Китайська криптовалюта NEO – внутрішня монета однойменної платформи, створеної для впровадження технологій блокчейн із цифрової в класичну економіку. Додатковою монетою на проекті є токен GAS. Його видобуток не вимагає наявності спеціального і дорогого устаткування, необхідно лише мати основні монети NEO. На платформі застосовані унікальні власні розробки, що дозволяють використовувати блокчейн та «смарт» – контракти в багатьох сферах діяльності.

Криптовалюта НЕО підтверджує певну частку в однойменному блокчейні, тобто дає право управляти мережею (через голосування) та отримувати дивіденди. Монета GAS створена для оплати за користування платформою і смарт-контрактами блокчейна Neo. Її застосовують для сплати комісійних зборів і як засіб платежу в різних сервісах.

Довідка

 • Сайт – https://neo.org/
 • Twitter – https://twitter.com/neo_blockchain
 • Біржі: HitBTC, LiveCoin, Binance

Курс Neo на сьогодні

Після досягнення максимуму, в середині січня, відбулася корекція курсу в бік зниження, та як видно з графіка, почався впевнений бічний тренд. Вартість монети коливається в межах 120-140 USD.

Рекомендуємо ознайомиться з актуальних курсом інших криптовалют.

Що впливає на курс криптовалюти NEO?

В кінці 2017 року, практично всі криптовалюти, на тлі зростання курсу біткоіна, значно підвищилися в ціні. Монета NEO почала зростати з 11 грудня 2017 року, і вже до 18-грудня курс нео до долара склав 78 USD за одну монету. Далі стався невеликий відкат, аж до 22 грудня, а починаючи з цієї дати, динаміка зростання вартості збільшувалася і до 15 січня 2018 був оновлений абсолютний максимум курсу neo до рубля – 11177 RUB.

На курс криптовалюти нео найбільше впливають певні події і новинні сюжети з Китаю. Хоча монета і не регулюється державними органами, політика країни, в сфері криптовалют, здатна впливати на зміну її вартості. Для прогнозування зміни курсу рекомендується уважно стежити за китайськими новинами.

Додаткові фактори росту курсу NEO

В рамках популяризації проекту NEO, представники компанії здійснюють ділові поїздки по різних країнах світу. Вони вже відвідали Німеччину, Австрію, Ірландію, Нідерланди і Великобританію. Під час зустрічей формується інтерес спільноти до проекту і залучаються нові фахівці до розвитку платформи. Також засновники компанії укладають договори про співпрацю з різними організаціями, розширюючи сферу проникнення свого продукту.

У лютому 2018 року монета НЕО була включена в список торгованих валют на популярну біржу KuCoin.

Події, що вплинули на курс Нео до рубля

У першому кварталі 2018 року пройшли заходи, які вплинули на вартість NEO:

 • NEODevCon, конференція розробників. Був розіграний грант в сфері поліпшення блокчейн;
 • APAC blockchain конференція. Зустріч провідних розробників в сфері блокчейн. Захід пройшов у Мельбурні, Австралія;
 • Перший національний семінар по технології блокчейн в Туреччині. Організатори TÜBİTAK BİLGEM. Зустріч пройшла в Анкарі.

Всі ці події позитивно позначилися на зростанні популярності та вартості монети. Ще більші надії засновники покладали на успіх запуску проекту ICO NeoExchange, який було заплановано на перший квартал 2018 року.

Історія виникнення монети

Проект Neo (раніше називався Antshares) заснований в 2014 році компанією Onchain. Ребрендинг стався в кінці 2016 року. Це перший проект, серед китайських блокчейн-платформ, який відкрив доступ до своїх вихідних кодів.

Рис. 2. Логотип Antshares

Засновники та розробники платформи

Перспективи платформи – найоптимістичніші, адже ні в однієї з криптовалют на початкових етапах не було таких керівників та розробників. Вони мають зв’язок із інвестфондами, банками і фінансовими компаніями.

Лідери команди:

 • Так Хонгфей;
 • Тоні Тао;
 • Фабіо Сезар Канесін;
 • Чжан Чженвень;
 • Тао Ронгці;
 • Алан Фонг;

У криптоспільноті не раз виникали дискусії на тему кількості людей, залучених у розробку цього проекту.

Важливі події 2017 року

 • 8 жовтня – перший ICO;
 • 16 жовтня – розблоковані 50 мільйонів токенів;
 • 11 листопада – початок торгів на біржі OKEx;
 • 15 листопада – друга ICO;
 • 5 грудня – початок торгів на біржі CoinRail.

Концепція, цілі та завдання проекту

Концепція NEO – це об’єднання технології blockchain з цифровою ідентифікацією для оцифровки активів. Команда розробників спробувала «розумні» контракти та торгівлю активами об’єднати разом.

Основна ідея – впровадження «розумної» економіки на базі розподіленої мережі.

На даний момент організовано управління транзакціями, що не викликає питань з правової точки зору і відповідає вимогам безпеки.

Розробники переслідують грандіозні цілі:

 • впровадити нову систему фінансів, яка зможе об’єднати віртуальну та реальну економіки «розумними» контрактами нового покоління;
 • організувати переміщення активів між різними учасниками максимально швидко, обробляючи сотні тисяч транзакцій на добу;
 • зробити свою монету засобом платежу, що буде стимулювати зростання курсу цієї криптовалюти.

Рис. 3. Слоган платформы NEO

Унікальні власні технології Neo

Механізм досягнення консенсусу

Механізм досягнення консенсусу dBFT (делегований візантійський механізм консенсусу) стійкий до більшості зовнішніх атак. Він підтверджує одну гілку блокчейн, виключаючи появу розгалужень. Блок в системі генерується кожні 20 секунд. Це дає можливість здійснювати мільйони транзакцій в день.

Алгоритм dBFT передбачає наявність цифрової ідентифікації, що дозволяє заморожувати, відкликати або наслідувати активи на вимогу.

NeoContract – інтелектуальна система контрактів

«Розумний» контракт складається з декількох технологій:

 1. NeoVM – віртуальна машина, схожа по архітектурі з JavaVM. Це віртуальний процесор, який відповідає за зчитування інструкцій та виконання процесів, закладених в «розумному» контракті. Має високу швидкість обробки інформації. Можливості NeoVM розширюються при впровадженні JIT (just-in-time), що підвищує швидкість реалізації процесів.
 2. Interop Service – застосовується для завантаження сторонніх блокчейнів, активів або ідентифікаторів. Цим досягається сумісність з іншими блокчейнамі, що розширює сферу застосування «розумних» контрактів Нео.
 3. NeoX – додаток міжблокчейнової сумісності. Він складається з двох частин.
 4. Угода про сумісність. Сторонні блокчейни, несумісні з Neo Contract, будуть сумісні з NeoX, за умови здатності виконати прості функції «розумного» контракту.
 5. Міжмережевий протокол розподілу транзакцій. NeoX допускає виконання частин «розумних» контрактів у різних блокчейнах.
 6. NeoFS – принцип роздільного зберігання даних. Дані великого обсягу будуть зберігатися на різних вузлах в блоках певного розміру. Протокол передбачає можливість балансувати між надійністю і безпекою зберігання. Низька ступінь надійності буде майже безкоштовна, а підвищені вимоги будуть оплачуватися. Такі блоки даних будуть розміщуватися на магістральних вузлах.
 7. NeoQS – механізм противоквантової криптографії. Заснований на алгоритмі SVP і CVP, що вважаються найнадійнішим механізмом протидії квантовим комп’ютерам.

Рис. 4. Прикладна програма NeoX

Платформа Neo буде застосовувати DBFT, NeoX, NeoFS, NeoQS та інші технології для розвитку «розумної» економіки майбутнього.

Особливості платформи Neo

Переваги:

 • можливість створення сторонніх проектів на основі платформи;
 • широкий функціонал в системі «розумних» контрактів;
 • підтримка більшості мов програмування, наприклад, Java, Python;
 • партнерські відносини з великими корпораціями: Alibaba, Microsoft, NestFund та Binance.

При детальному вивченні проекту виникають деякі спірні моменти:

 • застосування алгоритму BFT допустимо в блокчейнах, де вузли не мають мотивації обманювати мережу;
 • «Білий список» проекту містить мало технічної документації, більше нагадує опис принципів роботи системи;
 • просочувалася інформація про те, що платформа має високу централізацію, оператором системи є приватна компанія «OnChain»;
 • використовуваний механізм dBFT досі перебуває в стадії розробки.

Гаманці та біржі для операцій з монетами NEO і GAS

Перш ніж купити neo криптовалюту, необхідно відкрити один з перевірених гаманців. Довіру користувачів заслужили:

 • Офіційний гаманець криптовалюти neo – можна завантажити на neo.org, підтримується тільки версія для ОС Windows;
 • NEONWallet – альтернативний офіційному “лайт” гаманець. Його можна завантажити на сайті neonwallet.com. Платформи, що підтримують, Windows, Linux, MAC;
 • NeoWallet – сайт http://neowallet.cn, гаманець для ПК;
 • Додаток-гаманець для Андроїд від PeterLinX – NeoWallet згадується на офіційному сайті компанії;
 • Ansy – надійний варіант зберігати NEO та GAS в паперовому гаманці.

Рис. 5. Кошелек NeoWallet

Купити криптовалюту нео або обміняти на інші цифрові монети можна на біржах. На жаль відсутня можливість прямого продажу цієї монети через сервіси онлайн-обміну. Єдиним простим і надійним способом придбання монет, залишаються біржі.

Популярні майданчики, де просто купити neo криптовалюту:

 • Binance;
 • Bitfinex;
 • HitBTC;
 • CoinRail;
 • OKEx.

На цих біржах можна купити криптовалюту neo за рублі, долари, євро або інші цифрові монети. Вони підтримують найбільш популярні платіжні системи, що дає можливість вибрати зручний спосіб оплати.

На нашому сайті ви можете знайти докладну інформацію по самий надійний кріптовалютний гаманець.

Майнінг монет NEO

Майнінг криптовалюти neo не передбачений, вона була випущена відразу в кількості 100 мільйонів токенов. В ході ICO було розподілено 50 мільйонів монет. Ті, що залишилися, 50 мільйонів, були заморожені на рік та випущені в обіг у жовтні 2017 року.

Майнити можна тільки криптовалюту GAS, видобуток відбувається в процесі володіння токенами NEO. Цей принцип виходить з алгоритму ProofOfStake, який не передбачає роботу спеціальних обчислювальних пристроїв – токени NEO самі добувають токени GAS. Кожен блок (раз в 25 сек) видобувається 8 монет GAS і розподіляються пропорційно між власниками NEO.

Криптовалюта neo: довгостроковий прогноз на 2020 рік

NEO і GAS – привабливі монети для інвестування. Можливості платформи розширюються, усуваються недоробки і запускаються нові проекти. Розробники, можливо, зможуть домовитися з урядом Китаю про легалізацію платформи. Сукупність цих факторів робить прогнози криптовалюти нео, суто позитивними. Дії команди розробників спрямовані на зростання популярності, а, отже, і курсу в довгостроковій перспективі.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...