перевірки зобов’язань між клієнтами системи Ефіріум. Користувач не зможе отримати активи до того періоду, поки не виконає умови, зазначені в контракті. Так виконання обов’язків гарантується без державних органів.

Смарт-контракти можна застосовувати в різних фінансових пропозиціях:

 • Партнерські програми.
 • Страхові пропозиції.
 • Періодичні виплати.
 • Торгівля.

Надалі ці контракти зможуть просто контролювати виконання і більш складних обов’язків.

Серед особливостей крипти Ефіріум можна відзначити:

 • Великий рівень захисту клієнтів за рахунок входу через електронні підписи, якщо він зберігає їх на записуючих механізмах, які не підключені до мережі, наприклад, на флешці.
 • Захист від DDoS-атак.
 • Історія всіх операцій зберігається в блокчейні.

Якщо порівнювати Ethereum з іншими криптовалютами, його курс змінюється набагато частіше і швидше. Це дозволяє навіть при маленькому капіталі швидко збільшити його.

Переваги Ефіріума:

 • Децентралізація операцій.
 • Ціна менше, ніж вартість біткоін.
 • Швидка дія і висока безпека.
 • Доступність і чесність транзакцій.
 • Можна керувати транзакціями.
 • Підтримується 4 мови програмування.
 • Хороші перспективи для майбутнього розвитку.

Єдиним мінусом торгівлі Ефіріумом є те, що дана крипта може також стрімко знецінитися. Це можливо тому, що основні власники криптовалюта спеціально обвалюють її ціну, починаючи торгувати їй на криптобіржах.

На яких біржах можна придбати Ethereum?

Ефіріум вільно продається та купується на різних кріптобіржах і обмінниках. У першій ситуації процес вимагає деякого досвіду і зусиль, але згодом можна отримати крипту за вигідною вартістю.

Біржі криптовалют, на яких можна купити Ефіріум:

 • Yobit почала працювати 25 серпня 2014 року. Надає більше 6500 пар валют, її рахунок можна швидко поповнити в рублях, так само швидко можна засіб вивести в потрібній валюті. Ще тут можна отримувати пасивний дохід за допомогою інвестування біткоіна. У даній біржі немає серйозних інструментів для трейдерів, але для покупки перших монет і торгівлі ними вона добре підійде.
 • Бінанс з’явилася в 2017 році. Тут можна торгувати популярними криптовалютами або купувати нові цифрові валюти. На даній біржі можна поповнити рахунок фіатними грошима, необхідно спочатку поміняти гроші на ефір на іншій біржі, а потім вивести їх на Бінанс.
 • Exmo. Офіційно біржа почала працювати в 2013 році. На біржі можна торгувати багатьма парами цифрових валют. На даній біржі можна змінювати спосіб відображення графіка і включати інструменти технічного аналізу. Рахунок на даній біржі можна поповнити рублями за допомогою банківської карти або через платіжні системи Ківі або Яндекс.Гроші, і таким же чином вивести монету.
 • Litecoin була запущена навесні 2015 року. Платформа працює на 10 мовах, підтримує також російську. Біржа відома завдяки швидким транзакціям і невеликим комісіям на виведення для більшості токенів. Тут є багато торгових пар, кілька сотень найзнаменитіших пар для торгів, постійно поповнюються нові монети. Поповнити рахунок на криптобіржі можна рублями через обмінники, платіжні системи, з карти банку.
 • Bittrex працює з 2015 року. Дана криптобіржа входить в трійку найбільших в світі. Сьогодні це велика платформа, яка дозволяє торгувати будь-якими валютними парами. Однак сайт не підтримує російської мови, що є не зручним для російських клієнтів. Ввести кошти на біржу можна тільки за допомогою іншої біржі або обмінника, так як дана платформа не підтримує фіатні гроші. Та ж ситуація і з виведенням коштів з біржі.

У кожній ситуації сайти утримують свій відсоток за здійснення транзакцій. Для встановлення оптимального сайту в певний період можна скористатися сервісом-моніторингом. Він дозволить дізнатися, які криптобіржі або обмінні сервіси здійснюють дії в даному напрямку.

Рекомендуємо вивчити наш рейтинг найбільших криптовалютних бірж.

Як заробити Ефіріум?

Існують такі способи, як отримати крипту Ефіріум:

 • Майнінг. Цей варіант потребує присутності певного обладнання або потужної відеокарти. Після створення ефіріум-гаманця слід зареєструватися в одному з пулів. Далі потрібно завантажити і встановити спеціальну програму. Але є ще один спосіб майнінгу – з використанням хмарного сервісу.
 • Крани – це сервіси, які дозволяють отримати ефіріум у вигляді бонусів за деякі дії.
 • Трейдинг – гра на біржах. Особливо дієвим є при великих вкладеннях. Котирування прив’язуються до стану ринку, тому всі результати є реальними.

Існує 4 способи майнінгу Ефіріума:

 1. Через домашній ПК. У даній ситуації можна використовувати комп’ютер зі звичайною відеокартою. Для цього слід просто підключитися до пулу, скачати програму-майнер, відкрити і стати учасником платформи.
 2. За допомогою спеціального обладнання. Обладнанням для видобутку ефіру вважаються звичайні відеокарти.
 3. Придбання комплектуючих для комп’ютерів (відеокарт).
 4. Оренда потужностей для майнінгу. Варіант для тих, хто не хоче або не може купити майнінгове обладнання. Ви берете в оренду обладнання у інших майнерів, тобто входите до складу пулу без власної ферми. Це хмарний майнінг.

Майнити ефір найлегше на GPU – процесорах відеокарт. Деякі користувачі роблять це на звичайних картах комп’ютера, але доходи в такій ситуації невеликі. Фахівці в сфері криптовалюти рекомендують не скупитися і купувати карти NVIDIA, але деякі вважають, що підійдуть і такі карти, як Radeon і Gigabyte, які є більш доступними.

Список прибуткових Ефіріум кранів:

 • Multicoinfaucet – 30 хвилинний кран, в якому присутні ігри і бонуси.
 • Swissadspaysethfaucet – кран ефіру з виплатою раз на годину, тут присутні ігри і бонуси.
 • Forumcoin – найшвидший Ethereum кран. Запит кожну хвилину.
 • Hotcoins – 5 хвилинний кран Ефіріум.

Як вивести Ethereum?

Оптимальний варіант для виведення крипти – використовувати обмінник або моніторинг, наприклад, bestchange.ru. Справа необхідно обрати ефіріум («Віддасте»), а поруч картку або готівкові кошти («Отримаєте»). На даному сервісі можна виводити ефір в основні фіатні валюти. Та ж ситуація з перерахуванням грошей на картку Віза і МастерКард.

Після вибору потрібного виведення ефіріума з’явиться таблиця із запропонованими сервісами. Далі залишиться здійснити транзакцію за допомогою обраного сервісу.

Популярні обмінники для виведення крипти:

 • Ww-pay
 • 365Cash
 • SolidChanger
 • A1change

Для виведення коштів можна використовувати також платіжні сервіси:

 • Яндекс гроші;
 • ківі;
 • Вебмані.

Для оцінки вигідності обміну слід вибрати пару та подивитися, як вигідніше буде здійснити обмін.

Також кошти з криптобіржі можна вивести на карту:

 • Ощадбанку;
 • банку Тінькофф;
 • Альфа банку.

Ethereum створювався як платформа, яка здатна адаптуватися і бути гнучкою для будь-яких проектів і програм. Обмінні одиниці крипти – це ефір. Його функціонал не обмежується виплатами, за його допомогою можуть проводитися операції з різними ресурсами, в тому числі фінансовими активами. Це можливо завдяки смарт-контрактам.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...