Ripple (XRP) вже давно закріпився в трійці лідерів серед криптовалют і добре відомий, як криптоентузіастам, так і криптоінвесторам. У цій статті ми детально розглянемо які є можливості купити коін Ріпл (XRP) за рублі з карти visa / MasterCard (Сбербанку, Альфа Банку та ін.), за Яндекс гроші або за webmoney.

Якщо подивитися в цілому, є кілька основних способів купити XRP монету:

 • Купівля на біржах криптовалют;
 • Купівля в онлайн – обміннику;
 • Купити в іншого користувача безпосередньо.

Розглянемо кожен з них більш детально.

Купити Ripple на біржах криптовалют

Криптобіржі – один з кращих та зручних варіантів, який дозволяє вигідно купити Ріпл онлайн і зберігати монети безпосередньо на внутрішньому гаманці біржі. У будь-який момент криптовалюта доступна для виведення на інший гаманець або біржу. Однак слід вибрати надійну платформу з хорошою репутацією. Можна купити Ріпл за рублі на біржі.

Як купити Ріпл на біржі Exmo за рублі?

EXMO – дуже популярний майданчик, на якому можна вигідно купити Ріпл і інші криптовалюти. Відрізняється цей майданчик своїм простим і зручним інтерфейсом, найнижчою ціною на крипту в мережі, повної русифікацією та можливістю використовувати різні фіатні валюти (російські рублі, українські гривні, польські злоті, долари CША, Євро). Детальніше про те, як працювати з біржею Ексмо читайте в нашому огляді: Криптовалютна біржа EXMO: реєстрація, робота, введення і виведення грошей.

Для доступу до біржі потрібно пройти простий етап реєстрації, вказавши логін / пароль / e-mail, а потім активувати обліковий запис, перейшовши за посиланням, яке буде відправлена ​​на особисту поштову скриньку.

Exmo має ряд переваг, через що вона неймовірно популярна, особливо у наших співвітчизників. Серед них:

 • Для кожної валюти, з якою працює Ексмо, можна відкрити окремий гаманець безпосередньо на біржі, в тому числі й Ripple.
 • Зручне і швидке поповнення за допомогою електронних платіжних мереж (в даний момент доступні: AdvCash, OKPAY, MoneyPolo).
 • Наявність власної валюти (Exmo-код), яку використовують в якості платіжного засобу, як на біржі, так і за її межами.
 • Ексмо-код можна купити використовуючи карту банку, електронні платіжні системи, а також термінали оплати.
 • Якщо пройти процедуру верифікації на біржі, то можна використовувати банківські платіжні картки для поповнення особистого балансу (для власників карток українських банків верифікація не потрібна).

Щоб купити XRP на біржі Exmo, слід виконати наступні кроки:

 1. Поповнити гаманець російськими рублями, вибравши спосіб поповнення у відповідній вкладці;
 2. Вибрати пункт «Обмін» і в новому вікні вибрати валюти обміну, вказати суму покупки;
 3. Після підтвердження угоди монети будуть моментально зараховані до відповідного гаманця.

Другий спосіб купити Ріпл на криптовалютній біржі – створивши валютний ордер у вкладці «Торги». Виставивши курс самостійно, заявка реєструється, і якщо зазначена сума буде досягнута, то вона йде на виконання, після чого на рахунок надходять XRP.

На ресурсі встановлені наступні комісії:

Купити монети XRP (Ріпл) на біржі BitFlip за рублі з карт Visa/MasterCard

Біржа BitFlip з’явилася не так давно, але швидко заслужила повагу у жителів колишнього СНД, оскільки її адаптували спеціально під них. На Бітфліп можна купити Ріпл за Яндекс гроші, використовуючи webmoney, Qiwi, AdvCash, Interkassa, Capitalist, Payeer тa інші платіжні системи.

Комісії криптобіржі Bitflip на поповнення та виведення в рублях:

Алгоритм дій по покупці ріпл за рублі максимально спрощений і не відрізняється від Exmo:

 1. Реєстрація на біржі BitFlip
 2. Особовий рахунок поповнюється на біржі рублями з карти Visa або Mastercard Сбербанку або іншого банку
 3. Купівля на біржі необхідної кількості монет

Після покупки, ви повинні вирішити, чи будете зберігати xrp монети на біржі, виведете на свій гаманець або переведете на іншу біржу.

Також Ріпл за рублі можна купити на криптобіржах Лайвкоін та Йобіт. Огляди цих бірж можете прочитати на нашому сайті: Огляд біржі LiveCoin і Онлайн біржа Yobit: реєстрація і огляд функціоналу

Купівля Ripple в онлайн-обмінниках

Ще одним поширеним способом купити Ріпл за рублі – скористатися online-обмінником. На відміну від бірж, на подібних сервісах вище комісії за численні операції і відсутня можливість зберігати куплені монети, тому слід заздалегідь подбати про наявність гаманця для криптовалюти. Перед покупкою слід вказати адресу ripple-гаманця. Всі обмінники приймають до оплати банківські карти, а також працюють з різними електронними платіжними системами. Розглянемо найпопулярніші варіанти обміну.

Як купити Ripple з карти Visa або MasterCard

Для того, щоб онлайн купити Ріпл за рублі картою Сбербанк, слід вибрати відповідний обмінник, наприклад https://obmen.money або https://x-pay.cc. Однак наша команда рекомендує сервіс BestChange. На даний сервіс можна вибрати кілька варіантів покупки монети Ріплі (ripple): з карти Сбербанку, Альфабанк, за Яндекс.Гроші або за вебмані.

Купівля відбувається в кілька етапів:

 • Вибрати спосіб оплати (карта Сбербанк), потім валюту, яку необхідно придбати (Ripple XRP), а також суму обміну і номер гаманця;
 • Заповнити невелику анкету клієнта, де слід вказати П.І.Б., контактний телефон та e-mail;
 • Перейти до оплати натиснувши кнопку “Продовжити”, і після цього здійснити перевод з карти, дотримуючись інструкції на сайті;
 • Після того як попередні пункти будуть виконані, обмінник відкриє розділ “Стан заявки”, на якому буде відображатися стан транзакції.

Дані обмінники відрізняються найменшою комісією, вигідним курсом, а також працюють з картами інших російських банків: ВТБ, Тінькоff, Альфа-Банк.

Купити Ріпл за Яндекс.Гроші

Щоб купити Ripple за яндекс гроші, можна скористатися як вищевказаними сервісами, так і зручним обмінником Alfacashier. Даний майданчик виділяється зручним інтерфейсом, великим вибором зарубіжних і російських платіжних систем з якими співпрацює.

Розглянемо покрокову інструкцію як купити Ріпл за Яндекс Гроші використовуючи цей майданчик:

 1. На головній сторінці вибрати криптовалюту, яку потрібно купити (в нашому випадку Ripple);
 2. Після цього вибрати валюту для оплати (RUB) і нижче, в колонці “Метод оплати” поставити галочку навпроти пункту Yandex Money, а потім суму для обміну;
 3. Далі слід вказати e-mail та інформацію про ripple-гаманці;
 4. Після того, як всі попередні пункти будуть виконані, система переведе на сторінку оплату для завершення операції

Обмін відбувається в автоматичному режимі цілодобово, тому угода не займе багато часу. Варто звернути увагу також на дисконтну програму для зареєстрованих клієнтів, які отримують знижку на послуги сервісу в розмірі від 2,5% до 10%. Відсоток збільшується в залежності від загальної суми грошей, які обміняла людина, використовуючи сайт. Послуги Alfacashier доступні також без реєстрації всім бажаючим.

Купити Ріпл без комісії

З найменшою комісією або взагалі без неї придбати Ripple можна тільки «з рук», попередньо домовившись з приятелем або знайомим, і обговоривши всі деталі (спосіб передачі коштів, курс). Однак, наша команда настійно НЕ РЕКОМЕНДУЄ даний метод покупки Ріпл, через високий ризик обману і шахрайства! Розробники планували, щоб Ріпл став універсальною обмінною валютою, яку будуть повсюдно використовувати для миттєвого обміну різних активів без участі посередників.

Де краще купити Ripple?

На сьогоднішній день в Росії стало досить просто купити XRP навіть за вітчизняну валюту і на регулярній основі презентують нові, більш зручні або економічні, способи обміну криптовалюти на фіатні гроші. Поки ж найкращий з наявних – купити Ріпл за рублі на біржі. Серед переваг даного способу:

 • Проста і швидка реєстрація на сайті;
 • Швидке поповнення та зняття коштів, а також миттєві операції всередині біржі;
 • Можливість відкрити гаманець для криптовалюти безпосередньо на ресурсі;
 • Низькі комісії.

При всіх перевагах даний метод не завжди практичний, тому що для оплати банківською картою потрібно пройти верифікацію особистості, надавши більш детальну інформацію про себе, а також виславши сканкопіі документів і особисту фотографію. Заявку на верифікацію розглядають мінімум добу, і приймають рішення схвалювати її чи ні.

В інших випадках, якщо необхідно терміново купити / продати Ripple можна скористатися послугами численних криптовалютних обмінників, які працюють в режимі 24/7. Для того, щоб знати в якому з них найвигідніший курс та мінімальна комісія, можна скористатися сайтом https://www.bestchange.ru/ (про який ми говорили раніше). Даний інтернет-сервіс допоможе клієнтові вибрати оптимальний обмінний пункт з найкращим курсом.

Про монету Ripple (Ріпл), XRP (довідка)

Як було зазначено вище, Ріпл користується заслуженою довірою та інтересом з боку всіх учасників кріптосообщества. Такий успіх пояснюється унікальними характеристиками, якими володіє даний коін, основні з них – можливість здійснювати платежі в будь-яку точку планети практично моментально.

Ріпл був представлений в 2012 році американською компанією Ripple Labs. На відміну від більшості криптовалют всі монети XRP були емітовані при запуску коін, тому майнити її не можна. Ripple одразу привернув увагу не тільки звичайних користувачів, але і найбільші фінансові установи, які оцінили його можливості і переваги перед сучасними банківськими послугами. Серед них:

 • Надшвидкі транзакції в будь-яку точку світу – близько 4 (банківський переказ здійснюється протягом 1-3 днів).
 • Масштабування. Вже зараз система дозволяє обробляти 1500 операцій в секунду, але при необхідності може збільшитися до 50 000 об’єму, який зараз обробляють платіжні системи Visa / MasterCard.
 • Низька комісія за операцію.
 • Можливість використовувати XRP, здійснюючи операції з різними валютами і активами.

Недосконалість мережі біткоін і його висока вартість підштовхуючи користувачів переходити на більш сучасний і доступний Ріпл, вибираючи його для платежів та інвестицій. Щоб допомогти нашим співвітчизникам, які зацікавилися придбанням XRP, але не знають як це зробити, в даному огляді ми докладно пояснимо як купити Ripple за рублі.

Висновок

Криптовалюти починають грати все більшу роль в сучасному світі, за кілька років привернувши світовий фінансовий світ і визначивши вектор розвитку економіки на майбутнє. Всього кілька років тому біткоін користувалися лише невеликі групи програмістів-ентузіастів, а вже сьогодні про крипту і блокчейн говорить весь світ. Bitcoin прекрасно виконав роль першопрохідника, але починає потроху втрачати позиції, зважаючи на свої явні недоліки (час транзакції, масштабованість, складність майнінгу, висока вартість, різкі коливання курсу). Сьогодні ідеальний час, щоб інвестувати в альтернативні коіни, які поки можна купити за дуже низькою ціною, а найкращим варіантом є Ripple, що володіє величезним потенціалом і вже привернула увагу світової фінансової системи.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...