З періоду своєї появи криптовалюта Cardano ADA швидко росла та показувала хорошу динаміку щодо підвищення капіталізації. Тому всі, хто бажає отримати дохід за рахунок інвестицій в криптовалюту, неодмінно повинні розглянути дану криптовалюту. Купити Cardano за рублі можна через обмінники, спеціалізовані сервіси або біржі. У статті розглянемо всі варіанти, включаючи різні біржі і обмінники.

Купити Cardano за рублі через біржі

Купувати і продавати токени ADA можна на таких криптовалютних біржах, як:

 • Binance
 • Yobit
 • HitBTC.

На якій біржі купити криптовалюту вигідно? Зараз краще купувати ADA на американській платформі Bittrex або на китайській Binance.

Кардано можна придбати також на біржі Coinnest, однак ця площадка навряд чи вам підійде: вона розташовується в Південній Кореї і купити Cardano за рублі на біржі не вийде, вони доступні до покупки тільки за південнокорейські вони.

Біржа HitBTC має англомовний інтерфейс. Тому дана біржа здасться складною для тих, хто не знає англійської мови. Binance дозволяє вибрати російську мову інтерфейсу, в якості одного з восьми можливих варіантів. Біржа Binance популярна завдяки своїй невеликій комісії розміром 0,1% від угоди і завдяки швидкій обробці ордерів.

Необхідно враховувати, що на Binance, як і на HitBTC можна придбати Cardano за рублі або інші фіантні гроші. Тому спочатку доведеться купити криптовалюту на іншій біржі, а потім завести її на Binance, і купити Cardano, якій можна торгувати в парах – біткоін – ADA / BTC та ефір – ADA / ETH.

Схема бірж приблизно однакова: ви входите на ресурс, вносите кошти на рахунок, вибираєте необхідну криптовалюту та її суму, відсилаєте заявку на придбання і чекаєте підтвердження транзакції. Якщо все пройшло успішно, то на ваш рахунок на біржі зараховуються кошти.

Біржі, на яких можна придбати ефір і біткоін, а потім завести їх Binance:

 • Біржа Exmo (огляд біржі Ексмо) є цифровим гаманцем для обміну валют, який створений з метою зробити простіше використання біткоін. Тут можна поповнити рахунок потрібною валютою, а потім написати номер гаманця на біржі Binance і перерахувати криптовалюту на нього. Гроші приходять на рахунок біржі протягом короткого часу. Біржа має хорошу систему шифрування при операціях з гаманцями. Тут пропонуються найнижчі комісії по всіх операціях. Зрозумілий інтерфейс біржі робить роботу з нею простіше.
  Користуватися послугами платформи дуже просто. При переході на сайт можна побачити повідомлення, яке спонукає вас пройти реєстрацію або увійти;
 • LiveCoin (тут читаємо гарний огляд біржі LiveCoin та відгуки користувачів) – це біржа, яка найбільш популярна серед російськомовних користувачів. Сайт біржі відрізняється сучасним дизайном, що доступний на 9 мовах, серед них є російська мова. Також на сайті можна знайти навчальне відео, яке допоможе зрозуміти, як працювати на біржі. Платформа має базовий рівень безпеки. Щоб активувати вищий рівень безпеки слід зайти в розділ «Рахунок» – «Безпека» і активувати 2FA, вхід через Google Authenticator;
 • Біржа HitBTC (тут огляд HitBTC) – Світова торгівельна платформа, головне завдання якої обмін криптовалюти. Найбільш ходовою криптовалютою на майданчику є BCH. Користувачі біржі можуть здійснювати на ній операції в будь-який час дня і ночі, тому тут є два типи дизайнів. Керівництво біржі не особливо просуває себе під російськомовну аудиторію. Інформація на сайті подана тільки англійською та китайською мовою;
 • Біржа Yobit (звертаємо увагу на відгуки про Yobit) пропонує більше 900 пар криптовалют. Відрізняється зручним дизайном, широким функціоналом і низькими комісіями на операції. Російськомовному користувачеві дана біржа здасться зручною у використанні. Кошти на біржу можна зарахувати без комісії.

Інструкція з придбання крипти Cardano складається з декількох дій. Спочатку необхідно зареєструватися на біржі, завести там рахунок для BTC або ETH та зарахувати на нього гроші. Потім необхідно поміняти крипту на Cardano.

Коли гроші у вигляді BTC або ETH виявляться на біржі, можна приступати до придбання Cardano. Для цього слід зайти на головну сторінку біржі Binance. По центру ви побачите вкладки з доступними парами. У ситуації з наявністю біткоін потрібно натиснути «BTC Markets», якщо ж у вас є Ефіріум, слід вибрати «ETH Markets». У пошуку потрібно ввести «ADA» та натиснути на виданий результат.

Далі можна приступити до придбання Кардано. Для цього потрібно натиснути на розділ «Купити ADA». Там можна вибрати ринковий (Market) та лімітований вид ордера (Limit).

 • Лімітований вид має на увазі відкладені операції, які виконуються в подальшому, коли вартість досягне потрібного значення;
 • Ринковий вид дозволяє здійснювати швидкі операції по хорошій вартості в період його оформлення.

У розділі «Кількість» необхідно ввести число монет Кардано, яке ви хочете отримати та натиснути «Купити ADA». Операція повинна закінчитися через кілька секунд. При виборі лімітованого ордера доведеться чекати необхідної вартості, тому його і називають відкладеним.

Після цього залишається тільки перевірити рахунок в пункті «Розрахована вартість».

Комісії бірж на висновок Cardano

Біржа – Комісія

Bittrex – 0,25%
Binance – 0,1%
Coinnest – 0,15%

Переваги покупки криптовалюти на біржі:

 • Можливість вибору вигідного курсу придбання.
 • Можливість покупки різних криптовалют.
 • Інтеграція з головними платежами.

Для зберігання криптовалюти Cardano потрібно обзавестися криптовалютним гаманцем. Це спеціальна програма, в якій зберігаються ключі по здыйсненим транзакціям. Криптогаманці, які встановлюють на ПК, є найнадійнішими – тільки ви маєте доступ до своїх даних.

Для Кардано пропонується єдиний декстопний гаманець Daedalus. Його можна завантажити з офіційного сайту. Для цього потрібно слідувати інструкції:

 • Встановити daedalus wallet з сайту https://www.cardanohub.org.

 • Створити гаманець, система запропонує вам адресу для депозитів.

Купити Cardano через обмінники або сервіси

Купити Cardano також можна через різні обмінники та сервіси. Обмінників віртуальних грошей є багато. Це спеціальні сервіси, на яких можна придбати цифрові монети за фіантні гроші. За їх допомогою можна купити популярну крипту, за яку в майбутньому ви можете купити Cardano. Курси криптовалют постійно змінюються, тому вигідно купити криптовалюту можна тільки порівнявши кілька обмінників.

У будь-якій ситуації для покупці криптовалюти вам потрібно завести свій криптовалютний гаманець, адресу якого потрібно вказувати перед обміном.

Купити Кардано з карти

Якщо порівнювати всі варіанти покупки криптовалюти, то можна зрозуміти, що покупка за допомогою карти банку буде найвигіднішою.

Купувати Кардано найпростіше з карти Сбербанку. Купити Кардано за рублі в Сбербанку онлайн можна, дотримуючись інструкції:

 • Встановити криптовалютний гаманець для Кардано;
 • Прописати в заявці для зарахування криптовалюти адресу криптовалютного гаманця, який можна подивитися в daedalus wallet при реєстрації гаманця.

У призначенні платежу не слід нічого вказувати. Переклади з іншими призначеннями будуть повернуті. Сбербанк бере комісію з клієнта за операцію в розмірі 1%. Обмін займе до 45 хвилин.

На обмінниках можна купити Cardano онлайн з карт ВТБ, Альфа банку, банку Тінькофф. Для цього на сайті-зібранні необхідно прописати, яку валюту і з рахунку якого банку ви збираєтеся віддавати і що бажаєте отримати взамін. У ситуації з ВТБ 24 можна обміняти рублі з карти на токени ВТС.

В інтернеті є велика кількість цікавих ресурсів, через які можна криптовалюта за допомогою карти Тінькофф. Багато пропонують знижки і різні акції. Все що потрібно, це знайти потрібний сервіс і заповнити анкетні дані. При заповненні слід вказати адресу електронної пошти. На нього будуть відправлятися підтвердження обміну коштів.

Переваги та недоліки покупки криптовалюта за допомогою карти:

 • Серед переваг слід відзначити невеликий відсоток при обміні. Комісія на біржах може доходити до 15%, а це досить дороге задоволення. Тому найкращим способом покупки крипти є банківська карта.
 • Серед мінусів можна відзначити ручну обробку заявок, що сильно підвищує період очікування. А також численні переходи та заповнення величезного обсягу інформації.

Купити Cardano за яндекс гроші

Купити Кардано за яндекс гроші досить просто. Яндекс.Гроші – це система платежів, яка дозволяє здійснювати безпечні платежі. Однак курс обміну з гаманця Яндекс буде набагато гірше, ніж з Вебмані. Комісії за введення в систему грошей немає, всередині системи є комісія в розмірі 1%. За виведення коштів зніметься 3%.

Для обміну потрібно вибрати Яндекс.Гроші, які ви хочете віддати й бажану криптовалюту.

Висновки: Кардано можна вигідно купити на біржі криптовалют по актуальному курсу, та ще й поторгувати в плюс. Однак, щоб вивести з біржі кошти, потрібно надати їй свої особисті дані для верифікації. Та й комісію біржі, як правило виставляють велику. Тому найвигіднішим варіантом для покупки даної криптовалюти в плані вартості буде карта банку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...