Криптовалюта з ростом популярності біткоїнів перестали бути чимось незвичайним. Це теж цікава область, в яку можна вкласти гроші та добре заробити. Ми висвітлимо найперспективніші криптовалюти, допоможемо зорієнтуватися в цій сфері і визначити, в яку валюту вкладатися буде найвигідніше.

Особливості технологій

Будь-яка криптовалюта відрізняється від державної тим, що не має ніякого фізичного забезпечення. Крім цього, операції з нею гарантують анонімність, а централізація, притаманна банкам, повністю відсутня. Біткоін має відкритий вихідний код, що дозволяє створювати аналогічні йому криптовалюти. Вартість такої валюти залежить від її затребуваності, складності її видобутку. Курс може значно відрізнятися, однак цілком можна виділити перспективні криптовалюти в 2020 році.

В яку криптовалюту інвестувати в 2020 році?

Крім популярної у всьому світі валюти, що тримається у всіх на слуху, під назвою біткоін, досить багато аналогів. Ми вирішили привести найбільш вигідні та популярні варіанти, які можуть принести прибуток своєму власникові.

Stratis

На сьогоднішній день курс цієї валюти становить близько $ 6,28, капіталізація більше 20 мільйонів доларів. Поки це не найпопулярніша валюта, однак експерти прогнозують її зростання найближчим часом, а це значить, що вигідні вкладення принесуть прибуток вже через кілька місяців. Дана грошова система працює на системі блокчейн. Творці планували створити просту і зручну систему оплати, яка зможе завоювати ринок. Особливістю Stratis є унікальна платформа, що дозволяє працювати з додатками, розрахованими на корпоративне використання. Код валюти закритий, що забезпечує високу безпеку і надійність при проведенні операцій. Завдяки унікальній платформі додатки можна розробляти на C# і .NET, це підвищує попит серед компаній, які використовують криптовалюти для оплати операцій.

Monero

Зараз стоїть близько 47,34 доларів, капіталізація 707 888 583 доларів. Це порівняно свіжа валюта, що з’явилася близько трьох років тому і практично відразу змогла вирватися в лідери найпопулярніших криптовалют. Це абсолютно самостійна одиниця, яка до біткоін не має ніякого відношення. Творці ставили в якості основної мети розробку максимально анонімного сервісу, який зміг би захищати дані учасників транзакцій за допомогою протоколу CryptoNote. Програма створює унікальний код, який дозволяє використовувати кільцеві сигнатури. Під час здійснення операцій програма використовує одноразові ключі. Влітку 2016 року було відзначено зростання курсу валюти, яка стала викликати у користувачів жвавий інтерес. Багато мережевих ринків перейшли на монеро як засіб платежу.

Прогноз криптовалюти на 2020 рік показує, що інтерес до даного варіанту з боку учасників ринку буде тільки рости, як наслідок, курс буде підвищуватися. Розробники регулярно впроваджують нові технології, збільшується кількість користувачів криптовалюти.

DashCoin

Вирішуючи, в які криптовалюти вкладати гроші, можна розглянути в якості перспективного варіанта DashCoin. Поточний курс становить 184 долари, а капіталізація – 1 709 133 780 доларів. Фахівці вважають, що 2020 рік для валюти буде вдалим, і курс встигне підрости, незважаючи на те, що в минулому році відзначалося падання вартості Dash. Зростання інтересу викликало оновлення програмного забезпечення, виробленого в 2020 році.

Розробники впровадили нові властивості, завдяки яким стало можливим використовувати мережі другого рівня. Користувач зможе створити свій гаманець, в який можна буде заходити не тільки з комп’ютера, але й з будь-якого іншого електронного пристрою.

MaidSafeCoin

Вартість цієї валюти становить 600 доларів. База стара, її добре знають просунуті користувачі, так як вона існує більше десяти років. Підвищення курсу криптовалюти сталося зовсім недавно, завдяки запуску нового програмного забезпечення Alpha MVP.

Ця криптовалюта підходить для інвестування, якщо ви боїтеся витоку інформації, так як програма спочатку шифрує дані вашого комп’ютера, потім вони надходять на децентралізований сервер. Отримати доступ до даних можна без дозволу їх власника.

Factom

Нові криптовалюти завжди викликають інтерес і побоювання, однак експерти вважають, що Factom найближчим часом буде набирати міць і викликати у користувачів все більший інтерес. Особливість даного платіжного засобу полягає в можливості створення своєї постійної бази даних серед компаній. Така база буде зберігати в собі всі ланцюги блоків, що дозволить передавати інформацію у вигляді потоку всередині власної мережі. Особливий інтерес валюта викликає у китайців. Контракти підписало вже 20 міст.

Ethereum

При пошуку того, які криптовалюти будуть рости в 2020, варто звернути увагу на Ethereum, курс якого на сьогоднішній день складає близько 288 доларів. Ця валюта актуальна не тільки в Росії, але й у всьому світі. Особливістю бази є те, що її створила команда професіоналів, які регулярно модернізують платформу, завдяки чому майнінг монет можна проводити значно швидше, ніж раніше.

За останні два роки курс валюти виріс на 1000%, експерти стверджують, що зростання продовжиться і в 2020 році. Існує думка, що це єдина валюта, здатна скласти серйозну конкуренцію гучному біткоін і перевищити його курс.

NEM

Ця валюта поки має невисокий курс, всього 0,23 долара, однак криптовалюти, в які варто інвестувати, не завжди спочатку мають високий курс. Капіталізація досить значна, вона становить 2 150 557 622,6 доларів. Ця валюта є японської розробкою, що побачила світ у 2015 році. Інтерес до даної цифрової системи оплати досить швидко перейшов за межі Японії. Основою служить децентралізована анонімна мережа Мідзін, яка спочатку розроблялася для безпечного проведення операцій банками. Цікавою особливістю мережі є здатність проводити більше 3000 транзакцій в секунду, що свого часу зацікавило великий японський банк Sumishin Net Bank. Для роботи криптовалюта застосовує відкритий код і алгоритм POI.

Якщо розвиток мережі торкнеться азіатських країн, курс валюти зросте досить відчутно, благо рейтинг капіталізації демонструє високі показники. NEM в першу чергу викличе інтерес у трейдерів, що володіють великим оптом, які готові почекати потрібний момент, щоб отримати значний прибуток.

Litecoin

Курс цієї криптовалюти становить $ 44,82 долара. При виборі, які краще купувати, варто звертати увагу на капіталізацію: в даному випадку вона становить 2 353 953 053 доларів. Litecoin з’явився в 2011 році та є форком біткоіни. Розробники планували зробити з нього альтернативу останньому, проте валюта не є точною копією ВТС. При використанні лайткоіна емісія буде вище, а транзакції можна здійснювати швидше. Незважаючи на відносно невисокий курс, валюта має високу популярність. Майнери навіть називають її сріблом в цифровій сфері. Це надійна платформа, яка може похвалитися стабільністю і високою до неї інтересом з боку користувачів.

Проте, валюта має і чимало подібностей з біткоін. Наприклад, спосіб видобутку монет аналогічний, також немає ніякої централізації управління, емісія обмежена. Якщо транзакція була розпочата, скасувати її неможливо. При цьому система підтримує анонімність своїх користувачів. Грошова система має власні електронні гаманці, де можна зберігати монети. Для отримання Litecoin потрібно займатися майнінгом, який потребує використання потужної техніки. Майнер, як і в випадку з біткоіни, отримує цифрові монети при правильному проведенні транзакції. Отримати цифрові грошові одиниці можна, використовуючи крани. Цей спосіб пропонує велику кількість серверів. Існують цифрові обмінні пункти, де можна змінювати криптовалюти або купувати монети.

Найбільш популярна валюта

На питання, яка криптовалюта найперспективніша, можна чітко відповісти – Bitcoin. Його курс становить 10545 доларів, а капіталізація – 177 558 867 151 доларів. Валюта була створена в 2009 році і стала першою. Аналоги стали з’являтися значно пізніше. Дана криптовалюта має тенденцію до зростання курсу, тому вже зараз вигідно її інвестувати. Це серйозна альтернатива існуючої в світі фінансовій системі. Деякі експерти стверджують, що біткоіни міг би стати світовою валютою, проте поки таких тенденцій не спостерігається, і не кожна країна приймає чеки за таким принципом.

ВТС виконують функції звичних грошей, проте не мають ніякого підкріплення (золотом або товарами), багато компаній користуються цією криптовалютою для оплати послуг або покупки товарів. Bitcoin, хоч і схожий на фідуціарні гроші, має ряд особливостей:

  • Децентралізація – основна притаманна електронним криптовалюта характеристика. У них немає єдиного центру управління.
  • Транзакції не зашифровані, при цьому повністю відкриті, анонімні.
  • Держава не має можливості контролювати мережу.
  • Варто мати на увазі, що емісія валюти обмежена 21 млн. ВТС, за рахунок чого неможлива інфляція даної системи.
  • Застосовується відкритий код, який використовується програмістами для збільшення числа криптомонет.
  • Незважаючи на існування аналогічних криптовалют, біткоін є лідером на ринку. Його можна сміливо назвати найбільш вигідним вкладенням. Тому, вирішуючи, яку криптовалюту зараз вигідно купувати, неодмінно варто звернути увагу на нього.
  • Це безпечний і повністю анонімний спосіб здійснення транзакцій.
  • Криптовалюти цікаві для великих інвесторів, які хочуть примножити свої капітали.

І незважаючи на істотні зміни курсу, які спостерігаються на початку цього року, перспективи у біткоін, все ще дуже великі.

Про кожну монету докладніше ви зможете прочитати на нашому сайті у відповідному розділі.

Які можуть існувати ризики?

Вибираючи, яку криптовалюта купити в 2020, потрібно оцінювати і можливі ризики. Незважаючи на те, що цифрова одиниця не схильна до інфляції, з нею можуть виникнути проблеми іншого характеру. Перш за все, будь-яка електронна валюта існує за рахунок попиту на неї, чим він менший, тим вартість її менше. По суті криптовалюта нічого собою не представляє і є таким же товаром, як будь-який предмет, який користується попитом. Рости така валюта буде виключно тоді, коли на неї є попит і ажіотаж. Саме тому робити вкладення в перспективні криптовалюта має сенс тільки в той момент, коли попит на них зростає. З падінням попиту падатиме і ціна.

На даний момент для багатьох електронних валют спостерігається так званий памп, коли інтерес до них штучно підігрівають, і ціна підвищується. Ринкова ціна криптовалют істотно відрізняється від їх реальної вартості. Коли памп доходить до піку, починається зворотний процес, який фахівці називають дамп, валюта починає знецінюватися, і користувачі намагаються продати її якомога швидше. Простежити ці явища можна, уважно вивчивши графік розвитку лайткоіна. У 2013 році валюта подорожчала в кілька разів, і користувачі почали її активно скуповувати. Після цього зростання дійшло до піку, і валюта сильно знецінилася. На даний момент можна спостерігати набір популярності даного платіжного засобу, ціна якого за останній рік зросла більш ніж в три рази.

Поки курс зростає, найперспективніші криптовалюти 2020 купувати можна, але варто позбутися від них, поки вони не почали падати. За принципом штучного накачування працюють багато фінансових систем, неважливо, що є товаром – біткоіни, акції якої-небудь компанії або інші речі. Дійшовши до піку популярності, криптовалюта може обрушитися. Вона почне стабільно працювати тільки в тому випадку, коли її курс перестане стрімко зростати, залишаючись на реальній вартості валюти, але це можливо, тільки коли ажіотажу немає, і платіжною системою користуються корпорації для здійснення розрахунків між собою. Для того щоб заробити, не варто чекати піку популярності криптовалюти. Продати її потрібно раніше, ніж вона встигне обвалитися.

Актуальний курс криптовалют також є на нашому сайті.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...