Компанія Глобал Кредит, відгуки про яку представлені на цій сторінці, є крупою мікрофінансової організацією, заснованою в 2012 році. За час свого існування компанія встигла зарекомендувати себе як стабільна і надійна організація по видачі позик онлайн і встигла розширити свої філії до 70 штук по всій країні.

На сьогоднішній день саме Global Credit завойовує першість у послугах мікрокредитування і онлайн позик в Україні.

Детальна інформація про кредити в Глобал Кредит

Компанія Глобал Кредит видає від 200 гривень на картку українського банку з можливістю виплати протягом 14 днів. Максимальна сума для першого мікропозик становить 10 000 гривень, однак тривалість позики не змінюється і залишається 2 тижні.

расчет ставки по кредиту в Глобал Кредит

Варто зазначити, що для перших клієнтів діють знижки та постійні акції для постійних клієнтів. Так кожен користувач зможе заощадити гроші на процентній ставці і отримає кредит за 60 секунд.

За допомогою регіональних відділень (яких на сьогоднішній день відкрито 70 штук) можна оформити позику в відділенні. Це дозволить виключити власну помилку, отримати гроші готівкою, а також оформити і підписати договір позики з мокрою печаткою.

Процентна ставка

На сьогоднішній день для всіх нових клієнтів відсоткова ставка Global Credit становить 2,0%. Крім цього клієнт відразу отримує знижку 10%.

Також компанія дбає про клієнтів і робить акції, де відсоткова ставка на кредит для перших клієнтів зменшується в два рази. Так, позичальники платять 1% за користування фінансами компанії від всієї позики.

Для постійних клієнтів банку також є постійні акції, які зменшують виплати за користування. Щоб їх отримати досить вчасно погашати попередній позику.

Хто може отримати кредит в Global Credit?

Оформити кредит в Global Credit може будь-який громадянин України, який є повнолітнім, а також має паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, а також постійну роботу. Основними вимогами до клієнта Global Credit є:

 • Вік в межах 18 – 71 рік.
 • Наявність паспорта громадянина України.
 • Ідентифікаційний номер платника податків.
 • Мобільний телефон.
 • Електронна пошта.
 • Наявність банківської карти, яка видана на ПІБ позичальника. (В тому випадку, якщо сума кредиту буде нараховуватися безготівковим шляхом на карту.)

Переваги і недоліки

Компанія мікрофінансування Global Credit дуже зацікавлені в тому, щоб клієнт отримав кредит на прийнятних для кожного умовах. Компанія має широке коло клієнтів, кількість яких зростає з кожним роком все більше і більше. Наявність такої кількості клієнтів пояснюється тим, що компанія володіє великою кількістю переваг:

 • Кредитування є по всій території України, так як Global Credit – це широка регіональна мережа.
 • Цілодобова доступність до послуг.
 • Заявка на кредит, яка підтверджена, є доступною ще протягом 60 днів. За ці 60 днів ви зможете звернутися за видачею кредиту в будь-яке місце і в будь-який час.
 • У режимі онлайн ви зможете продовжити термін дії кредиту, для цього вам не потрібно відвідувати відділення компанії.
 • Продовження кредиту ви можете виконувати необмежену кількість разів.
 • Компанія Глобал Кредит надає прозорі та надійні послуги. Тут відсутні приховані комісії та платежі.
 • Клієнт не повинен надавати заставу у вигляді майна, або ж шукати поручителів.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Global Credit – мікрофінансова організація, яка офіційно зареєструвала свою діяльність. Для повноцінної і законної роботи були оформлені всі необхідні документи:

 • свідоцтво про реєстрацію компанії як фінансова установа відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг;
 • реєстрацію в єдиному державному реєстрі підприємств і організацій в Україні;
 • витяг з державного реєстру про реєстрацію компанії.

Це обов’язкові документи для здійснення фінансової діяльності на території України.

свидетельство о регистрации Глобал Кредит

Як взяти кредит онлайн в Global Credit

Взяти кредит тут дуже легко. Для цього не потрібно їхати в відділення банків, досить зайти на сайт і вибрати суму позики. Саме в цьому онлайн калькуляторі ви побачите всю необхідну для вас інформацію: процентну ставку, зможете вибрати суму майбутньої позики, дату погашення.

Цієї інформації достатньо, щоб прийняти рішення про необхідність грошей мікрофінансової організації.

Оформление займа: личный кабинет Глобал Кредит

Взяти кредит в Global Credit в режимі онлайн дуже просто. Для цього Вам потрібно всього лише наявність виходу в мережу Інтернет, а також електронна пошта. Необхідно зайти на головну сторінку Global Credit. Далі Вам необхідно пройти реєстрацію, вказавши свою особисті дані, інформацію про дохід, а також постійному місці проживання. При заповненні онлайн заявки Вам необхідно вказувати свої точні дані, інакше будь-яка невідповідність даних буде вважатися, як надання неправдивої інформації, і Вам буде відмовлено в кредитуванні.

На головній сторінці сайту Global Credit є онлайн калькулятор, де ви зможете підібрати необхідну суму для кредиту і термін. Після чого в особистому кабінеті Вам необхідно зробити верифікацію своєї банківської картки до своєї онлайн заявці.

Гроші будуть перераховані на Вашу карту після того, як ви підтвердите онлайн заявку, а також підпишіть кредитний договір. Підписання кредитного договору здійснюється за допомогою електронного підпису.

Що робити, якщо отримали відмову?

Отримати відмову в кредитуванні Ви можете в декількох випадках, які вказано нижче:

 • Недостовірність зазначеної інформації про позичальника.
 • Наявність попередніх непогашених кредитів в компанії Global Credit.
 • У тому випадку, якщо буде виявлена велика боргове навантаження позичальника.
 • Якщо ви маєте “погану” кредитну історію.
 • Якщо у вас немає паспорта.
 • Якщо ваш вік перевищує 71 рік.

Якщо ви отримали відмову по будь-якої із зазначених вище причин, вам необхідно ліквідувати їх. Після цього потрібно її раз заповнити заявку і вказати достовірні дані.

Промокоди

На сьогоднішній день промокоди Глобал кредит не передбачені. Це пов’язано з тим, що за різні дії або дати клієнтам і так нараховуються знижки за користування грошима компанії. Наприклад, клієнт, оформляє вперше займ в цій компанії надається знижка в розмірі 10%.

Спеціально для відвідувачів сайту Дельта Фінанс, компанія Глобал Кредит люб’язно надала Промод на 25% – DELTA25. З цього промокодом можна отримати 25% знижку на повторний кредит.

Крім цього постійним клієнтам, які в термін погашають заборгованість також нараховуються знижки на подальші позики. В цілому знижки діють майже завжди і це значно економить гроші за подальші відсотки по користуванню.

Як повернути кредит?

Повернення відсотків за кредитування або ж суми кредиту повністю можна виконати декількома способами, які вказані нижче:

 • Особистий кабінет Global Credit (Тут ви можете заздалегідь оплатити кредит, не чекаючи зазначених термінів)
 • Приват24
 • Платіжний сервіс PayMaster
 • Сервіс Easy Pay
 • Сервіс Web Money

Якщо ви хочете здійснити оплату готівкою, то виконати це ви зможете безпосередньо у відділенні, а також через платіжні термінали.

Наслідки прострочення Global Credit

Головне при зверненні в будь-які мікрофінансові організації – вчасно погасити отриманий займ. Звичайно, бувають випадки, коли з різних причин не виходить повернути гроші, але тоді краще заздалегідь звернутися на гарячу лінію глобал кредит або підійти у відділення. Там вам допоможуть з реструктуризацією вашого позики або порадять оформити пролонгацію.

Компанія Глобал Кредит не нараховує додаткові відсотки по кредиту перші 3 дні. Далі нараховуються додаткові відсотки – штрафні санкції. Вони складають в 2 рази більше призначених відсотків в день. Варто відзначити, що при погашенні кредиту насамперед закриваються штрафні санкції за прострочення і лише після цього – сам займ.

Щоб не виникало проблем з виплатою через нерозуміння сервісу компанії ми рекомендуємо подивитися як повернути гроші глобал кредит.

Пролонгація Global Credit

Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно погасити позику – не зволікайте до останнього. Послуга пролонгації кредиту в Global Credit допоможе зробити так, щоб не нараховувалися додаткові санкції. Так, вам потрібно буде сплатити вже нараховані відсотки по користуванню позики і вибрати дату наступного погашення.

Для того, щоб докладніше дізнатися про всі плюси і мінуси подібної послуги необхідно звернутися на гарячу лінію, або в відділення на території України. Якщо ви вирішили продовжувати займ зайдіть в особистий кабінет і виберіть пролонгацію кредиту.

Контакти

Різна контактна інформація про компанії розташована в соціальних мережах, а також на головному сайті компанії. У соціальних мережах публікується вся інформація про різні новинах компанії, також в соціальних мережах можна обмінюватися думками, знайти своїх однодумців, і залишати відгуки про роботу компанії.

Для зворотного зв’язку з компанією Global Credit можна скористатися номерами телефонів, зазначених на головній сторінці. Телефони гарячої лінії: 097-097-88-88, 067-327-20-80, 044-466-28-88. Оператори здійснюють прийом дзвінків з 9 до 20 годин. Клієнт також має можливість замовити зворотний дзвінок.

Телефон
097-097-88-88,
067-327-20-80,
044-466-28-88
Графік роботи
Оператори здійснюють прийом дзвінків з 9 до 20 годин

Відгуки про компанію Глобал Кредит

Для клієнтів, яким терміново необхідно отримати невелику позику до зарплати, привітати родичів з важливою подією або підтримати своє здоров’я, компанія пропонує одні з найбільш лояльних умов. У Global Credit готові співпрацювати з усіма верствами населення і видавати кредити пенсіонерам, студентам або мамам, які перебувають в декреті. НЕ є обов’язковою умовою для отримання кредиту і офіційне працевлаштування, як і наявність довідки про доходи.

Відгуки про Глобал Кредит підтверджують, що для отримання кредиту знадобиться мінімум документів і часу – заздалегідь досить підготувати свій паспорт та ідентифікаційний номер, причому бажано зробити скановані копії цих документів. Гроші будуть переведені на банківську карту, тому важливо вивчити термін її дії і баланс рахунку перш, ніж приступати до оформлення заявки. За відгуками клієнтів, фірма Global Credit працює чесно і прозоро, надає позики на дуже вигідних умовах, її багато хто радить свої знайомим і друзям.

9
2
1

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,18 из 5)
Loading...