Компанія «Твої Гроші» з’явилася на ринку мікрофінансових послуг в 2013 році, саме ця фірма почала видавати перші гроші до зарплати, в кредит, на банківську карту. Суть її роботи полягає у видачі невеликих сум в борг на нетривалий термін. Мікрокредити вже тоді користувалися великим попитом у європейських державах, і скоро стали популярні і в Україні. Твої Гроші працює також, як і її іноземні підприємства аналоги – швидко, просто і доступно. Відгуки людей про роботу сервісу – позитивні. Громадяни відзначають прозорість його роботи, якісне обслуговування і зрозумілий інтерфейс сайту.

На даний момент відкрито вже багато відділень в різних областях України, при цьому йде постійний розвиток і вдосконалення роботи компанії – відкриваються нові офіси, з’являються додаткові послуги і акції для клієнтів.

Детальна інформація про кредити в Твої Гроші

Для того, щоб взяти кредит в Твої Гроші, вам не знадобиться витрачати багато часу, мікрофінансові організації працюють дуже швидко, і готові співпрацювати практично з усіма громадянами України. Якщо ви вирішили оформити позику, попередньо необхідно ознайомитися з правилами та принципами роботи компанії, для того щоб не порушувати кредитну угоду, і не зіткнутися з несподіваними проблемами.

Контакти

Адреса
м. Київ. Харківське Шосе, будинок 53
Телефон
0-800-807-888
Графік роботи
з 8-00 до 20-00
3
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...