2017 рік негласно був визнаний роком криптовалют, коли весь світ почув і заговорив про біткоіни, ефір та їх форки. Ринок віртуальних валют неухильно зростає, і з кожним місяцем він поповнюється новими, цікавими і перспективними проектами. Саме про таку крипту і піде мова в цій статті. Якщо ще на початку минулого року навіть досвідчені трейдери задавалися питанням, чи варто купувати Ripple, то до грудня їх сумніви розвіялися. Чому ж так сталося?

Довідка

 • Сайт – https://ripple.com/
 • Twitter – twitter.com/Ripple
 • Біржі: EXMO, Binance, HitBTC

Курс Ріппл до рубля і долара

Саме курс Ripple за рік дає підстави судити про доцільність інвестування. За 12 місяців курс криптовалюти Ripple до долара показав зростання в 18000%.

Якщо проаналізувати графік Ripple за весь час, то можна побачити, що зі своєю стартовою вартістю всього в 0,0065 доларів він виріс до 1.41. На тлі всіх його особливостей і перспектив розвитку, про які ми поговоримо в наступному розділі, ці показники здаються набагато привабливішими, навіть на тлі поступового погіршення ситуації з біткоіном, розробники якого як і раніше не можуть сформувати ефективний алгоритм підтвердження транзакцій.

Так само певні надії дає і курс криптовалюти Ripple до рубля, оскільки саме при коливаннях ціни трейдер може заробити максимум.

Рекомендуємо ознакомитися з актуальним курсом інших криптовалют.

Опис та історія криптовалюти Ripple

По суті, назвати Ripple криптовалютою буде помилкою. Це аналог і ефективна альтернатива звичним біткоінам, ефірам і інших валютам, але не в тому розумінні, в якому малюють його ринкові аналітики.

У процесі створення Ripple розробники позиціонували проект, як вільну, ніким не контрольовану систему грошових переказів, транзакцій і інтернет-платежів. У перспективі Ripple повинен витіснити втрачаючий оберти SWIFT і зруйнувати його монополію в міжнародній фінансовій сфері.
Якщо говорити «мовою» шанувальників криптовалюти, то Ріппл – це децентралізований і анонімний блокчейн, в більшій мірі орієнтований на банківську систему. Саме банки стануть основними споживачами цієї крипти. З її допомогою знизяться грошові витрати на обробку транзакцій і збільшиться швидкість переказів. Також для неї можна знайти застосування в:

 • Різних сервісах онлайн-платежів і транзакцій.
 • Корпораціях та інших великих структурах, що потребують швидких і безпечних грошових переказів.
 • На біржах будь-якого призначення.

Місія проекту полягає у вирішенні трьох основних проблем чинної банківської структури: низька швидкість обробки транзакцій, нестабільність, комісійні витрати. Пояснити це простіше на цифрах. В даний момент середня швидкість міжбанківських переказів – від 3 до 5 робочих днів, а сумарна річна комісія прирівнюється до більш ніж 1.3 трильйонів доларів. Враховувати варто і основну проблему – регулярне скасування транзакцій з різних причин, що ускладнює роботу організацій і корпорацій.

Використовуючи Ripple, можна домогтися миттєвої відправки грошей одержувачу, уникнути скасування через проблеми і правила різних банків, знизити відсоток комісії, або звести її до нуля.

Особливості Ripple

Божевільне зростання інтересу до Ріппл обумовлене його перевагами і низкою особливостей. Ще півроку тому аналітики і трейдери ставилися до проекту досить скептично, не робили на нього великі ставки.

Але невблаганне зростання вартості, його вплив на фінансовий ринок і підтримка інших великих економічних структур змінили ситуацію.

Основні особливості криптовалюти:

 1. Підвищений інтерес до біткоінів, який досяг свого піку в середині 2017 року, позначився і на Ріппл. Багато інвесторів звернули увагу і на нього, завдяки чому він зайняв лідируючу позицію в першій п’ятірці найпривабливіших проектів для капіталовкладення, станом на кінець 2017 і початок 2018 років.
 2. Нещодавня заява про офіційне співробітництво з інтернет-гігантом онлайн-продажів Aliexpress, також дала свої плоди, і підвищила кредит довіри до криптовалюти.
 3. Ripple ідеально «вливається» в існуючу фінансову систему. З її допомогою можна здійснювати транзакції більшістю фіатних грошей і електронних криптовалют по всьому світу.
 4. Висока пропускна здатність крипти в кілька ДЕСЯТКІВ разів перевищує показники ефіріума і біткоіна. За 1 секунду її система може ефективно обробити до 10 000 транзакцій.
 5. Окремо варто відзначити і офіційне співробітництво з великими і впливовими світовими банками, такими як Bank of America, Royal Bank of Canada та ін. Іншим криптовалютам поки що не вдалося укласти вигідні контракти з визнаними банківськими структурами.
 6. Найнижча комісія з усіх існуючих платіжних систем. Показово порівняємо на цифрах: витрати Ріппл – 0.0007 $, Bitcoin – 1.43 $, VISA – 2 $.
 7. Стрімке зростання вартості. Курс Ripple до долара сьогодні, як уже було зазначено, піднявся на 18000%. У такому ж співвідношенні зросла і вартість Ripple в рублях.
 8. Розробники взаємодіють з аудиторією через соціальну мережу Twitter, в якій регулярно публікують свої досягнення і фінансові плани. У результаті на тлі останніх новин криптовалюти Ripple, їм вдалося виконати план на 2017 рік в червні місяці, тобто в два рази швидше, ніж очікувалося. Завдяки цьому, фінансові аналітики дають позитивний прогноз для Ripple на 2019 рік, і охоче радять в нього інвестувати.

Перспективи розвитку Ріппл

Через зростання популярності криптовалютного ринку, у багатьох могла скластися помилкова думка, що традиційна банківська, та й вся економічна система, зруйнуються і поступляться місцем електронним валютам.

Але, виходячи навіть з найбільш позитивних прогнозів на цей фінансовий сегмент, таке навряд чи станеться. Зараз і в найближчі 25 років очікується часткове переобладнання і модифікація традиційних структур під нові ринкові правила. Можливо, це призведе до їх повного зникнення, або навпаки, дасть поштовх до подальшого розвитку.

Станом на сьогодні, Ripple можна заслужено вважати основним конкурентом існуючих платіжних систем. Вивчаючи звіти про грошові обороти VISA і MasterCard, видно, що сумарна кількість грошей, які щорічно проходять через їх системи, дорівнює 13 трильйонів доларів. І це без урахування інших менш популярних сервісів – Maestro, PayPal та інших.

Плани розробників Ріппл сходяться на тому, що весь запас монет обмежиться 100 мільярдами. Щомісяця очікується випуск 1 мільярда монет на додаток до вже існуючих. Це означає, що весь запас буде випущений вже до 2023 року.

А тепер давайте розглянемо найсприятливіший сценарій розвитку валюти. Звичайно ж, думати, що до 2023 року всі структури будуть використовувати Ріппл, з фінансової точки зору як мінімум неграмотно. Тому в якості прогнозу візьмемо ідеальний варіант – 50% всіх транзакцій обробляються алгоритмами Ripple.

У такому випадку його капіталізація виросте до +/- 6.5 трильйонів доларів, а вартість однієї монети – до 65 доларів за одиницю. Чи зростатиме Ripple лінійно, або буде піддаватися сильним стрибкам, точно сказати неможливо. Але ми розглядаємо найсприятливіший сценарій, в якому зростання криптовалюти точно відповідає довгостроковим планам і перспективам. Згідно з ним, щорічна вартість монети буде зростати на 10-13 доларів, але якщо ця цифра на тлі новин і популярності зросте до 14 доларів, саме Ripple стане капіталізованою мережею в світі, і тим самим приверне ще більше інвесторів.


Де купити криптовалюту Ripple?

Найнадійніший і зручний спосіб вкладення – це купівля монет на біржах. У цьому розділі ми розглянемо два способи, як купити криптовалюту Ripple: за фіатні гроші і за біткоіни.

Як відкрити гаманець Ripple?

Для початку потрібно створити гаманець, на якому будуть зберігатися капітали, так як біржові рахунки не можуть забезпечити високий рівень безпеки і зручність у використанні криптовалюти. На жаль, на даний момент немає жодного стабільно функціонуючого мобільного сховища, призначеного виключно для Ріппл. Тому якщо ви цікавитеся, як завести гаманець Ripple, вам допоможуть наступні поради:

1. Оптимальний вибір – апаратний гаманець Ledger Nano S. Він стабільний, безпечний і зручний для роботи.
2. Хорошу конкуренцію йому складає і Rippex. Він сумісний з усіма операційними системами і призначений для зберігання і торгівлі даним видом криптовалюти.
3. Під час використання гаманця для захисту від зломів знадобиться спеціальний секретний ключ. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні великі активи і дорожите своїми фінансами, не варто зберігати ключі в хмарах чи інших цифрових варіантах – це улюблені хакерські об’єкти. Запишіть ключ на аркуші паперу, а краще на декількох, і сховайте в надійному місці.

На якій біржі купити Ripple?

Перший варіант підійде для тих, у кого немає біткоіна. Він має на увазі купівлю монет за фіатні, тобто за класичні гроші, за допомогою банківського переказу або за допомогою кредитної картки. Перевірені біржі для здійснення подібних операцій:

 • Bitstamp, де для початку роботи необхідно зареєструватися і підтвердити особистість відповідними документами. Далі потрібно поповнити рахунок євро або доларами, і тільки після цього можна приступати безпосередньо до торгівлі на біржі.
 • Також торгівлю XRP підтримує міжнародна біржа GateHub. Алгоритм процедури аналогічний до попереднього майданчику, проте необхідно бути готовим до того, що при поповненні рахунку банківським переказом біржа стягує додаткову комісію в 15 $.

Одним з найбільш зручних і дешевих варіантів вважається покупка монет за біткоіни. Таку процедуру виконують такі популярні обмінники:

 • Coinbase;
 • Binance;
 • EXMO;
 • HitBTC;
 • Changelly;
 • Kraken;
 • Shapeshift;
 • Bittrex;
 • Poloniex і інші.

Радимо докладніше ознайомитися з нашим рейтингом найбільших бирж.

Як заробити Ріппл?

Всього є два методи, як можна заробити на Ripple:

 1. Інвестиції за прогнозами зростання вартості монет. Одиниці купуються на одній з вищенаведених бірж, потім потрібен час, коли їх ціна зростає, після чого вони продаються за вищою ціною. Виграш на різниці оснований на довгостроковій перспективі і тренді, але тягне за собою певні ризики.
 2. Короткострокові спекулятивні операції також проявляють себе досить ефективно. Допускається використання плеча брокера, але можна обійтися і без нього. Принцип ґрунтується на швидких скачках курсу і моментальних угодах.

Як вивести Ripple?

Виводяться кошти за допомогою тих самих бірж і обмінників, про які було написано раніше. Для цього внутрішніми інструментами обраного майданчика необхідна кількість активів ставиться на виведення, і заповнюються необхідні форми.

Після цього в зазначений обмінником термін на віртуальний рахунок або банківську карту надходять кошти в еквіваленті по актуальному на момент оформлення виведення курсу.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...