Asic – компактний комп’ютер, який заточений під розрахунок хеш. Цей пристрій є одним з найбільш прибуткових варіантів по видобутку криптовалют. Вибираючи найкращі асіки для майнінгу, необхідно орієнтуватися на такі параметри, як швидкість видобутку криптовалюти, споживана потужність, окупність.

Розглянемо рейтинг асіка для майнінгу в 2020 році.

Основні характеристики асіків

Асіки мають такі основні характеристики:

 • Продуктивність або хешрейт. Чим більше ця характеристика, тим вище прибутковість асіка.
 • Енергоспоживання. У різних моделей асіка, воно може сильно відрізнятися. При виборі, покупець дивиться зазвичай на те, скільки хеш буде розраховано за одиницю енергії.
 • Ціна.
 • Шум, виділення тепла та розмір. Якщо ферму планується розміщувати дома, то необхідно дивитися на шум і розмір обчислювача. Але який би не був тихий і невеликий обчислювач, експерти не радять використовувати асіки вдома.

Не всі асікі створюються для видобутку біткоін. Деякі призначаються для Лайткоін (алгоритм Scrypt), Даш (X11) та інших видів крипти.

Який асік вибрати для майнінгу в 2020 році?

Як і будь-який інший пристрій, навіть найкращі asic для майнінгу 2020 року, мають свої переваги і недоліки. Проте, переваги видобутку криптовалюти з їх допомогою переважають всі існуючі незручності.

Переваги:

 • Висока продуктивність апаратури;
 • Не потрібно проводити часте оновлення ПО;
 • Висока надійність;
 • Для роботи системи не потрібно додаткових комплектуючих;
 • Простота настройки;
 • Проста транспортування.

Недоліки:

 • Складнощі в ремонті при поломці;
 • Обмеження по алгоритмам;
 • Гучна робота та виділення тепла, що ускладнює застосування в домашніх умовах;
 • Прив’язка до місця.

При виборі конкретного asic, необхідно уважно розглянути всі існуючі переваги та недоліки. Мабуть, найбільш вагомими характеристиками є надійність, оскільки навіть найкращий асік не приноситиме дохід у разі поломки.

Підвищення продуктивності ASICа: міф чи реальність

Перед тим, як оновити майнер або придбати сучасне обладнання, кожен хоч раз замислювався над тим, чи можна якось модернізувати існуючу техніку. До таких вчинків часто закликають досвідчені добувачі криптовалюта. Чи реально таке на практиці?

Щоб розуміти можливість змін, слід детальніше ознайомитися з начинкою Асіка. Усередині кожного з них знаходяться кремнієві чіпи – елементи, без яких хешування стане неможливим. Кожен з них має свою максимальну продуктивність, однак компанії, що випускають техніку, спочатку встановлюють “базові налаштування”, визначають оптимальні режими роботи. Однак, кожен пристрій, як і будь-яка інша техніка, має свою верхню межу працездатності, яка, часом, дає на 30% більше потужності, ніж при заводських налаштуваннях.

Тому й існує думка, що можна різко збільшити ефективність Асіка. Однак це станеться не шляхом модернізації деталей, а завдяки автонастройці. Що вдасться досягти завдяки процедурі:

 • знайти частоти для кожного чіпа окремо;
 • збільшити обчислювальну потужність;
 • встановити більш високу частоту;
 • обійти базові налаштування і підвищити тим самим хешрейт;
 • підвищити прибуток власника.

Варто відзначити, що перші випущені прошивки стали користуватися великим попитом, проте далеко не всі майнери вдалися до їх використання. Але розробники стверджують, що незабаром не тільки Antminer зможуть підтримувати програмні зміни, а й інші пристрої.

Рейтинг asic-ів для майнінгу 2020 року

Кращі асіки для майнінгу 2020 на SHA-256

Криптовалюта Біткоін і інші коіни функціонують на SHA-256 – криптографічній функції хеша, яка створена в США. При видобутку токенів на цьому обладнанні вирішують багато завдань з пошуку відповідного хеша для створення чергового блоку.

Розглянемо топ-3 Асіка для Майнінг на SHA-256:

 1. Bitmain Antminer S9 – пристрій для майнінгу віртуальних монет, що працює на SHA-256. Цей асік може робити обчислення з продуктивністю до 14 ТХ / сек. За відгуками власників, пристрій має стабільну роботу та більшу швидкість прибутковості, до того ж його просто встановлювати. На його платах є 189 чіпів, які створені з використанням 16-nm FinFET-технологіі. Із переваг асіка слід відзначити швидкий мікропроцесор, застосовуваний на контрольній панелі, хорошу систему відводу тепла від робочих плат і невеликий розмір, що дозволяє працювати з пристроєм у себе вдома. Налагодження апарату займає небагато часу і його можна використовувати після включення та введення основних параметрів. Прі цілодобовому видобутку біткоін асік приносить майже 216 дол. за місяць. На офіційному сайті вартість пристрою становить 2 тис. доларів. З урахуванням доставки витрати будуть більші, тому середня окупність становить 11 місяців;
 2. Canaan AvalonMiner 841 – нова розробка від популярної компанії, у якої вищий хешрейт. За повідомленням розробників, завдяки цьому пристрою можна добувати монети зі швидкістю 13 терахешей в секунду. Цей пристрій має більш високу якість та кращий тепловідвід. На платах асіка є 104 мікрочіпа, типу А3210, створених по 16-нм технології. Залежно від настройки, потужність пристрою може варіюватися від -5 до +10%. Застосування спеціального контролера від Авалон разом з USB-конвертором дозволяє підключити до п’яти майнерів. Місячний дохід при видобутку біткоін складе 198 долларов. На офіційному сайті можна зробити оптове замовлення на 20 асік плюс контролер за вартістю 41 тисяча дол. Це означає, що один пристрій буде коштувати приблизно 2 тисячі дол. Окупність при такій вартості складе 10,5-11 місяців. У роздріб Асік обійдеться дорожче, тому для відшкодування витрат знадобиться десь 11-12 місяців;
 3. Bang E10.1. Цей пристрій має хешрейт 18 ТХ / сек. На даний час – це найпотужніший Асік для майнінг 2020 року. Творці заявляють, що в основі пристрою лежить сучасний мікропроцесор, а його потужність не перевищує 90 Вт на один терахеш. Для охолодження чіпів використовується незалежний радіатор з високою тепловіддачею. Тепловідведення асіка створене за технологією склеювання і має більш щільну оболонку. Пристрій швидко налаштовується і гарантує прибутковість. Дохід за місяць становить 285 дол. Вартість апарату на офіційному сайті – 4 800 долл. Поставка триває два місяці. Це означає, що окупність настане через 17-18 місяців.

Перед покупкою асіка рекомендуємо ознайомиться з курсом криптовалют.

Кращі асіки для майнінгу на Scrypt в 2020

На цьому алгоритмі можна майнити лайткоін і ще багато перспективних монет. Кращі асіки на Scrypt:

 1. Asic Antminer L3 +. Ця модель має хешрейт 504 MH в секунду. Це перший пристрій від даного виробника, в корпусі якого знаходиться більше 200 чіпів. Асік має стандартний вбудований контролер. На офіційному сайті новий пристрій коштує 86 645 руб. З огляду на доставку, його ціна складе приблизно 118 тис. руб. Дохід асіка Asic Antminer L3 + становить близько 518 рублів на добу. При таких умовах апарат окупить себе десь за 8 місяців.

 1. A6 LTCMaster від Innosilicon. Асік має хешрейт 1,23 GH в секунду. На офіційному сайті ця модель коштує 3200 дол. Однак тут можна зробити замовлення тільки від 50 одиниць і немає доставки. Однак можна купити апарат в інтернет-магазинах, але його вартість там буде складати близько 430 тис. руб. Зате можна буде купити 1 Асік. Не враховуючи витрати на елетроенергіі, апарат буде приносити 1316 руб. на добу.
 2. A4 + LTCMaster від Innosilicon. Новий Асік від даного виробника може видавати хешрейт 620 MH в секунду. Дана модель не створює зайвого шуму і має тривалий період служби. Згідно із заявою виробників, експлуатаційні витрати на обслуговування нового асіка набагато менші в порівнянні з попередніми моделями. Пристрій має високу дохідність та швидко окупається, що робить його одним з кращих асіків для майнінгу по окупності в 2020.

Кращі асіки для майнінгу на алгоритмі Ethash (DaggerHashimoto) в 2020

На даному алгоритмі можна майнити такі токени, як Ethereum, Ethereum Classic, Expanse і Pirl. Важливо відзначити, що оскільки майнінг криптовалют на цьому алгоритмі робиться за допомогою відеокарт – представлені в нашому топ-3 пристрої важко назвати асіками в класичному сенсі. Рейтинг асік на Ethash:

 1. Antminer G2 від Bitmain. Пристрій має швидкість хешування 220 мегахешей в секунду для Ефіріума. Ця модель підійде для домашнього майнінгу, але деяких користувачів може засмутити гучна робота пристрою;
 2. Bitfily GPU Miner E3. При майнінгу Ефіріума дана модель має хешрейт 230MH / s. Це один з найбільш зручних і ефективних майнерів, тому він отримав широке визнання у майнерів;
 3. Antminer F3. Цей асік при хешрейте 180 MH / s має споживання електроенергії 800 Вт. При вартості в 1800 доларів, прибутковість майнера становить 182,31 долара на місяць.

Рейтинг асіків для майнінгу на алгоритмі X11 в 2020

Алгоритм Х11 дозволяють майнити Даш і інші монети. Найкращі асіки на даному алгоритмі:

 1. A5 DashMaster від Innosilicon. Пристрій має продуктивність до 32 GH в секунду при споживанні енергії від потужність 750 Вт. З заяви споживачів дана модель має хороший ресурс та надійність, навіть при тривалому використанні. Вартість асіка починається від 3500 дол.
 2. Antminer D3 Dash X11 ASIC miner. При споживанні електроенергії 1,2 кВтч пристрій має продуктивність від 15 до 19,3 GH в секунду. Вартість даної моделі в Росії становить 100-110 тис. рублів за модель з продуктивністю 19,3 GH.
 3. Асік DR – 100 від китайського виробника Pinidea. Модель асіка створювалася як альтернатива D3 від Bitmain, і перевершив його майже за всіма параметрами. Швидкість роботи пристрою доходить до 22 в секунду при 850 Вт споживання енергії. Вартість асіка починається з 2200 дол.

Кращі асіки для майнінгу криптовалюти на CryptoNight

На базі даного алгоритму працює 15 видів криптовалют. Його перевагами є невеличкий нагрівання відеокарт і центрального процесора і велика ефективність видобутку в порівнянні з більш популярними аналогами. Рейтинг Асіка на CryptoNight:

 1. Antminer X3 від Bitmain. Асік має хешрейт 220 KH при споживанні енергії потужністю 550 Вт. Вартість пристрою становить 11 999 дол. За першу партію, і 7599 дол. за другу партію;
 2. Innosilicon A8. Має продуктивність 240 KH в секунду при споживанні енергії 480 W. Показник продуктивності більше, ніж у його конкурентів, які працюють за схожим алгоритмом, що робить апарат ефективним і бездоганним обладнанням для майнінгу;
 3. Baikal Giant-N. Асік з продуктивністю до 160 GH в секунду при споживанні енергії 410 Втч. Вартість апарату в Росії починається від 490 тис. руб. Розмір доходу моделі становить 1495 руб. в день.

Кращі асіки для заробітку криптовалют на алгоритмі Equihash

За допомогою даного алгоритму на даний час можна добувати такі криптовалюти, як Expance і Ethereum. Окремо необхідно зазначити, що переглядаючи цей алгоритм, добувати можна також Komodo і ZCash. Рейтинг асіка на базі Equihash:

 • A9 ZMaster. Продуктивність моделі становить 50 Ксол в секунду при енергоспоживанні 620 Вт. При складності видобутку і курсі Zcash майнер буде приносити 142 дол. на добу;
 • Antminer Z9 mini. Пристрій має продуктивність 10 тис. Гц в секунду при споживанні енергії 247 Вт. Сьогодні дана модель приносить 855 дол. на місяць. З урахуванням його вартості в 850 дол. отримуємо 31 день.

Який асік краще купити в 2020 році?

Майнінг криптовалют сьогодні є популярним способом заробітку. Різні монети добуваються на обладнанні з високою продуктивністю. Виробники обладнання придумують все більш потужні асіки, а старі моделі стають нерентабельними.

Всі моделі, представлені в нашому рейтингу, дозволять досить швидко почати отримувати дохід. Зрозуміло, час не стоїть на місці. Виробники намагаються створити більш надійні і продуктивні асіки для видобутку криптовалют. Тому варто звертати увагу на найновіші моделі.

У тому випадку, якщо ви не можете дозволити собі асік, радимо звернути увагу на сервіси хмарного майнінгу.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...