Величезний галас цього року, крутився і продовжує крутитися навколо такого поняття як криптовалюта. Напевно, складно сьогодні знайти людину, яка жодного разу не чула про біткоіни і біржі криптовалют, навіть краєм вуха. Більш того, заробіток на біржі криптовалют викликає ще більший інтерес, адже це може стати хорошим прибутком з мінімальними вкладеннями та зусиллями. Давайте розглянемо покрокову інструкцію того, чи можливо заробити на даній біржі і як це зробити.

Криптовалюта це дуже привабливий актив, якщо ви в пошуку вигідних інвестицій. Перевага полягає в тому, що її вартість не падає, а тільки постійно зростає. Перш ніж почати працювати на цій біржі, варто ознайомитися з інструкцією роботи з таким типом валют. У даній статті, ви дізнаєтеся, де можна купити криптовалюту. Яка біржа краща на сьогодні, як продавати криптовалюту і як зберігати, криптовалюта як заробити на різниці курсів бірж і багато іншого. Ми розповімо вам, про варіанти переведення в готівку криптовалюти, про виведення її на карту та інші важливі тонкощі. Також буде корисно дізнатися останні новини на біржі криптовалют, провести аналітику, почитати огляди і зробити свої прогнози. Цей текст, стане вашим гідом у світ хорошого заробітку.

Як заробити гроші на біржі криптовалют?

Насамперед важлива стратегія по заробітку на біржі криптовалюти. Заробіток відбувається шляхом вкладення інвестицій тривалий термін в покупки різних токенов. Тому найзручнішим варіантом заробітку на даній біржі, буде система «купив і храни, ні кому не віддавай». Але для цього підійдуть тільки популярні криптовалюта, що не виходять за рамки рейтингу в ТОП 10. Сенс всієї роботи полягає в тому, що криптовалюта зростає в ціні тільки на довгих дистанціях. Буває, що після активного зростання, вартість може різко падати, але це досить рідко. Якщо розглядати такий заробіток в перспективі на кілька років, то криптовалюта швидше завжди зростає, ніж падає в ціні.

Згадана вище стратегія, також підійде, підійде для покупки нової валюти, у якій є хороша перспектива росту. Купівля нових токенов коштує досить доступно, особливо, якщо придбати її в день попадання її на біржу, але згодом її ціна сильно зросте. Але дана стратегія є ризикованою, тому що ймовірність того що куплена відразу валюта може впасти в ціні, теж присутній. Найкраще інвестувати в уже розкручені, затребувані криптовалюта, так ви зможете убезпечити себе.

Як заробляти на біржі криптовалют, з чого почати?

Насамперед варто розібратися в механізмі заробітку на даній біржі, вивчити всю інформацію. Після чого розробіть стратегію та вчіться правильно торгувати на біржі. Якщо добре розібратися в тематиці і спалахнути бажанням працювати в даній сфері, то можна заробити цілий статок. Основа гарного заробітку на такій біржі – це покупка валюти за мінімальною ціною на момент максимального спаду і подальший її продаж на піку вартості. Щоб успішно використовувати дану схему, вам варто навчитися стежити за зміною курсу, за системою зростання і падіння, вчасно здійснювати покупку і продаж. Якщо добре вивчити інформацію, то можна постійно мати гарний прибуток, так як ринок криптовалют є досить волатильним і вигідні угоди випадають дуже часто.

Заробіток на інвестиціях

Заробіток на інвестиціях в криптовалюту є найприбутковішим за останній рік. Це мінімальний ризик і при правильній стратегії постійний, високий заробіток, без втрат. Більш того, ті, хто зараз активно цікавляться криптовалютою, працюють на біржі та розбираються в даній тематиці, вже дуже скоро зможуть збільшувати свої заробітки в кілька разів. Якщо ви шукаєте хороший варіант заробітку, то не пропустіть свою можливість і почніть заробляти на біржі криптовалют прямо зараз, за ​​прогнозами фахівців, біткоіни вже через 5 років будуть коштувати від 500 тисяч рублів за одну штуку!

Популярні варіанти криптовалют

Щоб відповісти на питання: як заробити на біржі криптовалют, вам необхідно спробувати свої сили на популярному сервісі Coincap. Там ви знайдете списки кращих криптовалют, які доступні на сьогоднішній день. У списку розташовується понад 1000 варіантів. Скористайтеся ним і почніть добре заробляти. Список сортується на базі ринкової капіталізації, чим дорожче ціна на ринку, тим вище криптовалюта піднімається в рейтингу. Рейтинг змінюється постійно, тому не пропустіть важливі показники.

Онлайн графіки на сайті мають зручну систему використання. У графіках можна чітко простежити за змінами цін на кожну з криптовалют за всю історію її існування на біржі. Натискаєте на вподобану криптовалюту, і на екрані виводиться вся інформація про неї. За курсом криптовалют можна стежити в зручний для вас час в режимі реального часу, таку послугу надає безліч бірж.

Ще одним помічником може стати хороша біржа криптовалют EXMO. Дана біржа пропонує покупку і продаж криптовалют з мінімальною комісією. Всі операції здійснюються максимально швидко, а зарахування відбуваються моментально.

Як заробити на біржі криптовалют стратегія має на увазі купівлю вигідних варіантів. Як вибрати вигідну криптовалюту? Щоб встановити переваги обраного вами варіанту валют, необхідно оцінити її по деяким факторам:

  • Ліквідність. Хороша валюта має завжди високу ліквідність і ціна її постійно зростає.
  • Висока репутація розробника.

Якщо правильно проаналізувати дані фактори, то ви зможете з повною впевненістю придбати вигідну криптовалюту.

До криптовалют, які постійно зростають, відносяться – Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dashcoin, Monero, Zcash. Тому, вибираючи одну з них, ви робите дуже вигідну інвестицію. Можна зберігати свої кошти одразу в декількох криптовалютах. Припустимо 50% в біткоіни, 15% в Ethereum, 20 в Ripple і 15% в Monero. Допустимі будь-які варіації, головне стежити за рейтингом і історією.

Купівля криптовалюти

Для покупки криптовалюти важливо вибрати надійний обмінник. Найкраще використовувати послуги BestChange. Даний сервіс пропонує дуже вигідні умови і хороший курс, а також швидкі переклади на будь-яку банківську карту.

Де зберігати криптовалюту?

Для зберігання криптовалюти існує два варіанти:

1. Холодні гаманці, створені спеціально для зберігання криптовалюти. Це може бути Blockchain, який створений спеціально для зберігання біткоін.
2. Другий варіант – зберігати криптовалюту прямо на біржі, на якій ви працюєте.

Чому на біржі? Все дуже просто. Холодні гаманці мають обмежений функціонал і можливості. Також, користувачі часто скаржаться на відмову підтвердження транзакції. Очікувати кошти можна до кількох днів, плюс доведеться заплатити величезну комісію. Наприклад, холодний гаманець Blockchain, використовується багатьма користувачами, але затримки на переказ коштів можуть бути до декількох днів, а комісія може досягати мало не половину вашої суми. Ще однією вагомою незручністю є необхідність заводити для кожного типу криптовалюти окремий гаманець.

Щоб вигідно продати та купити криптовалюту, потрібно мати постійний доступ до грошей, а з холодними гаманцями це не вийде. А маючи кошти на біржі, ви можете моментально робляти необхідні переклади, міняти криптовалюти між собою, при цьому комісія буде мінімальною, від 0.2%. Плюси цього варіанту очевидні. З максимально надійних бірж для зберігання криптовалют можна відзначити Exmo.

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашим рейтингом найбільших криптовалютних бірж.

Дохід на криптовалюті

Ми розглянули з вами варіант заробітку на криптовалюті за допомогою інвестицій. Але існують ще й інші варіанти заробітку:

  1. Крани зі збору криптовалют. Це варіант для тих, хто хоче отримувати гроші без вкладень. Для цього можна знайти масу сайтів (кранів), які виробляють безкоштовну роздачу криптовалюти. Отримати на цьому величезні гроші не вийде, крім цього доведеться працювати набагато більше і старанніше. Як правило, в день на такому заробітку, можна отримати до 2 $. Якщо ви новачок, то такий варіант вам підійде;
  2. Вклади в ICO. Суть заробітку в тому, щоб розміщувати монети, залучаючи додаткові інвестиції і розвиваючи цю саму монету. Ви розміщуєте монету за мінімальною вартістю, а продати її можна буде в кілька разів дорожче. Бувають ситуації, що монети дорожчають в сотні разів і дозволяють виручити величезні гроші. Але ризики також є, цінність монет може не тільки підвищуватися, але і падати. Хорошим варіантом для такого заробітку є криптовалюта Ethereum;
  3. Майнінг. Такий варіант передбачає створення блоків, які дозволять вам заробляти нові монети. Створювати такі блоки може кожен бажаючий. Але доведеться обзавестися деяким обладнанням. Так як в процесі майнінгу витрачається велика кількість електроенергії, спосіб є невигідним;
  4. Хмарний майнінг. Є спеціальні портали, які пропонують взяти потужності в оренду. Для цього ви підписується контракт, на певну суму, і отримуєте в користування криптовалюту або фіатні гроші. Ваш заробіток буде залежати від числа потужностей, взятих в оренду. Дохід в середньому становить 150% на рік;
  5. Псевдо хмарний майнінг. Це самий невигідний і не прибутковий варіант. Ризик втрати всіх своїх коштів занадто великий, тому не варто брати участь в таких акціях;
  6. Створення власної криптобіржі. Дуже нескладний процес, але вимагає часу, бажання та відповідальності;

Вибирайте для себе більш зручний варіант, який буде вам більш зрозумілий і зручний у роботі. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Але Ваш ризик буде точно виправданий.

Як себе убезпечити?

Якщо ви вирішили відкрити свою криптобіржу, то головне завдання максимально її убезпечити, так як атаці хакерів такі біржі піддаються дуже часто. Насамперед варто створити безпечну архітектуру сайту, так зловмисник не зможе дістатися до ваших активів. Рівень безпеки сайту, повинен бути не гірше ніж у банківських порталів. Це буде залежати від якості розробленого вами коду. Дуже важливо, щоб цей код був розроблений машиною, так буде менше ймовірності, що рано чи пізно, гроші з біржі легко поведуть.

Давайте підіб’ємо підсумки

Тематика торгівлі на біржі криптовалют дійсно дуже обширна та багатогранна. Відповісти на всі питання в одній статті, просто неможливо. Головний принцип заробітку на такій біржі, який вам варто запам’ятати – це диверсифікація, а саме облік всіх можливих ризиків, а також зберігання криптовалют в різних криптомонетах. Не варто інвестувати понад 2%, дотримуйтеся системи мані-менеджменту, це допоможе вигідно відкривати ордера. Ви швидко заробите потрібну кількість коштів і зможете при необхідності відіграти будь-яку збиткову угоду.

Варіанти виведення криптовалют на карти різних банків, також згадані вище. Не зберігайте гроші довго на біржі, отримали прибуток, відразу виводьте і знімайте, інакше сенсу заробітку просто немає. Вибирайте вигідні варіанти виведення коштів з мінімальною комісією. На сьогоднішній день, існує маса зручних варіантів, для жителів різних міст. Великий вибір обмінниках з вигідним курсом, можна знайти на сайті BestChange.

Виведення криптовалюти на карту

Заперечувати факт того, що за криптовалютою майбутнє – безглуздо. Те, що такий заробіток є зручним, вигідним і доступним, вже доведено. Детально вивчивши питання і вникнувши в тематику, можна заробляти реальні гроші і мати досить пристойний дохід, не виходячи з дому. Хто знає, можливо, вже через пару років, можна буде оплачувати покупки криптовалютою в магазинах або в ній навіть почнуть видавати зарплату. Не дивіться на нововведення, як на щось дике, не шукайте тут підступність, а рухайтеся в ногу з часом. Будучи частиною прогресивного суспільства, ви навчитеся отримувати хороший заробіток на криптовалютах одним з перших.

На нашому сайті є докладна інформація про те, як вивести криптовалюту в реальні гроші.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...