Криптовалюта Ethereum друга по капіталізації після біткоін. Ефіріум просуває сильна команда програмістів під керівництвом Віталіка Бутеріна і підтримує розвинене співтовариство на reddit, twitter, github gitter, forum.ethereum.org і не тільки. Придбати Ефір можна безліччю способів, в тому числі купити Ethereum за рублі. Редакція нашого сайту виділила три основні способи купити ефіріум за рублі в один або кілька кроків:

 • Криптовалютні біржі.
 • Купівля за вебмані.
 • Обмінні пункти.
 • Приватні особи.

Вибираючи, де краще купити криптовалюту за рублі, новачкам найпростіше скористатися обмінниками. Біржа являє більш вигідний варіант, але тут піде від однієї до декількох годин на поповнення депозиту і час на вивчення інтерфейсу. Приватні обміни в більшості невигідні – вимагають час на пошук контрагента і супроводжуються високим ризиком стати жертвою шахрайства. Розглянемо всі способи по черзі.

Купівля Ethereum за рублі на криптобіржах

Щоб купити Ethereum за рублі з мінімальною комісією, потрібно звертатися на криптобіржі і заводити аккаунт для кожної торгової площадки. Це робиться просто – вказуєте пошту, пароль, підтверджуєте веб-адресу і все. Якщо потрібна верифікація, то будьте готові чекати від кількох днів до двох тижнів. А на Лайвкоін уважно поставтеся до коду 2FA, його відновлення платне.

Довго вибирати на якій біржі купити Eth / Rur не доведеться – таких майданчиків всього кілька. Основні дані наведені в таблицях.

% за ввод %  за угоду % за виведення Ефіра Депозит, руб Мінімальна угода, Ефір
EXMO 3-10 0,08-0,2 0,01 от 10 до 50 000 0,01
LiveCoin 0-10 0,01-0,1 0,01 0,1 0,001
Yobit 0-6 0,2 0.005 не обмежений 0,0001

Зверніть увагу, що мінімальний депозит і мінімальний торговий лот можуть не збігатися за обсягом. Введення рублів здійснюється різними електронними системами, причому не всі варіанти доступні одночасно. Комісії за введення також змінюються. Так, на Yobit, введення з найменшою комісією в різні дні становить від 0 до 5% через один і той-же платіжний сервіс.

Верифікація Наявність лімітних ордерів Платіжні системи для введення, руб Коди
Exmo + 3 +
LiveCoin + 3 +
Yobit 4 +

Комісія за операції залежить від обсягу, а нульові комісії надаються клієнтам, які працюють лімітними ордерами, забезпечуючи ліквідність.

Покрокова інструкція обміну та купівлі Ефіріума за рублі на біржі

Купити ефіріум на криптобіржі за рублі можна двома способами, розглянемо обидва на прикладі Ексмо (детальніше про саму біржі читайте в нашому огляді біржі Ексмо)

Після реєстрації та поповнення гаманця ви побачите депозит у вкладці Гаманці на Балансі приблизно через 1-2 години після відправлення коштів.

Зараз вам достатньо перейти у вкладку Обмін і перевести рублі в криптовалюти. Комісія складає 0,2%, операція виконується за поточною ринковою ціною. Тепер у вас Ефіріум на балансі і ви можете його вивести на гаманець поза системою.

Якщо ви прийшли на біржу не тільки обміняти, а й отримати вигоду від зростання курсу, тоді переходите на вкладку Торги, тут побачите графік, а праворуч ринки і торгові пари:

 1. В меню з Ринками виберіть Ефіріум, тоді в таблиці нижче виведуться всі торгові пари з Ефіром. У вас на депозиті рублі, тому для покупки криптовалюти рублі повинні стояти на другому місці. Тобто знаходите пару ETH / RUB.
 2. Опустіться в нижню частину сторінки, тут розташовані два вікна – купити ETH і продати ETH з маленьким меню По ринку або По ліміту.
 3. Найпростіша операція По ринку
 4. Введіть суму, натисніть Enter, відобразиться кількість криптовалют.
 5. Натисніть Купити ETH і все. Ефіріум у вас куплений, але знаходиться в ордері. Цей статус буде відображатися у вкладці Гаманець до тих пір, поки ви не продасте Ефіріум за рублі.
 6. Лімітний ордер передбачає покупку нижче ринкової ціни, тобто за більш вигідним курсом.
 7. Введіть курс, за яким розмістіть ордер. Орієнтуйтеся на таблицю ордера на покупку, тут лімітні ордери. Поруч таблиця Історія торгів, в ній відображені поточні фактичні угоди. Червоним виділені курси – очевидно, що відкладеним ордером купити Ефіріум за рублі вигідніше.

Купувати на біржі слід в тому випадку, якщо ви розраховуєте на зростання криптовалюти. Адже перед виведенням доведеться закрити ордер і у вас на руках опиняться рублі, які ви обміняєте у внутрішньому обміні на Ефір і тільки потім зможете вивести з криптобіржі.

У підсумку ви заплатите комісію 0,2% тричі – відкривши і закривши ордер, а потім обмінявши, а значить ваш трейд повинен покривати ці витрати.

Економія з біржовими кодами

Якщо ви хочете перевести Ефіріум на іншу криптобіржу, скористайтеся кодами Ексмо. Вони розташовані в нижній частині вкладки Гаманець. Так ви обійдете комісію Мережі. Є обмінники, що працюють з біржовими кодами:

 • Банкомат та Advcash;
 • Prostocash і Xchange.

Правда в різних сервісах ці коди називаються ваучер, voucher або купон. Щоб перетворити гроші в код, виберіть Виведення.

Введіть суму, активується генерація коду. В результаті ви отримаєте буквено-цифровий код за допомогою якого перемістіть суму без комісії. Щоб освоїтися, досить зробити невелике виведення в будь-якій зручній валюті.

Купити Ефір за рублі можнго також на біржах LiveCoin і Yobit. Алгоритм дій аналогічний покупці Ефіріума на біржі Ексмо.

Купівля Ethereum за WebMoney. Маловідомий спосіб

Про існування платіжної системи Вебмані знають всі. Але далеко не всім відомо про існування біржі WebMoney. Це некомерційний проект indx.ru, створений керівництвом Вебмані для зручності користувачів гаманців WebMoney.

На біржі є обмін криптовалюти і фіатних активів, відбуваються торги. Власники Вебмані не є дилерами або брокерами і не виступають гарантами угод, а просто організували для людей можливість проводити вигідні операції. Доступ на indx.ru відкритий власникам гаманців wmz. Після реєстрації потрібно перерахувати гроші з wmz на рахунок indx.ru, комісія введення 0,8%, інших витрат немає. Угоди укладаються без утримань, так само як і виведення.

Інтерфейс криптобіржі indx.ru дуже простий і схожий з торговою платформою Ексмо:

 1. Додатково, є виведення таблиці з курсами інших бірж.
 2. У верхньому меню розташовані вкладки Новини, Програмні інтерфейси з описом управління операціями, Форум і Техпідтримка.

На indx.ru зуміє швидко освоїтися навіть новачок. А покупка Ефіру за рублі тут одна з найвигідніших. Потрібно поміняти рублі на wmz, ввести на депозит indx.ru, одноразово сплативши 0,8% і здійснювати обмін.

Як купити Ефіріум за рублі в онлайн обмінниках

Найнадійніший спосіб зробити обмін – відкрити сайт моніторингу bestchange.ru.

Сервіс Бестчендж працює з 2007 року і гарантує якість послуг обмінних пунктів зі свого рейтингу. Сюди приймають обмінники:

 • що працюють від 6 місяців;
 • виконані в унікальному дизайні;
 • відповідаючі вимогам щодо верифікації в платіжних системах;
 • з хорошою репутацією в Мережі.

Будь-який обмінник, крім криптобірж, має ліміт на 3 негативних відкликання від користувачів Бестчендж. Після четвертого незадоволеного клієнта, обмінний пункт видаляється з рейтингу назавжди. Всі сервіси регулярно перевіряються операторами Бестчендж на відповідність заявленим послуг.

Як купити ETH за рублі через Сбербанк онлайн

Розберемо для прикладу, як купити Ефіріум за рублі в Сбербанку онлайн:

 1. Заходьте на сайт bestchange.ru.
 2. У лівій частині виводиться перелік платіжних систем списком або таблицею.
 3. Ви віддаєте Сбербанк, хочете отримати Ефіріум.

У центральній частині сторінки відобразяться всі обмінники для цього напрямку.

За допомогою меню Курсів обміну проводиться ротація

 1. Обмінники – можна вибудувати за алфавітом. Додаткові символи в цьому стовпці позначають:
 • тип обміну – ручний або напівавтоматичний;
 • відсотки, якщо вони включені в відображаємий курс;
 • чи потрібна верифікація.

При наведенні курсора з’являється підказка.

2. Віддаєте – курс за 1 Ефіріум, в цьому ж стовпці ліміти мінімальної суми обміну.
3. Отримуєте – 1 Ефіріум при даному курсі, відповідно до ліміту можна купити частину монети.
4. Резерв – сума на рахунку обмінника в поточний момент.

Відгуки – кількість позитивних і негативних оцінок. Цифри є активними посиланнями, клацнувши мишкою, ви потрапите на сторінку відгуків.

Поруч з меню Курси можна переключитися на Калькулятор і порахувати підсумок планового обміну з комісією і без комісії. У Оповіщення замовляють повідомлення на веб-пошту при заданому курсі та резерві. З карти Visa або Альфабанку обмін відбувається таким же чином.

Як купити ETH за рублі вебмані в два кроки

Подвійний обмін використовують, колись немає прямого, операція обходиться не так дешево, як конверсія в одну дію. Наприклад, якщо потрібно купити Ethereum за вебмані. Таким чином, щоб купити Ефіріум за рублі Webmoney, потрібен ще 1 крок.

Рублі вебмані спочатку переводяться в рублі, долари, гривні та інші фіатні валюти безлічі платіжних систем – Ківі, Яндекс.Гроші, ВТБ, банку Тінькофф. Другою операцією купується Ethereum.

Завершення онлайн обміну рублів на Ethereum

Визначившись з пунктом обміну, натисніть на його назву в таблиці Бестчендж і перейдіть на сайт сервісу. Для ілюстрації візьмемо Банкомат. Тут на операцію йде 3-5, але не більше 15 хвилин і не потрібна реєстрація.

У лівому і правому стовпцях вже висвітлено, що за рублі через Сбербанк ми хочемо купити Ефіріум онлайн. У центральній частині сторінки блок для введення даних:

 1. Спочатку позначена мінімальна сума, введіть в це вікно свою, наприклад, 5 тис. рублів і побачите, скільки ефіріума отримаєте.
 2. Потім внесіть номер карти Сбера та реквізити власника
 3. Вкажіть адресу веб-пошти, номер гаманця Ефіріума та підтвердіть завершення.

Графа Купон заповнюється, коли ви задієте біржові коди. Зараз ця строчка не потрібна.
Далі потрібно верифікувати карту – сфотографувати на тлі монітора та завантажити зображення. Інструкція для процесу додається. Це робиться 1 раз і тільки для карт, при наступних операціях система не буде просити підтвердження. Через 5 хвилин після відправки фото, залишиться завершити обмін.

Набагато простіше можна купити ефіріум за Яндекс Гроші або Qiwi. Після вибору на сайті Банкомату ЯДеньгі на Ефір, залишається ввести реквізити і підтвердити згоду з операцією. Через 5-15 хвилин Ефіріум гаманець поповниться. Ось так обмін виглядає в інтерфейсі іншого пункту Alfacashier.

Як купити Ефіріум за готівковий розрахунок

Використовуйте наведений вище алгоритм для покупки Ефіріума з банківських карт або з рахунків будь-яких електронних систем. Прокрутіть ліве вікно Бестчендж до Таблиці, в кінці переліку ви побачите рядок Готівкові.

В основній таблиці система виведе обмінники, які підтримують цю операцію. Мінімальний обсяг транзакції становить 300 тис. рублів. Посередником виступає кур’єр пункту, середня комісія 3%.

Купівля за готівку практикується недавно, послуга пропонується тільки в кількох великих містах.

Зверніть увагу – у Бестчендж є браузерні розширення для:

 • Google Chrome і Mozilla Firefox;
 • Internet Explorer і Яндекс Браузер;
 • Chrome і

Вони встановлюються в один клік і дають швидкий доступ до сервісу.

Як купити Ethereum приватно

Купівля Ефіріума приватно відбувається на тематичних форумах, наприклад, searchengines.guru або mmgp.ru. ВАЖЛИВО (!!!): цей спосіб самий ненадійний, тому що адміністрація веб-ресурсів не виступає гарантом угод і великий ризик зустрітися з недобросовісними посередниками. До того-ж оголошення публікуються нерегулярно:

 • потрібно витрачати час на пошук даних;
 • сума або ліміти можуть не влаштувати;
 • перевірити людину можна лише на підставі її репутації в рамках даного форуму.

При несприятливому розкладі при кращому результаті ви зіткнетеся зі спритним посередником і просто переплатите. У гіршому випадку позбудетеся грошей.

Альтернативою приватному обміну служить бот чату телеграм @changebot_ru

Тут виводяться пропозиції, за замовчуванням стоїть кращий курс і кількість користувачів.

Клацнувши на пропозицію, ви побачите діапазон пропозицій і ліміти, які починаються від 1 рубля. Бот Телеграм виступає гарантом угод. Операції спершу підтверджуються, а потім завершуються. Переваги цього способу:

 • швидкість за рахунок автоматичного посередника
 • можливість купити Ефіріум без комісії та інших обов’язкових платежів;
 • широкий вибір пропозицій та лімітів.

А також все відбувається без верифікації і абсолютно анонімно.

Таким чином, угоди через обмінники і чат Телеграм під месенджером найшвидші і прості, але менш вигідні, ніж на біржі через різницю курсу.

Біржові операції, особливо з великими сумами, супроводжуються економією завдяки покупкам відкладеними ордерами, можливістю ввести кошти без відсотків, вивести гроші з допомогою кодів і зробити внутрішній обмін. При цьому найефективніші комбінації на кріптобіржах вдаються лише досвідченим користувачам і супроводжуються тимчасовими витратами.

Підсумкові таблиці обміну рублів на Ефір через популярні сервіси

Припустимо, у нас є 30 тис. рублів, які потрібно обміняти на Ethereum. У таблиці наведено результати транзакції з використанням різних платіжних систем, обмінних пунктів і з урахуванням всіх комісій.

Середньозважений курс 0,529 ETH Особливості
WMR 0,53 Подвійний обмін
Paymer 0,493
Яндекс.Гроші 0,537
Qiwi 0,546
PayPal 0,5 Подвійний обмін
WEX 0,546
Exmo 0,545
Advanced Cash 0,516
Payeer 0,533
OKPay 0,53 Подвійний обмін
W1 0,48 Подвійний обмін
Сбербанк 0,544
Альфа-банк 0,533
Альфа cash-in 0,537
Тинькофф 0,547
ВТБ24 0,548
Русский Стандарт 0,553
Авангард 0,509
Промсвязьбанк 0,534
Газпромбанк 0,536
Кукуруза 0,498
РНКБ 0,53 Подвійний обмін
Visa/MasterCard 0,539
Готівкові 0,543

У цій невеликій таблиці наводяться дані по покупку Ефіру на біржах криптовалют з використанням найдешевших способів зарахування та обліком комісій за операції.

Середньозважений

курс

0,548

ETH

Біржа
Wmz 0,539 indx.ru
Payeer 0,533 Yobit
MoneyPolo 0,557 Exmo
OkPay 0,555 LiveCoin
Qiwi, код 0,562 xBTCe
Visa і MasterCard, код 0,496 WEX

Серед обмінних пунктів найгірший результат у транзакції через W1, за 30 тис. рублів клієнт отримає 0,48 ETH. Найкращий результат вийшов через переведення з рахунку Російського Стандарту 0,553. Можна виділити подвійний обмін, незважаючи на подвійну комісію, результат операцій краще частини прямого обміну – в одну дію.

Різниця між результатами – 15%, з 30 тис. рублів, це 4,5 тисячі.

Цифри для транзакцій через біржі склали 0,496 на WEX і 0,562 на xBTCe.

Тут розбіг 13,3% або 4 тисячі, а абсолютна різниця між W1 (0,48) і xBTCe (0,562) цілих 17% або 4800 рублів. Такий розбіг – відмінна можливість для арбітражу.

У той же час, різниця між усередненими результатами покупки Ефіру за рублі в онлайн-обмінниках і на криптобіржах становить 3,6%. Ця цифра залишається значною при великих сумах. Тому варто витратити час на підбір оптимального варіанту обмінних курсів, щоб не переплачувати при операціях.

P.S. Якщо наша стаття була вам корисна – поділіться нею з друзями.
p.p.s  А якщо скористалися порадами – залиште свій відгук, який спосіб використовували і чому. Що сподобалося, а що не дуже. І буде вам “+” в криптокарму)

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...