Про криптовалюти вперше заговорили ще в 1992 році, бажаючи створити незалежну розрахункову одиницю і відсторонити держави від фінансових операцій приватних осіб. Але до 2008 року проект не був реалізований, і тільки десять років тому виникла концепція біткоіна. За ці роки з’явилася величезна кількість альткоінів, отримати які може будь-хто. Найпростіший і доступний спосіб – хмарний майнінг криптовалюти без вкладень. Саме про цей спосіб і піде мова.

Коротко про хмарний майнінг

Майнінг, або видобуток, умовно поділяються на такі види:

 • соло-майнінг;
 • пули;
 • pos-майнінг;
 • хмарний майнінг.

Соло-майнінг – видобуток криптовалюти на звичайному комп’ютері, був популярний на зорі блокчейна. У 2018 році для такого видобутку потрібні серйозні капіталовкладення у вигляді покупки спеціальних дорогих відеокарт або процесорів. Крім того, обладнання швидко зношується та старіє, а рахунки за електроенергію вбивають ентузіазм добувачів.

Майнінг в пулах представляє собою об’єднання потужностей декількох комп’ютерів, з наступним поділом прибутку між учасниками. Також як і соло, вимагає потужного устаткування, а значить – грошових вкладень.

Pos-майнінг – порівняно новий вид видобутку, з’явився лише в 2011 році. Працює по тій же схемі, що і банківський депозит. Заробити можна просто зберігаючи на своєму гаманці криптовалюту, і якщо вона, до того ж, виросте в ціні, дохід буде подвійним. Мінус: для pos-майнінгу підходять не всі альткоіни, а отримати прибуток можна не менше ніж через 30 днів. А що, якщо за це час ціна альткоіна значно впаде?

Хмарний майнінг дозволяє отримати криптовалюту, використовуючи орендовані потужності. Цей вид заробітку набирає обертів за рахунок можливості стартувати з малими вкладеннями або зовсім без них, також він не вимагає особливих знань і розуміння системи.

Є ще можливість заробити на кранах – сайтах, які за кліки по рекламі або подібні дії дають невелику кількість криптовалюта. На жаль, таким способом отримати багато крипти не вийде.

Що таке хмарний майнінг криптовалюти без вкладень?

Хмарний майнінг без вкладень в 2020 році можливий на деяких сайтах, що роздають безкоштовний хешрейт. Як це відбувається? Компанії купують дороге обладнання, оплачують податки і здають в оренду потужності. Незалежний майнер купує їх і забирає прибуток, виплачуючи певний відсоток сайту.

Але іноді сервіси роздають безкоштовні потужності, з метою привернути більше Майнер, які згодом будуть вводити на сайт особисті кошти для докупкі швидкості або приводити рефералів. Отримати хешрейт можна за реєстрацію або виконання простих дій: лайків, репоста, переходів на сторонні сайти, введення капчі, клікання по рекламі.

Переваги та недоліки хмарного майнінгу без вкладень

Як і будь-який інший вид заробітку, хмарний майнінг біткоін без вкладень має свої плюси та мінуси.

Переваги:

 • можливість почати заробляти з нуля;
 • немає необхідності в придбанні обладнання, можна отримувати дохід, працюючи на звичайному комп’ютері або ноутбуці;
 • не потрібно приділяти заробітку стільки часу, як при інших видах майнінгу;
 • низький поріг входження у видобуток;
 • є можливість працювати відразу з декількома вибраними криптовалютами, перемикатися між ними.

Мінус всього один, але дуже суттєвий: більшість сайтів для хмарного майнінгу без вкладень – шахраї. Однак, ви нічого не втрачаєте, користуючись бонусами і не купуючи швидкість за особисті кошти.

Як визначити ненадійні сайти? Єдиної і правильної відповіді на це питання немає, але виключити підозрілі сайти можна, дізнавшись про них:

 1. Термін роботи на ринку. Чим раніше була створена компанія, тим більше до неї довіри. Але варто пам’ятати, що криптовалюта була створені тільки в 2008 році, а набули популярності ще пізніше, тому сервіси, створені 3-5 років тому можна вважати старими;
 2. Відгуки. Хоча і вони не завжди показують справжню ситуацію, ігнорувати відгуки користувачів не варто. Читайте про виплати або їх затримки, звертайте увагу, чи відповідає служба підтримки;
 3. Відкритість компанії. Чи доступна інформація про дислокацію компанії, використовуване обладнання, імена засновників і інша інформація;
 4. Обіцянки. Помічено: чим більше обіцянок від компанії – тим більше і ризики. Підозру повинні викликати сервіси, що обіцяють прибутковість від 300% в рік, особливо якщо вони працюють недавно.

Є і другий мінус роботи без вкладень – невеликі доходи. Але в подальшому можна зробити реінвестування або, перевіривши сайт на платоспроможність, вкласти особисті кошти.

Підсумок: такий вид заробітку цілком реальний, але перш ніж почати хмарний майнінг без вкладень, дізнайтеся про надійні сайти в 2020 році.

У разі, якщо вам не подобається хмарний майнінг, і у вас достатньо коштів для покупки свого обладнання – рекомендуємо ознайомиться з рейтингом кращих асіків.

Сервіси хмарного майнінгу без вкладень

Найчастіше сервіси працюють за простим принципом: купуєте потужності – отримуєте криптовалюти. Але є невелика кількість сайтів хмарного майнінгу без вкладень, які платять. До них відносяться:

 • Cloud-Mine. Біржа щедра на бонуси і зараз не дає можливость докуповувати швидкість за фіатні гроші. Отримати GH / s можна кожні 4 години, додатково раз на добу дається швидкість, догікоіни або USD за виконання певних дій. Наприклад, за перехід на сторонній сайт і зроблений скріншот, або перехід і відповідь на питання про сайті. Вивести гроші можна в DOGE, виплати стабільні, служба підтримки працює добре. Є жива група вконтакті;

 • CoinMix. Біржа з приємним російськомовним інтерфейсом і можливістю заробити без введення особистих коштів. У травні 2018 року були проблеми з виплатами, затримки. На сайті є щоденна лотерея, виграш – до 1 BTC;

 • CriptoMining. Сервіс, на якому можливий хмарний майнінг Ефіріума, Даша і Монеро без вкладень. Вітальний бонус – 50 GH / s, що дуже непогано. Дохід залежить від обраної криптовалюти. На даний момент виплати стабільні;

 • DogeMiner. Новий проект, який почав своє існування в 2018 році. Дає можливість заробити за допомогою хмарного майнінгу Dogecoin без вкладень. Вітальний бонус – 1 DH / s. На даний момент виплати регулярні;

 • MineBe. Проект стартував в 2017 році, працює з BitCoin, LiteCoin і Ethereum. Непоганий бонус за реєстрацію – 500 рублів. MineBi – російська компанія з продуманою легендою. На сайті є контактні телефони, фотографії команди і розробників, відеоролики. Працюють і групи сервісу в соцмережах;

 • MinerFarm. На сьогоднішній день ресурс вважається одним з найпопулярніших і поширених. Він перевірений, викликає довіру, а це важливі критерії в уникненні шахрайства. До всього іншого, minerfarm доступний і простий у використанні. Основою заробітку стають безкоштовні 100Gh / s, які кожен користувач отримує відразу після реєстрації на сайті. На перший погляд це може здатися мало, але не варто забувати про оновлення плану. Швидке виведення грошей, цілодобова підтримка – важливі переваги.
 • Multimining. Багато хто знає сервіс як платний, проте сайт має окрему версію, де можна майнити без вкладень. Після проходження реєстрації користувачеві приходять 30 GH / s швидкості, які залишаються з ним довічно. Звичайно, це невеликі показники, однак завжди можна отримати більше. Наприклад, запросивши друзів за реферальним посиланням. Чим більше запрошених, тим більшою буде швидкість.
 • Eobot. Біржа працює з 2013 року, ніяких неприємних інцидентів за цей час не відбувалося. Можна добути не тільки біткоіни, але і багато альткоінов. Є привітальні бонуси, отримати їх можна заходячи в особистий кабінет кожен день. Також раз на добу можна забрати бонус в розділі «Faucet». Багато майнерів вводять на біржу отримані Сатоши з кранів, збільшуючи свою хмару;

 • Pixel Mining. Сервіс, який з’явився в травні 2018 року. Дає можливість добути криптовалюту і хешрейт. При реєстрації дарує 100 GH / s, хороша реферальна програма, виплати моментальні;

 • FairMining. Ще один «новачок», працює з BitCoin, LiteCoin і DogeCoin. Нараховується бонус 100 GH / s;

 • DLDCompany. Нова компанія, яка має офіційну реєстрацію. Дає бонус в розмірі 1 $, можна отримати DogeCoin і LiteCoin;

 • Micro-btc. Англомовний сервіс, працює з 2017 року. Бонус – 30 GH / s кожному зареєстрованому. Мінус – виведення коштів тільки після докупки потужностей.

Про реферальні системи хмарного майнінгу

Крім хмарного майнінгу без вкладень з бонусами, є можливість заробити, запрошуючи рефералів. Компанії, що працюють на ринку давно (як Eobot) повертають 5-7% від зароблених рефералами грошей. Ще кращі програми у нових сервісів, які тільки набирають обертів. Наприклад, Pixel Mining повертає 3-5% комісії і дарує 5GH / s за кожного друга.

Висновки і рекомендації про сайти хмарного майнінгу без вкладень

Заробити з нуля на криптовалюті можна використовуючи кращі хмарні майнінги без вкладень, перевірені криптоентузіастамі. У багатьох бувають акції, приурочені до різних свят і дат. У ці дні можна отримати непогані бонуси. Також, досвідчені майнери радять порівнювати прибутковість різних валют, а не вкладатися тільки в біткоіни.

Не можна виключати і нові біржі, адже багато хто з них залишаться на ринку. Щоб не втратити гроші на сайті-новачку, користуйтеся тільки безкоштовним хешрейтом.

Реєстраційні бонуси і дохід з партнерської програми можуть забезпечити вам необхідну стартову потужність. Але на швидкий заробіток сподіватися не варто.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...