Криптовалюту Dash оцінили як професіонали, так і звичайні користувачі. За період свого існування вона показала сталість, як в роботі, так і в стабільному зростанні вартості. До переваг даної криптомонети відноситься значна швидкість операцій, причому користувачів забезпечили великими гарантіями безпеки. Комісія за здійснення грошових транзакцій невелика, це також можна вважати істотною перевагою.

Купити Даш за рублі можна через обмінники, спеціалізовані сервіси або біржі. У статті розглянемо всі варіанти.

Купити Dash за рублі через біржу

Купити криптовалюту Dash можна на таких біржах:

 • Біржа пропонує низькі комісії в розмірі 0,1% від угоди. На сайті надано більше 230 торгових пар, часто стартують нові цифрові монети. Багато користувачів цінують платформу саме за можливість торгувати новими криптовалютами, які коштують недорого і мають суттєві перспективи зростання. Сайт має елементарний та швидкий інтерфейс, і підтримує кілька мов, включаючи російську.
 • Yobit. Це популярна біржа по обміну багатьма криптовалютами і на ній торгують навіть фіатнимі грошима. Yobit – це портал з різними інструментами для трейдерів, разом з інвестиційними пропозиціями і майданчиком для проведення ICO. Біржа має зручний інтерфейс, широкий функціонал і низькі комісії на транзакції.
 • LiveCoin – це біржа, яка є найпопулярнішою серед російськомовних користувачів. Вона входить в топ 30 за обсягом торгів. Інтерфейс платформи має сучасний дизайн і доступний на 9 мовах, в тому числі, російською. Тут можна поповнити рахунок в будь-якій валюті або криптовалюті. Торги на біржі проходять досить жваво, цьому сприяє швидко працюючий інтерфейс. Верифікація на сайті не обов’язкова до того періоду, поки на рахунку не буде більше 1 тис. дол.
 • Exmo – лідер цифрового ринку в країнах СНД. Входить в топ 10 криптовалютних бірж у світі. Успішна платформа, яка швидко розвивається, її ліквідність підвищується в багато разів. Тут пропонуються найнижчі комісії по всіх операціях. Біржа має зручний інтерфейс і великий досвід роботи на ринку криптовалют. Тут можна поповнити рахунок необхідної валютою, а потім перерахувати її на гаманець Бінанс. Радимо докладно прочитати про біржі EXMO.
 • Bitflip – російська біржа, на якій працювати російським користувачам буде не важко, якщо порівнювати з іноземними аналогами. Платформа має зручний і зрозумілий інтерфейс для роботи. Без реєстрації на сайті користувачі зможуть отримати багато функцій для роботи.

На якій біржі купити криптовалюта вигідно? Краще купувати Даш на китайській платформі Binance, так як зараз там діє найвигідніший курс.

Однак на даній біржі можна купити Dash за рублі або долари. Тому спочатку доведеться придбати крипту на іншій біржі або через обмінник, а потім завести її на Бінанс і купити Даш, якій можна торгувати в парах – біткоіни – DSHBTC і Ефір – DSHETH.

Для того щоб купити Даш, потрібно зареєструватися на біржі Binance, щоб отримати там власний аккаунт, з якого можна буде проводити торги. Після цього потрібно внести кошти на баланс біржі, відправити заявку на придбання потрібної криптовалюта і почекати підтвердження операції. Після цього вам на рахунок прийдуть гроші.

Далі потрібно слідувати інструкції:

 • Якщо ви перерахуєте на рахунок біржі біткоіни, необхідно перейти до обміну даної валюти на Даш. Для цього слід зайти в меню «Exchange», «Basic».

 • Далі слід обрати торгову пару DASH / BTC.

 • Далі потрібно звернути увагу на розділ «Buy DASH» і «Sell DASH».

 • Тут обираєте ордер «Market» і прописуєте число Даш, яке хочете купити і натискаєте на розділ «Купити DASH».

 • Якщо ви купували за ринковим ордером, то операція закінчиться практично миттєво. Куплена криптовалюта прийде на баланс, а подивитися його можна в розділі «Deposits Withdrawals».

Комісії бірж на висновок Dash

Біржа – Комісія
Binance – 0,1%
Yobit  – 0,2%
LiveCoin – 0,18%
Exmo – 0,2%
Bitflip – 0,1%

Купити Dash через обмінники або сервіси

В даний час є багато сервісів і обмінників, за допомогою яких можна купити криптовалюта за фіантние гроші. З їх допомогою можна придбати популярну кріптомонету, за яку ви зможете купити Dash. Важливо правильно вибрати сервіс, особливо якщо ви новачок і здійснюєте дану транзакцію перший раз.

Купити криптовалюта можна в кілька етапів:

 • Спочатку купуєте Ефір або біткоіни.
 • Далі заводимо коштів на біржу і набуваємо крипту Dash.

В обміннику потрібно вибрати спосіб покупки біткоіни (наприклад, за рублі Ощадбанку), вказати суму і адреса для перекладу криптовалюта.

Купити Dash з карти

Придбання криптовалюти за допомогою карти банку МастерКард і Віза – хороший вибір, якщо вам необхідна невелика кількість монет, або вони необхідні вам швидко. Придбання кредитної картки зазвичай супроводжується більшою комісією через великий ризик шахрайства та високої комісії процесу.

Самий елементарний і популярний спосіб придбати криптовалюту – за допомогою карти Сбербанку. Процес займе не більше півгодини.

Інструкція для покупки крипти з карти Сбербанку:

 • Встановити гаманець для Даш.
 • Переконайтеся, що вам пропонується продати рублі з карти Сбербанку та придбати біткоіни.
 • Написати в заявці для зарахування криптовалюти адресу гаманця криптовалют.

За допомогою обмінників можна купити Даш з карт Альфа бака, ВТБ банку і банку Тінькофф. Для цього в обміннику необхідно визначити, яку валюту і з рахунку якого банку ви хочете віддати, а яку валюту бажаєте отримати взамін.

Популярною є купівля криптовалют з карти Тінькофф. На багатьох обмінниках є різні знижки та акції. При цьому потрібно тільки зайти на відповідний сервіс і заповнити анкету. При заповненні необхідно написати електронну пошту. Туди будуть приходити підтвердження обміну коштів.

Купити Даш за Яндекс.Гроші

Купити Даш за Яндекс.Деньги можна на різних обмінниках. За їх допомогою мільйони мережевих користувачів розраховуються в інтернеті, оплачують комунальні послуги та здійснюють інші фінансові операції. Тому не складе проблем поміняти Яндекс.Гроші на криптовалюту.

Курс обміну з гаманця Яндекс не можна назвати вигідним. Комісії за введення в систему засобів немає, всередині системи комісія складе 1%. За виведення коштів знімається 3%.

Вигідно придбати криптовалюту за Яндекс.Гроші можна тільки, порівнявши кілька обмінників, адже курси валют постійно змінюються. Різниця у вартості обмінників велика. Крім обмінного курсу, потрібно дивитися на відгуки, резерв обмінника та режим його роботи.

 • Далі слід перейти на сайт відповідного обмінника та вказати, що і на що слід обміняти:

 • На наступному етапі слід прописати деталі платежу – номер Яндекс гаманця, номер криптовалютного гаманця, суму, яку ви хочете обміняти, електронну пошту.

Завжди звертайте увагу на умови обміну, часто первинний обмін відбувається на протязі 1-2 діб. А такі обміни будуть відбуватися моментально.

Після заповнення всіх розділів потрібно натиснути на обмін, і рублі знімуться з вашого Яндекс гаманця і перерахуються на обмінник. Доведеться тільки почекати обробки заявки на нарахування криптовалюта.

Якщо ви боїтеся вказувати свою інформацію на обмінниках, можна прив’язати Яндекс гаманець до аккаунту в системі Вебмані, перевести кошти з Яндекс гаманця на Вебмані, потім поміняти WMR на WMX. Однак в даному випадку ви втратите на комісії за додаткові переклади.

Порівняння комісій, якщо купувати на біржі / обміннику на прикладі покупки монети на 30 000 рублів

Біржа / Обмінник – Комісія

24PayBank – 6,9%
60сek – 6,2%
ProstoCash – 5,8%
Bancomat – 7,6%
X-Pay – 6,5%
Binance – 0,05%
LiveCoin – 0,18%
Yobit – 0,2%

Гаманець, де можна зберігати криптовалюту Даш

Для зберігання крипти Даш потрібно відкрити криптовалютний гаманець. Для цього потрібно слідувати інструкції:

 • Для початку потрібно перейти на сайт криптомонети Даш, в пункт «Отримати Dash».

 • Натисніть на синю кнопку зліва та почніть завантажувати гаманець. Версії можуть бути різними.
 • Запустіть файл для установки. Натисніть Next і виберіть місце для установки.

 • Запустіть гаманець і виберіть місце для збереження блокчейн.

 • Почне завантажуватися гаманець. Ця процедура може тривати кілька днів.

 • Поки здійснюється синхронізація, потрібно створити пароль. Слід перейти в розділ налаштувань і обрати Encrypt Wallet.

 • Даний пароль слід запам’ятати. При його втраті ви не будете мати доступу до гаманця.
 • Далі необхідно створити резервну копію гаманця. Зайдіть в пункт «Файл» і натисніть на значок «Зробити резервну копію». Файл збережіть в зручному місці. Резервна копія буде потрібна в разі відновлення гаманця.

Радимо вивчити актуальну інформацію й про інші популярні криптовалютні гаманці.

Висновки: Для моментального придбання криптовалюти Даш радимо скористатися обмінником, але в даній ситуації продаж буде на 10-15% більше справжнього курсу. Біржі знімають низьку комісію, але поміняти криптовалюту тут буде важче, так як для обміну спочатку доведеться зареєструватися та пройти верифікацію.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...