Пройшовши складний шлях від невідомої крипти до монети, яку багато хто ставить на одне місце з Ефіріумом, NEO увійшла в топ і почала демонструвати швидке зростання вартості. Для отримання постійного доходу з токенів необхідно розглянути інвестиції в дану крипту. Купити NEO за рублі можна через обмінники, спеціалізовані сервіси або біржі. У статті розглянемо всі варіанти.

Купити NEO за рублі через біржу

Найпопулярнішими для покупки та продажу криптовалюти NEO є такі біржі:

 • Binance. Платформа почала набирати популярність завдяки великому вибору торгових інструментів і низькому розміру комісії, яка складає 0,1% від угоди. Біржа має зрозумілий і швидкий інтерфейс, і підтримує кілька мов, серед яких є російська. Працювати з біржею можна через комп’ютер та через мобільний пристрій. На сайті є багато торгових пар для роботи та висока ліквідність;
 • LiveCoin. Дана біржа є найпопулярнішою серед російськомовних користувачів. Інтерфейс біржі відрізняється сучасним дизайном, сайт доступний російською мовою і ще на 8 мовах. Також тут можна подивитися навчальне відео, з якого можна дізнатися особливості роботи з платформою;
 • Bittrex. Дана біржа входить в трійку найбільших в світі. Сьогодні це велика біржа, яка дозволяє торгувати будь-якими валютними парами, в тому числі біткоінами і альткоінамі. Однак біржа не підтримує російської мови, що є не зручним для російських користувачів. Крім того, з березня 2019 року біржа ввела обмеження для користувачів з країн, які знаходяться під санкціями США, що може позначитися і на російських користувачах;
 • Kucoin. Біржа працює на 10 різних мовах, серед яких є і російська. Сайт відомий завдяки швидкій роботі і низьким комісіям на виведення для більшості криптовалют. На біржі є велике число торгових пар, кілька сотень найпопулярніших пар для торгів, постійно додаються нові криптовалюти.
  Сайт підтримує багато платформ. Крім використання торгового терміналу на біржі ви можете завантажити додаток для ваших мобільних пристроїв. Крім того, біржа має простий і ясний інтерфейс, в якому може легко розібратися навіть новачку в області криптовалют;
 • Upbit. Основною відмінністю біржі від конкурентів є те, що на ній застосовується професійний термінал CopperlarkTrader, який має унікальний набір торгових інструментів. Біржа не бере комісію за операції. Ви платите тільки іншим сервісам, через які переводили кошти.

Схема роботи криптовалютних платформ приблизно однакова: ви входите на сайті, вносите гроші на рахунок, вибираєте потрібну крипту та її суму, відправляєте заявку на покупку і чекаєте підтвердження операції. Після успішного виконання операції на ваш рахунок на біржі приходять кошти.

На якій біржі купити криптовалюту вигідно? Зараз найкраще купувати NEO на китайській платформі Binance або на англійській LiveCoin зі зручним інтерфейсом.

Рекомендуємо ознайомитися з нашим рейтингом найбільших криптовалютних бірж.

Як придбати NEO на біржі Binance

Потрібно враховувати, що на Бінанс не можна купити Нео за рублі або інші фіантні гроші. Тому спочатку доведеться придбати крипту на іншій криптобіржі, а потім ввести її на Бінанс, і придбати Нео, яким можна торгувати в парах біткоін – NEO / BTС, ефір – NEO / ETH, NEO / BNB або NEO / USDT.

Для придбання криптомонети Нео на біржі Бінанс потрібно слідувати інструкції:

 • Для початку слід поповнити баланс за допомогою зарахування крипти на біржу. Далі обираємо «Актив» і «Депозити»:
 • У списку слід знайти необхідну крипту, наприклад, біткоін:
 • Знаходимо адреса криптогаманця на криптобіржі «ВТС Адреса Депозиту». Туди відправляємо крипту біткоін:

Після підтвердження усіх дій в мережі, криптомонета прийде на рахунок.

 • Для покупки крипти Нео потрібно перейти в «Торговий центр» і обрати спосіб відображення інтерфейсу «Основний»:
 • Далі обираємо зі списку крипту Нео і головну валюту (ВТС, ETH, BNB або USDT):
 • Далі слід проаналізувати графік та вибрати точку входу:
 • Вказуємо ордер на придбання. Можна обрати моментальне придбання крипти на ринку за допомогою ордера «Market». Limit – це відкладена транзакція за бажаною ціною. Число необхідно прописувати в процентах від балансу крипти.
 • Загальну кількість криптомонет можна подивитися на гаманці, обравши «Актив» – «Баланс».

Як придбати NEO на LiveCoin

Перевагою біржі LiveCoin є можливість купити NEO за рублі або інші фіантні гроші. Оберіть зручний варіант для поповнення рахунку. На криптобіржі Лайвкоін доступні такі торгові пари з Нео: NEO / BTС, NEO / USD і NEO / ETH. Якщо ви будете поповнювати рахунок рублями, то їх необхідно поміняти на біткоіни, долари або Ефір. І тільки потім можна купити крипту Нео.

Для покупки Нео на LiveCoin за рублі або інші фіатні гроші потрібно слідувати інструкції:

 • Для початку необхідно перейти в розділ «Торгівля» та ввести в пошуковику позначення крипти Нео. Вибираємо валютну пару. Якщо у вас є інші криптомонети або фіатні гроші, необхідно поміняти їх на головні: на біткоін, Ефіріум і долари;
 • Наприклад, обираєте NEO / USD. Переходьте в розділ графіка та аналізуєте його, якщо це потрібно;
 • Створюємо ринковий або лімітний ордер на придбання Нео. Крім моментального придбання криптовалюти, ви можете залишити торгову заявку, в якій написати обсяг операції і ціну криптовалюти, по якій хотіли б її придбати. Це дозволяє купувати крипту за вигіднішою вартістю.

Наприклад, купуємо 0,1 Нео за 16,7 дол.

 • Переходимо до відкладеного ордеру і створюємо відкладену операцію. Вказуємо ціну за крипту, наприклад, 166 дол. У рядку «Ви витратите» можна подивитися повну суму, враховуючи комісію;
 • Знизу можна подивитися відкладені транзакції інших користувачів сайту. Перед створенням ордера краще ознайомитися з цією колонкою, щоб розуміти, яку вартість пропонують інші користувачі;
 • Криптомонети зберігаються на гаманці криптовалютної біржі. У будь-який час їх можна продати або перевести на інший гаманець або біржу.

Комісії бірж на виведення NEO

Біржа Комісія
Binance 0,1%
LiveCoin 0,18%
Bittrex 0,25%
Kucoin 0,1%
Upbit 0%

Купити NEO через обмінники або сервіси

Купити NEO можна, використовуючи різні обмінники і сервіси. Існує багато обмінників віртуальних коштів. Є спеціальні сервіси, на яких можна купити крипту за фіантні кошти. З їх допомогою можна придбати популярну криптомонету, за яку ви зможете купити NEO. У кожного обмінника є своя специфіка. Одні працюють тільки з системами платежів, інші – з виведенням грошей на карту.

Купити крипту можна в кілька етапів:

 • Спочатку купуєте Ефіріум або Біткоін.
 • Далі заносимо кошти на біржу і купуємо криптомонету NEO.

В обміннику просто необхідно вибрати напрямок (наприклад, купити біткоін за рублі Сбербанку); прописуємо суму і записуємо в розділі «деталі обміну» адресу для зарахування криптовалюти (адреса гаманця на криптобіржі):

Купити Нео з карти

Якщо порівняти всі варіанти покупки криптовалюти, то можна зрозуміти, що придбання за допомогою карти банку буде найвигіднішим.

Використовуючи кредитну або дебетову карту Віза або МастерКард RUB, можна придбати популярну крипту:

Популярною є купівля криптовалюти з карти Сбербанку. Для цього слід:

 • Встановити гаманець для Нео;
 • Вказати в заявці для зарахування криптовалюти адресу криптовалютного гаманця.

На обмінниках можна придбати Нео з карт ВТБ, Альфа банку, банку Тінькофф. Для цього в обміннику потрібно вказати, яку валюту та з рахунку якого банку ви збираєтеся віддавати, і яку валюту хочете отримати. У ситуації з ВТБ 24 можна обміняти рублі з карти на біткоін.

У мережі є велика кількість сервісів, через які можна перевести криптомонети з карти Тінькофф. Багато пропонують знижки і різні акції. Все що необхідно, це знайти потрібний сервіс і заповнити анкетні дані. При заповненні потрібно прописати адресу електронної пошти. Туди будуть приходити підтвердження обміну коштів.

Купити Нео за Яндекс.Гроші

Купити Нео за Яндекс.Деньги можна на різних обмінниках. Але курс обміну з гаманця Яндекс буде гірше, ніж з Вебмані. Комісії за введення в систему засобів немає, всередині системи комісія складає 1%. За виведення коштів стягується 3%.

Вигідно придбати криптовалюту за Яндекс.Деньги можна тільки, порівнявши кілька обмінників, адже курси цифрових валют постійно змінюються. Для обміну необхідно вибрати Яндекс гроші, які ви хочете віддати і поміняти їх на криптовалюту.

Порівняння комісій, якщо купувати на біржі / обміннику на прикладі покупки монети на 30 000 рублів.

Біржа/обмінник Комісія
24PayBank 6,9 %
60сek 6,2 %
X-Pay 6,5 %
ProstoCash 5,8 %
WMGlobus 7,5 %
Bancomat 7,6 %
Binance 0,05 %
LiveCoin 0,18 %

Гаманець, де можна зберігати криптовалюту Нео

Для зберігання крипти Нео необхідно відкрити криптовалютний гаманець. Для цього дотримуйтесь інструкції:

 • Перейдіть на сайт Нео. Зверху знаходимо і тиснемо на розділ «Client»;
 • Скачайте Desktop гаманець, натиснувши «download» під NEO-GUI;
 • Вас направлять на сайт github. Тепер тиснете «neo – gui – windows.zip», щоб завантажити гаманець;
 • Коли завантаження завершиться, розархівуйте файл та двічі натисніть на інсталятор (neo-gui.exe).
 • Якщо ви вперше завантажуєте гаманець Нео, установник видасть прохання дозволити встановити сертифікат Onchain для перевірки активів, натискаємо «Yes».
 • Для створення гаманця слідуйте інструкції:
  Тиснете на розділ «wallet» та «newwallet database»;
 • Далі потрібно вибрати, де ви бажаєте зберегти інформацію для гаманця. Підтвердіть його з даними аутентифікації.

Ознайомтеся з нашим Топом надійних криптовалютних гаманців.

Висновки: Купити Нео можна вигідно на криптовалютній біржі, особливо якщо використовувати відкладений ордер. При цьому можна придбати крипту за бажаною вартістю. Але для виведення з біржі коштів необхідно вказати свої особисті дані для верифікації та заплатити певну комісію, яка залежить від тарифів біржі. Вигідно можна купити крипту також з карти банку, але при цьому потрібно вибирати обмінник, який виставляє невелику комісію.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...