ВАЖЛИВО! Стаття оновлена з урахуванням отримання допомоги з безробіття під час ситуації, що склалася в Україні.

Зараз непростий час для всієї країни. Кожному громадянину України необхідна допомога і соціальний захист. У зв’язку із закриттям організацій, припиненням роботи фірм і підприємств, багато українців залишилися без роботи – були скорочені, звільнені. Єдиним шансом на отримання засобів до існування такої категорії громадян стає Центр зайнятості, де кожен має законне право стати на облік.

Содержание

Отримання допомоги по безробіттю в період карантину

Бувають моменти в житті, коли людина особливо гостро потребує підтримки держави. Так, наприклад, втративши роботу з будь-якої причини, українець залишається без засобів для існування. Адже у пересічного громадянина зарплата після оплати комуналки і придбання продуктів не дозволяє ще й відкладати «на чорний день». Але, якщо людина працювала офіційно і з нього вичитали всі податки, він має повне право на виплати з безробіття. А хто не працював? Законодавство подумало й про такі категорії населення.

Перше, що слід знати – допомоги по безробіттю в період карантину для запобігання поширенню нового коронавируса COVID-19, попри всю дезінформації, як і раніше виплачуються і будуть виплачуватися. За останніми статистичними даними в Україні близько 700 тис. Осіб втратили роботу. Що робити новим безробітним, як буде відбуватися процес присвоєння статусу і що робити тим, хто вже стоїть на обліку в Центрі зайнятості – розповімо далі.

Як працювали Центри зайнятості в березні-квітні 2020

Як і більшість установ, Центри зайнятості по всій країні перейшли на віддалений режим роботи. Це означає, що прямого контакту з відвідувачами не буде. Однак робота ведеться в повній мірі – з тими, хто вже стоїть на обліку, і з громадянами, які тільки збираються стати офіційно безробітними.

Кожна філія Центру зайнятості розмістив на своїх дверях, а також сайтах, оголошення про зміни в роботі. Крім загальної інформації, там, в обов’язковому порядку, вказується адреса електронної пошти (для листування та надсилання документів) і номер телефону чергового фахівця (у разі непередбачених ситуацій, проблем, роз’яснень).

Як встати на біржу праці (в Центр зайнятості) онлайн?

На офіційному сайті Центру зайнятості написана покрокова інструкція про те, як подати документи онлайн в період карантину:

  1. На сайті ЦЗ (www.dcz.gov.ua) потрібно вибрати рубрику “Електронна подача документів” і уважно прочитати, що від вас вимагається.
  2. Виберіть Центр зайнятості, куди ви плануєте стати на облік як безробітний.
  3. Завантажте 2 заяви. Необхідно заповнити заяви за зразком, який представлений на сайті, і заповнити їх своєю рукою.
  4. Далі потрібно відсканувати / зробити фото заяв, а також всіх необхідних документів.
  5. Додайте 2 заяви та копії документів в якості вкладення до електронного листа обраного центру зайнятості. У темі вкажіть ПІБ, приклад “Електронне Подання документів – Іваненко Іван Іванович”.

Увага! При формуванні електронного пакета документів НЕ користуйтеся архиваторами! Такі пакети будуть відхилені поштовими сервісами державної служби зайнятості з метою безпеки! Врахуйте, що документи, в тому числі по електронній пошті, потрібно подавати в робочі години робочих днів.

Обов’язково потрібно буде донести оригінали документів протягом 10 днів після закінчення карантину відповідно до постанови КМУ від 19.09.2018 № 792. Час донесення документів може бути продовжено з поважної причини, передбаченої п.28.

Терміни надання статусу безробітного на час карантину

Важлива зміна – присвоєння статусу “безробітного” буде здійснюватися в день подачі заяви. Відповідно, призначення виплати також почнеться з дня реєстрації. Семиденний період, який раніше надавався на посилений пошук нової роботи, скасований, адже людина не має можливості відвідувати співбесіди.

Алгоритм дій для реєстрації в ЦЗ

  1. Збір необхідного пакету документів – копій паспорта, ІПН, трудової книжки, трудового договору (якщо є), документа, що підтверджує освіту, військового квитка / УБС (при наявності), медичних довідок і документів, які свідчать про інвалідність (довідки МСЕК), номера телефону.
  2. Передача пакету документів співробітникам Центру зайнятості. Це можна зробити двома способами: відправити копії за вказаною електронною поштою, або покласти конверт з паперами в ящик для кореспонденції, який знаходиться в холі установи.
  3. Очікувати зв’язку з фахівцем. Заявки обробляються щодня.

Важлива інформація для тих, хто вже стоїть на обліку

  1. Все спілкування з кар’єрним радником відбуватиметься в віддаленому режимі – через електронну пошту або по телефону.
  2. Дата особистого візиту, яка була призначена до карантину, буде перенесена.
  3. Все відвідування Центр зайнятості під час карантину скасовані. Це стосується і семінарів, і навчань, і курсів.
  4. Всі санкції – штрафи за невідвідування, пропуск заняття і так далі скасовані.
  5. Будь-які зміни, які будуть з’являтися, в обов’язковому порядку публікуються на сайті ЦЗ.

Як встати в Центр зайнятості в 2023 році?

Як і раніше, отримати офіційний статус безробітного в Україні можна, ставши на облік у Центр зайнятості. Реєструється безробітній, який звернувся за сприянням у працевлаштуванні, незалежно від зареєстрованого місця проживання або перебування. Оскільки в Україні працює Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості, стати на облік у Центрі зайнятості можна незалежно від наявності реєстрації за місцем проживання або перебування.

Особливості взяття на облік на біржу праці та отримання статусу безробітнього передбачають збір необхідної документації та вступ до найближчого Центру зайнятості. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів № 613, повторний процес взяття на облік у ЦЗ і виплата допомог можлива, якщо раніше надану матеріальну допомогу було отримано в термін до 360 днів (для безробітних передпенсійного віку – 2 роки) упродовж двох років із моменту першого отримання виплати з безробіття.

З 2022 року поступово збільшуватиметься максимальна сума допомоги з безробіття поки не дойде до показника в 10 736 грн..

Допомога по безробіттю: оновлення

Міністерство соціальної політики ухвалило рішення оновити процедуру та умови надання допомоги по безробіттю. З цією метою направлено новий проект наказу, представлений громадськості. Як і сьогодні, призначати виплати будуть центри зайнятості, починаючи з восьмого дня реєстрації безробітнього за його заявою.

Розмір допомоги буде визначено залежно від показань Держреєстру і залежатиме від заробітної плати (прибутку) та страхового стажу. За відсутності цієї інформації – довідок про грошове забезпечення, виданих військовим комісаріатом, військовою частиною. Виплачуватися кошти по безробіттю застрахованим особам можуть не більше 360 календарних днів і 720 календарних днів особам передпенсійного віку.

Залежно від тривалості безробіття розмір допомоги знижуватиметься та виплачуватиметься у відсотковому співвідношенні до визначеного розміру:

  • перші 90 днів – 100% виплат;
  • наступні 90 календарних днів – 80% виплат;
  • далі – 70%.

29.10.2022 року набрав чинності Закон України, який удосконалив положення законодавчих актів щодо виплати допомоги по безробіттю та сприяння зайнятості населення й оновив процедуру та умови виплати допомоги по безробіттю.

Конкретні оновлення розглянемо нижче.

Хто буде отримувати допомогу по безробіттю у 2023 році?

Згідно ч.1 ст.43 Закону України «Про зайнятість населення» статус безробітного надається:

  • особам працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), які через відсутність роботи не мають заробітку, готові та здатні приступити до трудової діяльності;
  • особам, які працювали і були звільнені у зв’язку з припиненням або перепрофілюванням підприємств, скороченням чисельності штату;
  • інвалідам, які не досягли пенсійного віку і отримують пенсію по інвалідності або соцдопомогу.

Право на допомогу по безробіттю збережеться за громадянами в разі, якщо страховий стаж було перервано з причин, які законодавством України визнано поважними. Але при цьому не пізніше місяця після переривання страхового стажу необхідно зареєструватися в Центрі зайнятості.

Допомога по безробіттю надається тільки тим громадянам, які отримали офіційний статус безробітного, страховий стаж яких протягом попередніх 12 місяців до отримання статусу безробітного становить не менше семи місяців за даними Держреєстру обов’язкового державного соціального страхування.

Як отримати допомогу по безробіттю?

Для початку потрібно стати на облік в Центрі зайнятості і отримати статус безробітного.

Через скільки днів після звільнення потрібно встати на біржу праці в Україні?

Отримати офіційний статус безробітнього можна, ставши на облік у Центр зайнятості. У кожного громадянина є термін від 9 до 12 місяців (а залежно від статті звільнення), протягом якого він може звертатися по державну допомогу. Варто зазначити, що чим раніше українець звернеться до ЦЗ, тим швидше він почне отримувати грошові кошти.

Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться незалежно від реєстрації за місцем проживання чи перебування, оскільки в Україні діє Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості.

Процедура взяття на облік на біржу праці та отримання статусу безробітного передбачає збір усіх необхідних документів (їхній перелік наведено нижче) та звернення до найближчого ЦЗ.

Під час взяття безробітнього на облік, на нього заводиться персональна картка, в якій зазначаються особисті дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць і рік народження, місце прописки або перебування;
  • ІПН;
  • серія та номер паспорта;
  • відомості про останнє місце роботи або вид діяльності, підставу для припинення трудових відносин, відповідно до запису в трудовій книжці, або іншого виду діяльності, що підтверджено документально).

Які документи потрібні для центру зайнятості?

Реєстрація безробітних в центрі зайнятості проводиться при подачі наступного пакета документів:

  • паспорта громадянина України;
  • облікової картки платника податків;
  • трудової книжки або цивільно-правового договору;
  • документа про освіту (диплома, свідоцтва, сертифіката і т. д.);
  • військового квитка із зазначенням дати взяття на облік (в разі необхідності);
  • довідки з останнього місця роботи про розмір заробітної плати (необхідна, якщо страховий стаж за останні 12 місяців становить не менше півроку).

Додатково до основного переліку документів, необхідних для постановки на облік безробітного, співробітники Центру зайнятості можуть попросити надати ряд довідок. Так, інваліди, які не досягли пенсійного віку і отримують відповідну пенсію або соцдопомогу, подають копію довідки до акта огляду МСЕК та при наявності пред’являють індивідуальну програму реабілітації.

Для іноземців, які постійно проживають в Україні, передбачена необхідність у пред’явленні посвідчення (дозволу) на проживання. Переселенці пред’являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи і подають її копію. При цьому, якщо у переселенця відсутні документи, що підтверджують факт його звільнення, в ЦЗ також пред’являють:

  • заяву про припинення трудових відносин, справжність підпису на якій нотаріально завірена, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців), або відповідне рішення суду – в разі припинення трудових відносин в судовому порядку;
  • розрахунковий документ (квитанцію), що підтверджує відправку такої заяви роботодавцю рекомендованим листом з описом вкладення.

Мікропозики під 0% для безробітних

В індивідуальних випадках можуть знадобитися інші документи, які підтверджують інвалідність, вид на проживання (для іноземців) або інші обставини:

  • іноземцям обов’язково потрібно надати вид на проживання;
  • переселенці повинні показати оригінал довідки про внутрішнє переміщення і залишити її копію;
  • також потрібно надати документ, що підтверджує розірвання трудового договору.

Розмір допомоги по безробіттю в Україні

Постановою Правління фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття № 175 від 12 вересня 2018 року встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2022 році, який сягнув 1630 грн. для тих, хто останні 12 місяців працював неповний робочий день. Для працівників зі звичайним режимом праці мінімальна допомога становила 1800 грн.

На період карантину і ще 30 календарних днів після закінчення карантину мінімальна сума допомоги буде дорівнювати 1000 грн.

Мінімальна допомога виплачується тим, хто за останній календарний рік має страховий стаж менше шести місяців або звільнений з останньої роботи з підстав, передбачених пп. 3, 4, 7 і 8 ст. 40, ст.ст. 41 і 45 КЗпП, а також випускникам навчальних закладів (без досвіду роботи) і демобілізованим зі служби в армії.

Розмір допомоги по безробіттю залежить від величини страхового стажу застрахованої особи, визначається у відсотках до її середньої зарплати і становить:

  • до трьох років – 50%;
  • від 3 до 6 років – 60%;
  • від 6 до 12 років – 60%;
  • від 12 до 18 років – 65%;
  • від 18 до 24 років – 70%;
  • від 24 до 30 років – 75%;
  • понад 30 років – 75%.

При цьому сума виплати не може бути меншою за мінімальний розмір допомоги по безробіттю, який встановлюється правлінням Пенсійного фонду.

Мінімальний розмір допомоги призначають громадянам, яких у встановленому порядку визнано безробітними, але за останні 12 місяців мають страховий стаж менше ніж сім місяців, а також громадянам, звільненим із підстав, передбачених спеціальними законами України. Громадянам, які отримають допомогу протягом 120 днів, наступний період оплачується також у мінімальному розмірі.

Максимальний розмір не може перевищувати полуторний розмір мінімальної заробітної плати, яка встановлена на початок року. У 2022 році цей показник становить 6500 грн.

Як довго відбуваються виплати?

Згідно з українським законодавством, загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років. Однак існує низка нюансів (зокрема, стаття звільнення), які впливають на тривалість надання фінансової допомоги безробітним.

Період, протягом якого здійснюються виплати допомоги по безробіттю, залежить від страхового стажу застрахованої особи і становить:

  • до 3 років – 180 календарних днів;
  • від 3 до 6 років – 210 календарних днів;
  • від 6 до 12 років – 240 календарних днів;
  • від 12 до 18 років – 270 календарних днів;
  • від 24 до 30 років – 330 календарних днів;
  • понад 30 років – 360 календарних днів.

Законом передбачено деякі категорії громадян, яким встановлено інші строки виплати допомоги по безробіттю.

Громадянам, які звільнилися з останнього місця роботи за угодою сторін або за власним бажанням, виплата допомоги починається з 31 дня. Також визначено категорії осіб, звільнених з підстав, що визначені відповідними законами, виплата допомоги починається з 91 дня.

У світлі останніх подій і реформ багато українців побоювалися того, що виплату взагалі можуть скасувати. Але віцепрем’єр-міністр України заспокоює, що її ніхто скасовувати не збирається, а ось розрахунок і порядок виплати допомоги по безробіттю може трохи змінитися.

Кар’єрні радники

З початку січня 2019 року і по сьогоднішній день визначитися з роботою допомагають кар’єрні радники.

Кар’єрні радники допомагають безробітним усвідомити їх сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема здібності, навички. Кар’єрний радник складає індивідуальний план надання послуг або план працевлаштування, щоб клієнт свідомо підходив до своїх можливостей на ринку праці. Кар’єрні радники повинні підтримувати безробітного в прийнятті рішень, пов’язаних з кар’єрою.

Чи можна відмовитися від запропонованої службою зайнятості роботи? Так, але при цьому необхідно знати визначені Законом України «Про зайнятість населення» критерії підходящої для вас роботи. Якщо громадянин, зареєстрований в Державній службі зайнятості як безробітний, відмовиться від двох пропозицій підходящої роботи, в тому числі за набутою професією за направленням територіального органу, а безробітний, який вперше шукає роботу і не має професії (спеціальності), відмовиться від двох пропозицій проходження професійної навчання в період з дня реєстрації (перереєстрації), то Центр зайнятості припиняє реєстрацію такої особи як безробітної. В такому випадку подальша реєстрація можлива не раніше ніж через 90 календарних днів.

Як розраховується допомога з безробіття в Україні

Уряд встановив середню суму виплати – 2 481 гривень. Як розраховується допомога по безробіттю? Кожна людина може зробити розрахунок допомоги по безробіттю самостійно. Можна скористатися онлайн-калькулятором на сайті служби зайнятості або іншого офіційного порталу.

Як нараховуються виплати на біржі праці і які показники для цього потрібні?

Для розрахунку допомоги знадобиться:

  • загальна кількість страхового стажу;
  • розмір страхового стажу за останні 12 місяців;
  • кол-во років, які залишилися до пенсії;
  • стаття-причина звільнення;
  • інформація про доходи за останній рік.

Калькулятор сам вирахує імовірну суму допомоги. Остаточний розмір підрахують в ЦЗ. Якщо всі дані вписані правильно, то обидва результату будуть однаковими.

В яких числах виплачують допомогу з безробіття?

Як виплачується допомога по безробіттю і довго його чекати? Багатьох цікавить питання – якого числа виплати в центрі зайнятості, чи бувають затримки.

Виплату часто виробляють, як і зарплату – двічі на місяць. Хоча і не буде порушенням закону робити це один або три рази на місяць. На допомогу можна розраховувати після 7-го і 21-го числа кожного місяця.

Перші місяць-два після оформлення можливі затримки з виплати у зв’язку з перевіркою всіх наданих даних. Можливо, що перший раз безробітний отримає мінімальну допомогу, а наступного разу – перелічене з доплатою за попереднього місяця. Також можливі виплати частинами – залишок на місяць (якщо статус безробітного було надано в другій декаді) і сума, яка сформувалася за повний місяць.

Досить низька сума допомоги стимулює українців якомога швидше знайти нове місце роботи.

Відвідування центру зайнятості та підбір підходящої роботи

Після присвоєння статусу безробітного необхідно відвідувати ЦЗ (не рідше одного разу в 30 календарних днів) і співпрацювати з кар’єрним радником в підборі підходящої вакансії. Спеціаліст призначає дату і час наступного візиту, тому не доведеться брати талончик або стоять у живій черзі.

Підходящою роботою вважається та, яка відповідає вашому освіти, професійних навичок і досвіду роботи.

Якщо протягом 6 місяців з дня реєстрації безробітному не змогли знайти роботу за фахом, то йому запропонують пройти перенавчання на іншу професію з урахуванням його здоров’я, здібностей і потреб ринку праці. При зміні професії за направленням ЦЗ, пошук роботи здійснюється як за новою, так і за попередньою спеціальністю. Дворазовий відмова від запропонованої роботи є підставою для зняття з реєстрації в центрі зайнятості та позбавлення статусу безробітного.

Повторна реєстрація в центрі зайнятості можлива не раніше, ніж через 90 календарних днів з дня припинення реєстрації. В цей тримісячний період служба зайнятості надаватиме вам тільки консультаційні послуги, виплата допомоги по безробіттю проводитися не буде.

Зверніть увагу, що пропуск призначеної дати відвідування центру зайнятості без поважних причин тягне за собою скорочення виплат і / або зняття з обліку. Поважними причинами, наявність яких підтверджено документально, є: хвороба громадянина, смерть членів його сім’ї та родичів, догляд за хворою дитиною до 14 років, відвідування лікарні, судових та правоохоронних органів, військкоматів, інших держустанов і інші обставини, що перешкоджають відвідуванню ЦЗ.

“Рука допомоги”

Протягом двох років буде працювати програма для безробітних українців «Рука допомоги», на яку МВФ виділив близько 20 млн грн. Цей проект створений для того, щоб повернути на ринок праці тих, хто з яких-небудь причин опинився за його рамками.

Безробітним буде надана підтримка, допомога у створенні бізнес-планів, консультація фахівців і безвідсотковий кредит в розмірі до 65 000 грн на відкриття власної справи. Передбачається, що учасники програми зможуть не тільки самі працевлаштуватися, але, можливо, також створити робочі місця для інших людей, які в силу обставин втратили роботу.

До програми «Рука допомоги» можна приєднатися, якщо ви:

  • вимушений переселенець або отримуєте допомогу як член малозабезпеченої сім’ї і прагнете самостійно визначати свою долю, але потребуєте підтримки на старті;
  • проживаєте в Полтавській, Харківській, Львівській областях, в Баранівської міської ОТГ Житомирської області, коптевської сільській ОТГ Чернігівській області та Миколаївською міською ОТГ Донецької області.

Для того щоб подати заявку на участь, необхідно:

  1. Звернутися до районного управління з питань соціального захисту населення або до базового центру зайнятості за місцем проживання.
  2. Написати заяву на участь у програмі проект «Рука допомоги».
  3. Надати довідку про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи.

Міфи про Центр зайнятості

Деякі громадяни, які були змушені піти з попереднього місця роботи, розглядають біржу праці як “запасний аеродром”, де можна буде відсидітися до кращих часів. Працівники Центру зайнятості акцентують увагу на тому, що статус безробітного – не панацея від праці, а тимчасове, вимушене положення, в яке потрапляє людина. Для зацікавлених громадян в ЦЗ створені всі умови для успішного працевлаштування – зібрані вакансії як офісних, так і робочих спеціальностей, розроблено спеціальну програму навчання та перекваліфікації, створені відділи для психологічної підтримки людей.

Виплати, які надає держава, призначені, в першу чергу, для підтримки на етапі тимчасових труднощів, почала кар’єри молодого спеціаліста, а не повного забезпечення працездатного населення.

Доступні онлайн-проекти

“Єдине соціальне середовище” (https://www.dcz.gov.ua);
“Освітній портал” (https://skills.dcz.gov.ua);
“Профорієнтація та розвиток кар’єри” (http://profi.dcz.gov.ua/).

Можливо вас зацікавить:

”FAQ

В який термін потрібно стати на біржу після звільнення?

Згідно з законодавством України, особа, яка була звільнена з роботи, повинна протягом 10 календарних днів зареєструватись в центрі зайнятості за місцем проживання.

Для реєстрації на біржі праці потрібно звернутися до відділення центру зайнятості, де вам нададуть необхідну інформацію про умови та порядок реєстрації. Для цього зазвичай потрібно мати паспорт, трудову книжку та інші документи, які підтверджують досвід роботи та освіту.

Після реєстрації на біржі підприємства, що відповідають ваший професійним навикам, можуть звернутися до центру зайнятості з пропозицією про влаштування на вакансію. Крім того, центр зайнятості може запропонувати різні програми підтримки працевлаштування та навчання.

Отже, особа, яка була звільнена з роботи, повинна протягом 10 календарних днів зареєструватись в центрі зайнятості за місцем проживання. Реєстрація на біржі праці дозволяє отримати доступ до пропозицій вакансій та програм підтримки працевлаштування.

Скільки треба працювати, щоб стати на біржу?

Для того, щоб стати на біржу праці, не потрібно мати певного досвіду роботи. Однак, для отримання певних видів підтримки в пошуку роботи, таких як допомога в отриманні нової професії або підвищення кваліфікації, можуть бути вимоги до досвіду.

Загалом, для реєстрації на біржі праці потрібно мати документи, які підтверджують особисті дані та досвід роботи, які включають трудову книжку, паспорт, ідентифікаційний код та інші документи.

Центр зайнятості може надати додаткову інформацію про умови та порядок реєстрації на біржі праці, а також про види підтримки працевлаштування та підвищення кваліфікації.

Отже, для того, щоб стати на біржу праці, не потрібно мати певного досвіду роботи. Однак, для отримання певних видів підтримки можуть бути вимоги до досвіду. Для реєстрації на біржі праці потрібно мати документи, які підтверджують особисті дані та досвід роботи. Центр зайнятості може допомогти з отриманням необхідної інформації та підтримки в пошуку роботи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
8 Комментария к “Допомога по безробіттю в Україні в 2022 / 2023 році: розмір і порядок нарахування”
  1. Аватар Галина :

    Добрий день, як нараховується виплата по безробіттю при скороченні ( з 06.10.2022р)? При безперервному стажу 18 років?Зареєстрована в центрі зайнятості з 11.11.2022р. На сьогоднішній день отримала виплату за 90 днів на загальну суму 4314.77 грн.Чи можу я отримати ще нарахування?

  2. Аватар Галина :

    Добрий день, як нараховується виплата по безробіттю при скороченні ( з 06.10.2022р)? При безперервному стажу 18 років?Зареєстрована в центрі зайнятості з 11.11.2022р. На сьогоднішній день отримала виплату за 90 днів на загальну суму 4314.73грн .

  3. Аватар Лідія :

    Мене зняли з біржи а це подзвонили і сказали що треба написати заяву буде доплата якась а що це за доплата

  4. Аватар Іван :

    Получив першу виплату174 00 гр як начисляеться виплата

  5. Аватар Лариса :

    Якщо знятись з обліку в центрі зайнятості і влаштуватись на роботу,але щось не влаштує на цій роботі,то як поновитись в центрі зайнятості і чи збережеться попередня виплата?

  6. Аватар Сергій :

    Вітаю, підкажіть будь ласка кому і як начисляють максимальну виплату?
    Я так розумію максимальна виплата належить усім у кого по формулі розрахунків сума виплат виходить більш ніж 9750 грн.
    Правильно я розумію чи ні?

  7. Аватар Валерія :

    Як подати заяву по безробіттю і стати на облік.

    1. Финансович Финансович :

      Якщо ви уважно прочитаєте цю статтю, то найдете в ній відповідь на своє запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *