Litecoin – децентралізована криптовалюта, що має принцип роботи аналогічний Bitcoin. Вона є чудовою альтернативою найпопулярнішої монети світу. Користувачі з усього світу можуть за кілька секунд отримати платежі з мінімальною вартістю, ефективність зберігання на високому рівні, а торговому обороту і підтримці можуть позаздрити навіть найпопулярніші криптовалюти світу. Динаміка курсу litecoin позитивна, валюта має безліч переваг, сучасну систему, тому давайте познайомимося з нею ближче.

LTC – друга за популярністю монета після Bitcoin. Протягом 7 років вона показувала зростання з невеликими падіннями. Поступовий розвиток дозволив їй вберегти себе від масштабних хакерських атак і сильних падінь. Графік курсу litecoin до долара ви можете подивитися на віджеті, але не менш важливе значення мають важливі події та перспективи.

За час свого існування вона вражала експертів своєю стабільністю. Перший час вартість була 3 долари, але поступово доросла до 200 доларів за одну монету. Деталі ви можете подивитися вище, але особлива відміна від BTC – відсутність серйозних коливань. Подальший розвиток відносно легко передбачити, завдяки чому безліч приватних інвесторів і великих компаній вважають за краще вкладати в неї свої кошти. Це забезпечує їй стабільне та тривале існування в криптовалютному світі.

Більшість аналітиків пророкують їй велике майбутнє. При цьому монета не збирається прибирати з ринку свого найближчого конкурента – біткоіна, адже вона від нього залежить. Система взаємодії працює за принципом «щита»: коли bitcoin починає різко зростати або падати, приймаючи на себе всі ризики кріптовалютного ринку, LTC зберігає стабільне економічне зростання або показує незначні падіння.

Радимо стежити за актуальним курсом й інших криптовалют.

Важливі події і майбутнє

Прогнозувати перспективи litecoin 2020 не складно, вона буде постійно показувати невелике зростання. Але є ряд подій, який може трохи струснути монету. В історії було кілька таких подій:

 • 2013 рік. Саме в цьому році великі інвестори зрозуміли, що сучасному світові необхідна криптовалюта. Це значно вплинуло на курс, який міг підскочити і так само різко впасти за кілька годин.
 • Люди почали постійно вкладати невеликі суми, що дозволило всім монетам стабілізуватися. Вартість LTC зросла з 1 до 50 доларів, але потім почала поступово падати.
 • 2017 рік. Не було ніяких важливих змін у вартості, але влітку курс досяг максимального значення. У цей момент корпорації, великі інвестиційні компанії, приватні інвестори та прості люди почали розуміти справжню цінність. У лайткоін були вкладені неймовірні суми, почали з’являтися стартапи та спеціалізовані сервіси.

Останньою важливою подією стала заборона криптовалютних бірж у Китаї. Усередині країни китайські системи працювати можуть, але іноземним громадянам реєстрація й торгівля заборонена. Багато монет зазнали неймовірних втрат, включаючи Litecoin. В майбутньому саме такі великі події зможуть дійсно вплинути на подальший розвиток, дрібні ж падання тільки допоможуть їй поліпшити деякі моменти, після чого курс значно зросте. Якщо взяти до уваги потужність системи, можна зробити позитивний прогноз курсу litecoin на 2020 рік.

Історія створення Лайткоін

Лайткоін – незалежна система, яка доповнює основну концепцію біткоіна. Вона на коді цієї монети, але розвивається як окремого проекта. Виділяється однією з найвищих капіталізацій на валютному ринку. Останнім часом у неї з’явився сильний конкурент – ethereum, якому вона періодично поступається позиціями. Незважаючи на це, розробники мають намір впровадити нові можливості, які дозволять залучити нових інвесторів та користувачів.

Була створена Чарлі Лі – програмістом із Сан-Франциско, який раніше працював в корпорації Google. Офіційний запуск при підтримці великої спільноти біткоін відбувся 13 жовтня 2011 року. Близько двох років вартість перебувала в районі 1 долара, але в 2013 році капіталізація різко зросла, що дозволило вивести криптовалюту на новий рівень. За невеликий проміжок часу вона зросла від 40 до 750 мільйонів доларів, що дозволило їй увірватися в топ-10 монет.

Графік складності litecoin показує різке падіння вже в 2014 році. За видобутий блок в той час видавалося вже не 50, а 25 штук. Користувачі переключили увагу на інші альткоіни, через що за капіталізацією лайткоін спустився на четверте місце. Поступово спільнота стабілізувала курс монети, але значний ріст не спостерігався. Після анонсування впровадження в систему протоколу SegWit, криптовалютою знову зацікавилися. У вересні можна було спостерігати зростання до 100 доларів, після цього знову сталося падіння. У грудні вона показала неймовірний ріст, який пізніше стабілізувався.

Особливості Litecoin

Подібно найпопулярнішій криптовалюті, LTC використовує блокчейн технологію. Система працює на спеціальному алгоритмі, що надає можливість видобутку монет за допомогою майнінгу. З кожним роком кількість нагород за відкритий блок стає все менше.

Серед основних переваг варто відзначити наступні:

 • Створення нових блоків з неймовірною швидкістю. Це дозволяє значно прискорити процес проведення транзакцій;
 • Центральні процесори. Ефективність майнінгу на них досить висока. Різниця між GPU і CPU приблизно в 10 разів;
 • Доступний хмарний майнінг litecoin;
 • Анонімність. При проведенні транзакцій користувачі не повинні вказувати персональні дані, досить ввести адресу електронного гаманця;
 • Децентралізація. Жодні операції не контролюються державами або певним колом осіб.

При створенні автор криптовалюти спробував усунути всі недоліки біткоіна, зробивши його кращу версію. Система набагато швидша і надійніша, вона доступна для масового використання без будь-яких складнощів. Спеціальний алгоритм дозволяє досить швидко проводити розрахунки. Чарлі Лі створив систему, яка дає можливість використовувати таку валюту в повсякденних операціях, наприклад, оплачувати рахунки в кафе або покупки в магазинах. Низькі комісії тільки сприяють цьому, завдяки чому курс litecoin до рубля, на сьогодні досить високий. Але виділяється криптовалюта не тільки низькими комісіями.

Високий рівень безпеки

Кожна операція зашифрована, тому теоретично зловмисники не зможуть отримати доступ до грошей користувачів. Є додаткова функція – шифрування електронного гаманця, що дає можливість без пароля переглядати поточний баланс і дізнаватися історію проведених транзакцій. Тільки врахуйте, що для кожної нової операції доведеться вводити пароль.

Така складна система дозволяє уникнути попадання вірусів в LTC. Додаткова перевірка корисна не тільки для системи, але і для клієнта: під час повторного підтвердження платежу у нього є час подумати і відмовитися від переведення, якщо він був запущений помилково.

Конфіденційність

Відразу після створення була впроваджена система конфіденційності користувачів. Для проведення операцій з виведення коштів достатньо вказати адресу електронного гаманця без будь-яких персональних даних.

У листопаді 2017 року розробники ускладнили цю систему, додавши спеціальну функцію – Lightning Network з атомарними свопами. Це дає можливість зберегти суму угоди між відправником і отримувачем. Кожен учасник угоди може надати інформацію іншій людині, скориставшись секретними ключами. Використовуючи нову функцію, користувачі можуть швидше і з більш низькими зборами обмінюватися грошима між litecoin і bitcoin. Графік курсу litecoin до рубля після нововведень ви можете подивитися вище.

На яких біржах можна придбати Litecoin?

LTC можна купити такими біржах:

 • Binance. Почала свою роботу в 2017 році, після чого відразу додала безліч популярних монет, включаючи лайткоін. За введення / виведення коштів комісія складає усього 0,1%. Тільки необхідно бути обережним при тривалому зберіганні коштів на біржі, адже про інформація на офіційному сайті недоступна.
 • Exmo. Ресурс за 5 років роботи встиг заслужити довіру користувачів. Це відмінний сервіс для тих, хто не знає, як купити litecoin в Росії. Ви можете поповнити рахунок за допомогою популярних електронних гаманців, включаючи Payeer та Perfect Money. Система приймає кредитні картки Master Card та Visa, різні криптовалютні гаманці і банківський переказ. Виведення коштів доступне усіма цими способами, додатково є можливість використовувати Яндекс Гроші і Qiwi. Комісія за транзакцію становить 0,2%, якщо використовуєте фіатні гроші – 3%. Рекомендуємо докладніше ознайомиться з біржею EXMO.

Також користувачі можуть використовувати YoBit, Livecoin і HitBtc. На всіх сайтах є російськомовна версія.

Як заробити Лайткоін?

Після різкого зростання курсу в кінці 2017 року багато хотіли дізнатися, як майнити litecoin, адже раніше інформації було досить мало. Зараз є безліч способів видобутку монет:

 • на своєму обладнанні;
 • постійна робота в майнинг-пулі;
 • хмарний майнінг;
 • використання кранів.

При майнінгу лайткоін починає сильно підвищуватися навантаження на устаткування. Використовують класичні ферми на відеокартах або асік-майнерах. Криптовалюту вважають однією з найбільш невигідних для майнінгу. Графік складності Litecoin показує серйозне зростання. Серед переваг варто відзначити простоту використання. У клієнтів більше немає питань, як заробити litecoin, адже почати можна навіть зі звичайним персональним комп’ютером. Це дає можливість значно підвищити рівень децентралізованості системи.

Якщо ви не можете купити потужне обладнання, зверніться до послуг хмарного майнінгу, щоб мінімізувати витрати. Але врахуйте, що сам сервіс буде стягувати певний відсоток за свої послуги. Ви можете отримати невелику кількість монет просто за перегляд реклами.

Як вивести Litecoin?

Після зростання курсу litecoin більшість обмінників додали її в систему. Серед них варто виділити:

 • HotExchange. Інтерфейс зручний, зробити обмін і виведення криптовалюти можна за кілька хвилин. Сервіс перевіряє дані користувача перед здійсненням операції, тому вважається безпечним і надійним.
 • Alpha Cashier. Працює 6 років, відгуки користувачів в основному позитивні. Відрізняється високим рівнем безпеки та швидкістю проведення різних операцій, включаючи обмін і виведення грошових коштів. Працює не тільки з litecoin, але і з іншими криптовалютами.

Деякі великі банки намагалися ввести в систему litecoin, але спроби успіхом не увінчалися. Чи будуть приймати банки цю криптовалюту надалі невідомо. Курс поступово зростає (дізнатися, скільки коштує litecoin в рублях, ви можете на віджеті), тому їм будуть цікавитися і інвестори, і компанії, і фінансові організації.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...