Щохвилини на ринку цифрових валют з’являються нові криптовалюти, відбувається зростання або падіння існуючих монет, створюються унікальні технології. Після стрімкого зростання вартості Bitcoin, з’явилося безліч бажаючих заробити на цифровій валюті. Один з найбільш вигідних способів – заробіток на ICO. Якщо не хочете втратити час і гроші, займіться вивченням особливостей та варіантів такого виду доходу.

Особливості заробітку на ICO

Initial Coin Offering – первинне розміщення монет, у вузьких колах поширений термін «краудсейл». Являє собою найбільш ефективну форму отримання грошових коштів на розвиток стартапів і технологій при продажах інвесторам цифрової валюти. В ході операції команда розпродає бажаючим цифрові маркери. Людина може їх використовувати для торгівлі на спеціалізованих біржах або всередині системи.

Випуск власних токенів, їх обмін на перспективні монети або одну з валют, дає компанії можливість залучити грошові кошти на розвиток або запуск нового сервісу. Операція проводиться найчастіше на перших етапах, на стадії формування повноцінної інфраструктури. Це дозволяє вкласти гроші в додаткові розробки, маркетинг і просування в довгостроковій перспективі.

Всім цікаво, скільки можна заробити на ICO. Користувачі неохоче діляться заробітками, але оцінити масштаб проведення первинного розміщення монет, відповідно дохід від цього, можна по найбільш успішним випадкам:

 • У 2017 році розробники зібрали майже 400 тисяч ETH всього за 3 години.
 • Керівники і розробники одного з найбільших браузерів зібрали 30 млн. всього за 30 секунд.
 • За тиждень зібрав 30 мільйонів доларів.
 • Команді знадобилося всього 15 хвилин, щоб заробити 25 млн. доларів.

Дізнатися точно, скільки заробили на ICO користувачі, які інвестували в дані компанії, неможливо.

Детальніше про це в нашій статті – Що таке ICO?

Попередня підготовка до заробітку на ICO

У даній галузі величезна конкуренція, тому потрібна серйозна підготовка. Якщо ви хочете комфортно та ефективно працювати, приділіть увагу наступним речам:

 • Створіть окрему поштову скриньку. Під час і після первинного розміщення монет на пошту буде приходити безліч повідомлень. Реєстрація на сервісах займає 5-10 хвилин, зате ви не будете засмічувати основну пошту.
 • Зареєструйтеся в Telegram. Присутність в тематичних каналах дозволяє першим дізнатися, як заробити на ICO криптовалют, отримати корисні матеріали від найбільших компаній.
 • Створіть акаунти в Facebook і Twitter. Просування інформації в соціальних мережах передбачено в рамках багатьох Initial Coin Offering. Головне – мати акаунт старше одного місяця і з великою кількістю друзів / послідовників.
 • Гаманець Ethereum. Основним токеном частіше виступає ERC-20. Щоб не забивати основний аккаунт токенами, які не обертаються на майданчиках, створіть окремий гаманець.
 • Реєстрація на BitcoinTalk. На форумі компанії регулярно презентують нові продукти. Якщо вам цікаво, як заробити на Баунті ICO, саме на цьому форумі організації часто здають звіти по баунті програмам. За дії в рамках форуму кожен користувач отримує винагороди, розмір яких безпосередньо залежить від поточного рангу.

Підготовка займе багато часу, але вона допоможе завжди бути в курсі останніх змін в даній галузі. Ви зможете миттєво приймати рішення, які принесуть чималий дохід.

Варіанти заробітку на первинному розміщенні монет ICO

Як заробляти на ICO криптовалюті? Спочатку виберіть правильний варіант отримання коштів. Від цього вибору будуть залежати подальші дії.

Трейдинг як метод заробітку на монетах ICO

Купівля токенів до їх виходу на ринок і своєчасний продаж – простий і популярний спосіб отримання доходу. На різних стадіях покупцям пропонуються різноманітні знижки – Pre-Sale. Чим раніше придбаєте частку, тим більше заощадите. Максимумом, особливо на першій стадії процесу первинного розміщення, є 70%.

Важливо! Часто отримання великої знижки тягне за собою заморожування токенів на рахунку покупця. Замороження діє від півроку до двох років. Це дозволяє уникнути спекуляцій на перших етапах обігу монет на спеціалізованих біржах.

Перед тим, як почати заробляти на ICO, визначитеся з видом трейдингу:

 • Активний. Людина щодня купує і продає криптовалюту. Необхідно добре розбиратися в цій галузі, бути в стані повної залученості в процес, але зате можна моментально отримати прибуток.
 • Пасивний. Мається на увазі покупка токенів на період від 2 місяців. Покупець економить багато часу, ризиків менше, єдиний недолік – часті обмеження за рахунок тимчасової заморозки грошей.

Головне – вчасно продати токени. Нерідко інвестори були змушені продавати їх нижче номінальної ціни.

Як заробити на ICO? Вкладення коштів в проекти

Нагадує пасивний трейдинг. Відмінність в тому, що людина вкладає гроші в стартап, купуючи криптовалюту у розробників. Якщо проект почне успішно розвиватися, ціна монет теж зросте. В такому випадку можна миттєво продати їх іншій людині, заробивши саме на перепродажі.

Проектів неймовірно багато, більшість з них не отримує належного розвитку. Вартість монет може залишатися на колишньому рівні, а то й зовсім впасти. Перед тим, як заробити на токенах ICO таким способом, ретельно вивчіть їх учасників.

Заробіток на токенах ICO за допомогою Airdrop

Команда проекту виділяє від загального обсягу емісії невелику частину токенів, яку безкоштовно роздає бажаючим. Таким способом компанія привертає до себе увагу і створює коло осіб, які дійсно зацікавлені в отриманні прибутку. Від них вимагається лише вказати адресу електронної пошти, номер криптовалютного гаманця, наприклад ETH і підписати на розсилку по пошті або Telegram канал. Кожен отримує бажане: інвестор безкоштовні токени, проект – базу потенційних клієнтів, яким в подальшому будуть приходити вигідні пропозиції.

Важливо! Якщо брати участь в airdrop-програмах, які починаються з первинного випуску монет, можна заробити приблизно 900-1000 доларів за місяць. Досить приділяти до двох годин на день і активно брати участь в тематичних чатах в соціальних мережах і месенджерах, особливо в Telegram.

Гроші будуть приходити через певний час і не від кожного ICO. Але ризик практично нульовий, ви витрачаєте виключно свій час.

Детальніше про це в нашій статті – Як отримати безкоштовні токени ICO?

Як заробляти на баунті ICO?

Це програма з виплати винагород людям, які допомагають просувати Initial Coin Offering. Як заробляти на баунті ICO? Чи вивчаєте проекти, обираєте найкращий, реєструєтеся і рекламуєте його до самого завершення даного процесу. В якості винагороди отримуєте токени.

Поширювати інформацію можна різними способами. Найбільш відомі:

 • Соціальні мережі. Публікуйте пости з посиланням на стартап, пишіть коментарі, робіть репости.
 • Повідомлення на форумах. Вище вже було сказано про форум BitcoinTalk. Це головний майданчик для спілкування інвесторів, керівників проектів, розробників з різних країн. В місяць його відвідують 20 мільйонів чоловік, тому реклама тут найбільш ефективна.
 • Відеоматеріали краще сприймаються користувачами, привертають більше уваги, тому ефект від створеного ролика вас вразить.
 • Свій сайт. Якщо ресурс тематичний, ви привернете увагу людей, які дійсно зацікавлені в придбанні монет.
 • Публікація своїх матеріалів на спеціалізованих сайтах. Ви самі створюєте матеріали або замовляєте у фахівців, домовляєтеся з власниками ресурсів і публікуєте інформацію про первинне розміщення монет.

Важливо! Необхідно знати не тільки, як заробити на ICO проектах таким способом, але і підготуватися до труднощів. Після реєстрації на ресурсі необхідно витратити близько години на її вивчення. Далі кожен день витрачати від 15 хвилин на просуванні проекту. Токени ви отримаєте тільки після проведення Initial Coin Offering. Якщо вони не продадуться на біржі, ви зовсім можете не отримати прибуток.

Дохід залежить від бюджету компанії та кількості учасників. Винагорода може бути в відсотковій формі. Обмеження на кількість учасників в такому випадку не встановлюється. Винагорода буде залежати від того, наскільки активно людина рекламувала проект. У фіксованій формі обмежена кількість учасників, обсяг необхідних робіт встановлюється заздалегідь.

Заробіток на токенах ICO – висновки

Покрокової інструкції, як заробити на ICO практично, немає. Серйозний прибуток спочатку не чекайте, адже ви самі будете розробляти стратегію, пробувати різні способи заробітку. Приділяючи цьому в день 2-3 години, можна визначити перспективність заняття, отримати необхідні знання та вже далі замислюватися про розвиток даного виду заробітку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...