Genesis Mining – сервіс, який дозволяє добувати криптовалюту без покупки спеціального устаткування. За допомогою цього сервісу можна майнити біткоіни, Ефіріум і інші відомі монети. Даний ресурс відомий серед користувачів, адже він гарантує щоденні платежі, а також зручне нарахування та виведення коштів, про що свідчать відгуки його клієнтів. Наведемо огляд основних характеристик сервісу хмарного майнінгу Genesis Mining в 2020 році.

Коротка історія сервісу для хмарного майнінгу – Genesis Mining

Одним із засновників сервісу є гендиректор Марко Стренг. Він має чудову освіту, був переможцем математичних олімпіад в Німеччині. З криптовалютою Марко познайомився, будучи студентом. У 2011 році на свої заощадження і кошти, позичені у батьків, він зібрав і встановив в гуртожитку власну майнінгову ферму.

Отримавши свій перший досвід, Марко з двома партнерами у 2013 році зібралися розширити свій бізнес. Спочатку вони поїхали в одне село в Боснії, з дешевою електроенергією та взяли в оренду цех для установки обладнання для майнінгу.

Вже через півроку нова компанія вимагала величезних ресурсів, тому партнери переїхали в Ісландію. Тут компанія Генезис Майнінг відкрила великий майнінговий центр Енігма в 2015 році.

Він складається з чотирьох ангарів, в яких є десятки тисяч одиниць обладнання для видобутку крипти. Тут використовують високопродуктивні карти і Асіки.

Офіційно компанія, що надає послуги по хмарному майнінгу, називається Genesis Mining Ltd. Вона була зареєстрована в Гонконзі. Ісландське відділення розташовується в Рейк’явіку. Генезис Майніг співпрацює з виробником обладнання для видобутку крипти Spondoolies Tech.

За рахунок тривалої співпраці була налагоджена доставка обладнання для видобутку крипти з великою знижкою. За рахунок цього можна оптимізувати витрати на придбання обладнання та доставку його в потрібне місце.

Цей сервіс заслужено входить в наш рейтинг сервісів для хмарного майнінгу.

Інтерфейс, тарифи і особливості сервісу хмарного майнінгу Genesis Mining в 2020 році

Найпростіший спосіб заробляти на хмарному майнінгу Genesis Mining – сайт, на якому можна зареєструватися і почати роботу. Інтерфейс ресурсу простий і зрозумілий у використанні. Придбати потужність можна в розділі «Підняти потужність». Дана опція регулюється за допомогою зручних повзунків і відбивається графічно.

Сервіс по хмарному майнінгу Genesis Mining, пропонує три способи оплати:

 • За допомогою банківської карти;
 • Банківський переказ;
 • Криптовалюти Біткоін, Даш, ЛТС (переведення з криптовалютної біржі або гаманця).

Вибравши потрібну кількість потужностей і засіб для оплати, ви можете подивитися умови контракту і підтвердити замовлення. Після цього, проводиться списання грошей з карти, банківський переказ, або переведення криптовалюти.

На сьогодні компанія пропонує контракти на майнінг шести популярних монет: Біткоін, Ефіріум, Даш, Лайткоін, Монезо і ZCash. Але через великий попит часто купити нові контракти не можна.

Потужності починають майнити крипту на ваш рахунок відразу після зарахування платежу. При цьому в блокчейні обраної крипти може значитися нуль підтверджених операцій. Незважаючи на це, придбана потужність вже починає працювати.

Сервіс Genesis Mining намагається захиститися від шахраїв. Наприклад, при виплаті замовлення за допомогою карти, платежі не будуть проводитися протягом 30 днів. Це пов’язано з бажанням сервісу застрахувати себе від ймовірного повернення грошей. При платежах криптовалютами ніяких обмежень немає.

Для кожної крипти є 4 види пакетів, які різняться за вартістю і хешрейту. Вартість всіх тарифів описується на офіційному сайті і варіюється від 28 до 12 960 доларів США за контракт. Ціна тарифу залежить від хешрейта. З підвищенням ціни пакета, вартість одиниці потужності знижується.

Для всіх контрактів, крім договорів Bitcoin, період дії дорівнює 24 месяца¸ а комісійні кошти за обслуговування не стягуються. У ситуації з біткоін контракти не мають періоду дії, але існує плата за технічне обслуговування в сумі 0,00028 дол. за GH / s на добу.

У період проведення акцій клієнтам нараховуються бонусні біткоіни, які можна витратити тільки на оренду обчислювальних потужностей.

Якщо жоден з тарифів вам не підходить, використовуйте індивідуальний, створивши власні параметри. Здійснити це можна, направивши повзунок потужностей вправо до необхідної позначки. Якщо вам необхідно більше 10 тисяч GH / s, попросіть допомоги у служби підтримки для створення угоди на обслуговування.

Для хмарного майнінгу Genesis Mining існують калькулятори, що дозволяють визначити число монет, які можна добути протягом контракту. Але якщо ми говоримо про грошову вигоду, то варто пам’ятати, що коливання ринку можуть принести захмарний дохід, але в разі падіння монети, яку ви майнили, впадуть і доходи від продажу.

Однак головні криптовалюти, які видобуваються за допомогою хмарного майнінгу Genesis Mining стали інвестиційними активами. І навіть при сильних коливаннях цін, у клієнта залишаться токени, які можна буде продати на наступному піку цін.

Ви можете підвищити свої потужності за рахунок залучення нових користувачів в проект. За умовами пропозиції, наведений клієнт отримає знижку в розмірі 3% на покупку тарифного плану. В якості нагороди ви отримаєте підвищення орендованих потужностей. Наскільки вони будуть підвищені, залежить від вашого рангу.

Переваги та недоліки сервісу для хмарного майнінгу Genesis Mining

Переваги сервісу для хмарного майнінгу:

 • Відсутність завдань, які пов’язані з забезпеченням дії майнінг-ферми. Для початку хмарного майнінгу не слід витрачати час на придбання обладнання та його установку.
 • Також немає витрат на вентиляцію і відповідну електропроводку. Немає витрат на доставку і додаткове обладнання;
 • Пасивний дохід. Для отримання доходу особливо не потрібно нічого робити. Хіба що заходити іноді на сервіс, щоб переконатися в поповненні рахунку;
 • Швидкий старт заробітку. Для початку хмарного майнінгу слід зареєструватися в сервісі, обрати тариф і зробити платіж. Все це не вимагає великої кількості часу;
 • Велике масштабування. Орендовану потужність обмежує тільки вартість оренди;
 • Можна почати майнити монети відразу після вибору тарифного плану;
 • Видобуток працює цілодобово;
 • Працює реферальна програма, яка дозволяє заробляти, завдяки запрошенню нових клієнтів.

Мінуси сервісу:

 • Придбання контрактів коштує більше, ніж придбання аналогічного обладнання в Китаї. Тому період окупності більше;
 • Немає можливості продати обладнання;
 • Обмежений період дії контракту.

Вкладаючи кошти в хмарний майнінг від Genesis Mining, необхідно пам’ятати, що основним знанням в цій сфері, є оцінка курсів криптовалют. Видобуток криптовалюти в хмарі потрібно розпізнавати як інвестицію, яка повинна окупитися і принести дохід в довготривалій перспективі. Важливим критерієм надійності вкладання є надійність хмарного сервісу.

Genesis Mining має найбільшу ферму видобутку Ethereum, яка називається Enigma. Власники сервісу вважають, що Ефіріум незабаром стане лідером на криптовалютному ринку.

Інструкція по реєстрації на сайті хмарного майнінгу Genesis Mining

Починати добувати крипту на даному ресурсі можна, маючи при собі всього 28 дол. Саме стільки коштує найдешевший контракт, за яким ви станете власником 100 Gh / s.

Не можна сказати, що даний сервіс найвигідніший з хмарних майнінгів. Його прибутковість варіюється від 80 до 150% в рік, а при падінні вартості Bitcoin, то і ще менше.

Проте, відгуки про хмарний майнінг Genesis Mining говорять про надійність та стабільність роботи цього сервісу, що вигідно відрізняє його від більшості конкурентів. Причина цього – регулярні виплати і безперервна робота, що робить цей сервіс досить вигідним, особливо в порівнянні з менш стабільними альтернативами.

Для отримання доходу від вкладень в Genesis Mining потрібно створити обліковий запис. Після процесу реєстрації користувачеві пропонується на вибір кілька тарифів.

Для реєстрації на сайті слідуйте інструкції:

 • Натисніть на кнопку «Зареєструватися» зверху, щоб створити власний аккаунт. Зачекайте, поки браузер направить вас на сторінку з реєстрацією.
 • Впишіть адресу електронної пошти.
 • Придумайте пароль.
 • Другий раз введіть пароль.
 • Пройдіть захист від роботів;
 • Натисніть на кнопку реєстрації. Система направить вас в особистий кабінет.
 • Відразу підготуйте ключ-гаманець біткоін, вам потрібно вписати його в налаштуваннях облікового запису.
 • У гаманці введіть адресу для біткоін та інших монет, на які будете виводити отримані кошти.

Огляд хмарного майнінгу Genesis Mining – висновок

Даний сервіс дозволяє отримувати хороший дохід, з мінімальним стартом в 28 доларів США. З одного боку, хмарний майнінг Genesis Mining, не виділяється величезною прибутковістю, але стабільна робота та регулярні виплати роблять цей сервіс одним з найбільш затребуваних.

Інтерфейс сервісу досить зручний. За допомогою калькулятора хмарного майнінгу Genesis Mining, можна швидко розрахувати свій дохід і запланувати витрати на роботу з сервісом. Однак при цьому варто пам’ятати про те, що курс криптовалют регулярно змінюється.

У результаті ми маємо хороший хмарний майнінг, який дозволяє окупити інвестиції та почати отримувати дохід приблизно через рік.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...