Карантин – найкращий час для отримання кредитної картки. Мінімізація контактів з готівкою є одним з пунктів, що забезпечують безпеку кожного українця. Також, зручним буде і переклад розрахункових операцій з оффлайна в онлайн. Пам’ятайте, що більшу частину платежів або грошових переказів можна здійснювати за допомогою мобільного банкінгу або спеціальних додатків для ПК або смартфона.

В даний момент на території нашої країни успішно працює більше 80-ти банківських установ. Вони готові запропонувати оформити кредит на карту фізичній особі, причому найчастіше зустрічаються саме кредити на три роки. Наші фахівці так само розрахували і середнє значення реальної процентної ставки для кредитних карт. Якщо клієнт банку прийняв рішення знімати свої кошти в банкоматі емітента, то відсотки складуть 43.7% в рік. Для тих, хто використовує банки інших установ, процентна ставка буде вище – 44,2% щорічно. Найвигіднішим способом використання карткових кредитів є оплата покупок в торгових мережах, тут середній розмір процентної ставки за рік складе близько 41.38%.

Середньостатистичні умови для українських банків – видача кредиту на карту на три роки, сума його навряд чи перевищить сорок тисяч гривень. Іноді співробітники схвалюють заявки і на п’ятдесят тисяч гривень, але це буває не часто. Мінімальний кредит для фізичної особи – п’ятнадцять тисяч гривень.

Що стосується комісійних нарахувань за зняття готівкових коштів з картки, то середній розмір їх становить 4.35%, якщо брати гроші в банкоматі конкуруючої установи, і 3.84% – якщо використовувати банкомат емітента.

Вас також може зацікавити можливість:

Був проведений детальний аналіз пропозицій від різних банків, які беруть участь в кредитуванні громадян через картки. Для проведення досліджень було прийняте рішення зупинитися на терміні 3 роки. За отриманими результатами було складено рейтинг п’яти найбільш вигідних банків, які готові видати позику.

Кращі кредитні картки України 2021

 

Банк/назва картки

Пільговий період Процентна ставка

Додаткові умови та можливості

Чорна картка від Монобанку 62 дні 3,2% на місяць
  • відсутність комісій за оплату КП та зв’язку;
  • 5% – сума обов’язкового платежу;
  • комісія за зняття – 4%;
  • кешбек до 20%.
“Зелена” картка від А-банка 62 дні 3,7% на місяць
  • швидке оформлення;
  • кредитний ліміт до 200 000 гривень
  • кешбек до 20%;
  • 5% – сума обов’язкового платежу.
“Універсальна” картка від ПриватБанку 55 днів 3,6% на місяць
  • кредитний ліміт до 50 000 гривень;
  • 7% річних на залишок особистих коштів;
  • комісія за зняття готівки – від 7 грн.
“Максимум” від Альфабанку 62 дні 3,3% на місяць
  • до 200 000 гривен кредитного ліміту;
  • до 20% кешбеку на покупки;
  • до 24 місяців на виплату;
  • 5% – сума щомісячного обов’язкового платежу.
“ВСЕМОЖУ” від ПУМБ 62 дні 3,99%на місяць
  • щомісячний платіж 3%;
  • можливість отримати оплату частинами на 3 місяці;
  • конвертація коштів у валюту без комісій;
  • кредитний ліміт до 200 000 гривень.
Кредитна карта від банку Credit Agricole 62 дні 3% на місяць
  • мінімальний платіж 5% в місяць;
  • комісія 3% на зняття готівки;
  • кредитний ліміт до 250 000 гривень.
“Велика п’ятірка” від ТАСкомбанку 55 днів 3,6% на місяць
  • до 100 000 гривень кредитного ліміту;
  • 2% кешбек на покупки;
  • 10% на залишок особистий коштів;
  • 4,9% за зняття готівки в банкоматах.
«Card Blanche White» від Ідея Банку 92 дні 4% на місяць
  • до 200 000 гривень кредитного ліміту;
  • безкоштовне обслуговування;
  • до 10% кешбек;
  • 4% за зняття кредитних коштів і 1% за особисті.

Якщо проаналізувати пропозиції банків, то можна зробити висновок, що всі вони пропонують досить вигідні умови за користування кредитними коштами. Однак кожна фінансова установа при цьому має свої особливості та привілеї для клієнтів, зупинимося докладніше на найпопулярніших з них.

Карта Monobank

Монобанк привертає зручним мобільним додатком. У ньому відображаються всі отримані картки, в тому числі й кредитна. Простий і зрозумілий інтерфейс дозволяє проводити всі операції онлайн. А якщо врахувати, що оформлення карти можливе не виходячи з дому, то це безсумнівно стає великою перевагою. Постійні оновлення, впровадження акцій, нагород і навіть невеликих ігор додає азарту й змушує активніше користуватися банківським продуктом.

Карта “Універсальна” від ПриватБанку

“Універсальна” – класична кредитна карта, яку безкоштовно вручають всім клієнтам. Саме завдяки такому широкому поширенню про кредитку знають практично всі жителі України. Вона відображається в мобільному додатку, тому зручна для проведення будь-яких розрахунків та банківських операцій. До того ж, саме на неї оформляється оплата частинами, розстрочка.

ПУМБ карта “ВсеМожу”

ПУМБ пропонує найвигідніші умови для зняття готівки з кредитних коштів. Карта “ВСЕМОЖУ” підійде тим, кому регулярно необхідна готівка. Великий кредитний ліміт, який можна збільшити, якщо принести документи про доходи – головні переваги банківського продукту.

Кредитна карта Альфа Банку “Максимум”

“Максимум” завоювала популярність завдяки лояльним умовам кредитування, великий мережі банкоматів по всій Україні, кешбеком до 20% на покупки, а також можливістю оформляти розстрочки на оплату товарів тривалістю до 24 місяців.

ТОП-5 кращих кредитних карток 2019-2020 років

  1. Forward Bank з програмою «Виручалка МАХ». Розмір реальної процентної ставки становить 39.8% в рік. Клієнт повинен буде виплачувати комісію щомісячно в розмірі 1.5%, якщо ж знадобиться зняти гроші, доведеться заплатити не менше тридцяти гривень. Якщо сума більша, буде знято рівно два відсотки від неї. У цьому банку вам видадуть кредит на суму до двадцяти тисяч гривень, причому на протязі дев’яноста днів користуватися грошима можна пільгово. Розмір процентної ставки – 20.5%.
  2. Другу позицію в рейтингу займає Мегабанк, який пропонує клієнтам оформити кредитку для здійснення операцій, пов’язаних зі зняття готівки. Розмір реальної процентної ставки – 40.59%, і тут не доведеться платити щомісячну комісію. Є обмеження на суму позики – 15 тисяч гривень, тривалість пільгового періоду – до п’ятдесяти п’яти днів. При знятті доведеться заплатити не менше 2 гривень – 4% від суми, яку необхідно зняти.
  3. Укрсоцбанк пропонує вигідні умови кредитування по карті, якщо розглядати програми Classic і Standard, їх так само називають картою можливостей. Розмір реальної процентної ставки – 41.57%, за отримання готівки доведеться платити 3.8% від суми, зате немає щомісячних комісій. Відсоткова ставка – 38% щорічно, тривалість пільгового періоду – до 45 днів, так само діє обмеження по сумі – не більше 50 тисяч гривень.
  4. Приватбанк так само пропонує вигідні умови для громадян України. Досить розглянути його універсальну програми з картами Mastercard Standard та VISA Classic. Реальна ставка відсотків становить 45.79%, не доведеться платити щомісячні комісії, але при знятті готівки потрібно внести 4% від суми, яку ви знімаєте. Пільговим вважається період в п’ятдесят п’ять днів, доступна сума – не більше ніж 25 тисяч гривень, процентні ставки – 43,2% Клікнувши по цій карті – дуже швидко можна стати її щасливим володарем).
  5. Райффайзен Банк з програмою «Хочу-карта» замикає п’ятірку лідерів, тут розмір реальної процентної ставки – 46.95%. За те, щоб зняти гроші, доведеться заплатити три відсотки від суми зняття, але не потрібно щомісяця оплачувати комісію. Відсоткова ставка – 45% в рік, максимальний розмір кредиту не перевищує п’ятдесят тисяч гривень. Пільговий період обмежується терміном у п’ятдесят сім днів.

Отже, можна говорити про те, що найоптимальніша програма кредитування за кредитними картками у Forward Bank. Щоб детально вивчити всю інформацію та умови співпраці, зайдіть на офіційний сайт фінансової установи, або відвідайте відділення банку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4,43 из 5)
Завантаження...